Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na bitcoinach. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na bitcoinach. (/Temat-Jak-zarabiac-na-bitcoinach-167599)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - Kasunio - 28-04-2020 16:47

(28-04-2020 16:38)MokebeTesto napisał(a):  
(28-04-2020 13:01)Kasunio napisał(a):  Raczej nikt niesłusznych sporów nie zakłada, konto PayPal albo karta do niego podpięta musiały być kradzione i właściciel zgłosił chęć chargebacka w banku. Na PayPalu bezpośrednio nie da się zgłosić transakcji "do przyjaciół i rodziny."

No kurczę i jak ja mam rejestrować się z Twojego reflinka jak Ty takich rzeczy nie wiesz?

Da się zgłosić taką transakcję i nawet jeśli to właściciel konta wysłał hajs to i tak na 99% ją odzyska. Wystarczy, że podczas kupowania logował się przez VPN i już jesteś w dupie. Paypal to niesamowity rak, odradzam każdemu korzystanie z tego syfu. Ich ochrona sprzedających to jest żart. Kiedyś wysłałem nawet nagranie z przekazywania tego co sprzedawałem i co? Paypal zwrócił hajs kupującemu.

PS Na paypalu ostatnio zaszły zmiany, jak ktoś tobie wysyła hajs, a ty chcesz tej osobie go zwrócić to paypal nie oddaje prowizji., którą pobrał. Prowizję musisz opłacić z własnej kieszeni. Kolejny powód, żeby nie używać tego gówna

Jakoś zawsze jak próbowałem to przy transakcjach friends and family nie było opcji zwrotu albo zgłoszenia problemu, jedynie przy płatnościach kartą a nie z salda PayPal, a przy sprzedaży na Paxful nigdy nie miałem żadnych problemów z transakcjami na PayPal, niemniej jednak jest to tylko jedna z dostępnych opcji płatności na stronie i nikogo nie zmuszam do korzystania z niej.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - MokebeTesto - 28-04-2020 17:03

(28-04-2020 16:47)Kasunio napisał(a):  
(28-04-2020 16:38)MokebeTesto napisał(a):  
(28-04-2020 13:01)Kasunio napisał(a):  Raczej nikt niesłusznych sporów nie zakłada, konto PayPal albo karta do niego podpięta musiały być kradzione i właściciel zgłosił chęć chargebacka w banku. Na PayPalu bezpośrednio nie da się zgłosić transakcji "do przyjaciół i rodziny."

No kurczę i jak ja mam rejestrować się z Twojego reflinka jak Ty takich rzeczy nie wiesz?

Da się zgłosić taką transakcję i nawet jeśli to właściciel konta wysłał hajs to i tak na 99% ją odzyska. Wystarczy, że podczas kupowania logował się przez VPN i już jesteś w dupie. Paypal to niesamowity rak, odradzam każdemu korzystanie z tego syfu. Ich ochrona sprzedających to jest żart. Kiedyś wysłałem nawet nagranie z przekazywania tego co sprzedawałem i co? Paypal zwrócił hajs kupującemu.

PS Na paypalu ostatnio zaszły zmiany, jak ktoś tobie wysyła hajs, a ty chcesz tej osobie go zwrócić to paypal nie oddaje prowizji., którą pobrał. Prowizję musisz opłacić z własnej kieszeni. Kolejny powód, żeby nie używać tego gówna

Jakoś zawsze jak próbowałem to przy transakcjach friends and family nie było opcji zwrotu albo zgłoszenia problemu, jedynie przy płatnościach kartą a nie z salda PayPal, a przy sprzedaży na Paxful nigdy nie miałem żadnych problemów z transakcjami na PayPal, niemniej jednak jest to tylko jedna z dostępnych opcji płatności na stronie i nikogo nie zmuszam do korzystania z niej.
Ja tam odradzam korzystanie z paypala każdemu.

W każdym razie

Mam wolne z 2-3k zł, opłaca się wejść z taką gotówką czy więcej przygotować?

No i tak patrzę teraz na paxful to są sprzedawcy, którzy oferują sprzedawanie za kilka % mniej niż kurs bitcoina...


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - Kasunio - 28-04-2020 17:04

(28-04-2020 17:03)MokebeTesto napisał(a):  Ja tam odradzam korzystanie z paypala każdemu.

W każdym razie

Mam wolne z 2-3k zł, opłaca się wejść z taką gotówką czy więcej przygotować?

Opłaca się jak najbardziej, niezależnie od metody płatności raczej 10% na plus na luzie powinieneś wyciągnąć.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - ShuQi - 29-04-2020 10:38

Kilka słow ode mnie:


PayPal: Z tym procesorem miałem sporo wspólnego, w przeszłości wymieniałem gotówkę - syf jak cholera. Prawdą jest że nawet gdy otrzymamy od znajomego/rodziny to ten przelew i tak da się cofnąć a my stracimy kasę, wysokie prowizję oraz wypłata na konto bankowe...?
Z wypłatą na konto bankowe jest tak że, owszem bez prowizji jednak patrząc na dzisiejsze czasy, jakich mamy polityków i podejście do finansów - nie podjąłbym ryzyka regularnych wypłat na swoje konto bankowe - to aż prosi się o kontrole z skarbówki(skąd on ma te pieniążki?) ---> Us może nam zabrać do 90% środków w ten sposób wypłaconych.

Oczywiście aby to wszystko wystąpiło musielibyśmy mieć 'pecha' jednak jak wiadomo - zdarza się.

Rev - Kolejny procesor gdzie wymagana jest weryfikacja naszych danych, korzystałem także lecz bardzo szybko się zraziłem - kilkukrotnie wymagali weryfikacji dowodu, zdjęcia z dowodem itd. Lubią gdy zamówi się karte i korzysta z niego jak z banku, natomiast jeżeli chcemy używać go do zarobku, chociażby takiego jak w tym temacie - to kwestia czasu aż z niego wylecimy.

Ja z czystej ciekawości sprawdzę czy/ile da się na tym zarobić.
@[Kasunio] Sądzisz że dobrym pomysłem w celu testu/nabicia reputacji bedzie handel kwotami np 100/200 pln - Nie chodzi tu o zarobek lecz testy, reputacje jak już pisałem.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - Kasunio - 29-04-2020 10:44

@[ShuQi] jak najbardziej można tak nabijać reputację


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - twardy - 29-04-2020 10:57

(29-04-2020 10:38)ShuQi napisał(a):  Z wypłatą na konto bankowe jest tak że, owszem bez prowizji jednak patrząc na dzisiejsze czasy, jakich mamy polityków i podejście do finansów - nie podjąłbym ryzyka regularnych wypłat na swoje konto bankowe - to aż prosi się o kontrole z skarbówki(skąd on ma te pieniążki?) ---> Us może nam zabrać do 90% środków w ten sposób wypłaconych.

Co maja wspolnego paypal i politycy z tym, ze nie chcesz placic podatkow? Xpokerface


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - kotek34 - 29-04-2020 11:06

Jesli kolega od poltora roku sprzedaje BTC za PayPal i nie mial zadnego sporu to nie inni uzytkownicy maja pecha tylko Kasunio ma niebotyczne szczescie, az powinien isc i totolotka puscic, oczywiscie bez urazy Smile

Ja sprzedawalem BTC na ebay zanim to bylo jeszcze popularne. Skonczylo sie blokada konta na PP i dlugiem na ponad 1000zł (obciazenia zwrotne), oczywiscie ani BTC ani kasy. Zakup ze zweryfikowanego konta PayPal nic nie znaczy, tak samo wyslanie wplaty przez friends/family rowniez nie zabezpiecza sprzedawcy. Dodatkowo spor kupujacy moze otworzyc do pol roku od transakcji, moze minac miesiac czy dwa i Wy juz nawet nie bedziecie pamietac o tym a nagle dostaniecie info z jest spor, nawet jak wyplacicie kase to PayPal Wam zrobi "minus" na koncie i tyle. Jesli pojdzie obciazenie zwrotne to oprocz calosci kasy ktora PayPal wam cofnie z konta do kupujacego zostanie Wam doliczona jeszcze oplata 60zl za "obsluge" Smile Najwiecej fraudow idzie z UK i Ameryki, czesto tez Niemcy. Tam PayPal jest bardzo popularny i jest bardzo duzo kradzionych kont. Zlodziejski kurs przewalutowania to juz nawet nie wspomne. USD mozna wypalcic na transferwise, GBP mozna bylo wyplacic poprzez XOOM na Revoluta.

Jesli ktos jest nowy w te klocki to zalecam wysoka ostroznosc, mozna bardzo latwo ale stracic a nie zarobic.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - ShuQi - 29-04-2020 11:06

(29-04-2020 10:57)twardy napisał(a):  
(29-04-2020 10:38)ShuQi napisał(a):  Z wypłatą na konto bankowe jest tak że, owszem bez prowizji jednak patrząc na dzisiejsze czasy, jakich mamy polityków i podejście do finansów - nie podjąłbym ryzyka regularnych wypłat na swoje konto bankowe - to aż prosi się o kontrole z skarbówki(skąd on ma te pieniążki?) ---> Us może nam zabrać do 90% środków w ten sposób wypłaconych.

Co maja wspolnego paypal i politycy z tym, ze nie chcesz placic podatkow? Xpokerface


To że jeżeli zapłacisz podatek to zarobisz jeszcze mniej, biznes okaże się finalnie znacznie mniej dochodowy niż to wygląda na chwile obecną Wink


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - musiek01 - 29-04-2020 22:38

Bierzcie pod uwagę, że robiąc takie transakcje podejmujecie ryzyko utraty bitcoinów, także zachęcam autora tematu do usunięcia słów "bez ryzyka" z tytułu tematu, ponieważ może to wprowadzać kogoś w błąd


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - malpa2 - 30-04-2020 14:48

Jakim cudem utraty? Masz na mysli możliwy upadek paxfula czy bitbay?
Bitcoin to w ogóle mocno spekulacyjna sprawa ale giełda wymian wydaje się legalna i solidna.