Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na bitcoinach. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na bitcoinach. (/Temat-Jak-zarabiac-na-bitcoinach-167599)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - prymul1 - 27-04-2020 18:49

(27-04-2020 18:43)Kasunio napisał(a):  
(27-04-2020 18:37)prymul1 napisał(a):  
(27-04-2020 17:37)malpa2 napisał(a):  Paypal spoko bo chyba jeśli ktoś wyśle nam w $ czy £ to po prostu będziemy mieli tą kwote na koncie i będzie można sobie wyplacić. Ale na skrill jeśli mam ustawioną główną walutę EUR to jeśli ktoś mi wysyła w pln to od razu zamienia na EUR i to po mocno niekorzystnym kursie. Revolut musze założyć właśnie Smile

W PayPalu jak masz główne konto w PLN to za przewalutowanie płacisz duże prowizje.
Np. obecnie na PP kurs wymiany GBP/PLN = 4,9874, gdzie kurs NBP to 5,1839 Smile

A żeby wypłacić na konto bankowe to musisz przewalutować na PLN - próbowałem wypłacać GBP na Revoluta i się nie dało.

GBP nie wiem, ale dolary na 100% można wypłacić przez TransferWise po normalnym kursie waluty i nie tracimy na tym tyle ile za przewalutowanie PayPala.

Nie wiedziałem, będę musiał spróbować Smile


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - musiek01 - 28-04-2020 08:59

Czy takie bez ryzyka to bym mocno uważał... W ten weekend dałem się jak głupi złapać oszustowi przez paypal, transakcje wszystko fajnie, wysłał mi kasę jako dla znajomych czyli bez żadnej prowizji, a dzień później dostałem spór, że niby jego transakcje były nieautoryzowane i przyznali mu rację. Dziś dostałem decyzję, że pieniądze muszę zwrócić, czyli bitcoinów nie odzyskam i kasy też. Uważajcie na transakcje przez paypal, bo każdy dosłownie każdy może was wychujać.

Pisze to jako przestroga oczywiście.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - malpa2 - 28-04-2020 09:25

No proszę a było mówione że paypal wysłane jako przelewy do znajomych jest bezpieczne, nie można założyć sporu itp. Paypal coraz gorszy się staje z tego co widzę. Najbezpieczniej chyba skrill albo jakieś monese/bnc10 a z Paypalem szkoda nerwów, bo zawsze jakiś tłumok może rozpocząć niesłuszny spór.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - myszula - 28-04-2020 12:59

Prawdopodobnie ktoś wykradł dane do logowania PayPal i wysłał Tobie kasę z kradzionego konta.
Na stronie PayPal jest napisane, że przelewy dla rodziny i przyjaciół nie podlegają ochronie.
Tak, to prawda, PayPal to syf!


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - Kasunio - 28-04-2020 13:01

(28-04-2020 08:59)musiek01 napisał(a):  Czy takie bez ryzyka to bym mocno uważał... W ten weekend dałem się jak głupi złapać oszustowi przez paypal, transakcje wszystko fajnie, wysłał mi kasę jako dla znajomych czyli bez żadnej prowizji, a dzień później dostałem spór, że niby jego transakcje były nieautoryzowane i przyznali mu rację. Dziś dostałem decyzję, że pieniądze muszę zwrócić, czyli bitcoinów nie odzyskam i kasy też. Uważajcie na transakcje przez paypal, bo każdy dosłownie każdy może was wychujać.

Pisze to jako przestroga oczywiście.

Na pewno kupujący miał zweryfikowane konto i jego dane pokrywały się z danymi z PayPala? Nigdy nie miałem sporu na PayPal, a korzystam z Paxful już prawie 2 lata.

(28-04-2020 09:25)malpa2 napisał(a):  No proszę a było mówione że paypal wysłane jako przelewy do znajomych jest bezpieczne, nie można założyć sporu itp. Paypal coraz gorszy się staje z tego co widzę. Najbezpieczniej chyba skrill albo jakieś monese/bnc10 a z Paypalem szkoda nerwów, bo zawsze jakiś tłumok może rozpocząć niesłuszny spór.

Raczej nikt niesłusznych sporów nie zakłada, konto PayPal albo karta do niego podpięta musiały być kradzione i właściciel zgłosił chęć chargebacka w banku. Na PayPalu bezpośrednio nie da się zgłosić transakcji "do przyjaciół i rodziny."


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - musiek01 - 28-04-2020 14:52

Tak miał zweryfikowane konto i zrobionych kilka transakcji. Co do danych to na paxful masz tylko podany nick, to jak robiłem kilka innych transakcji z kimś innym to nie widziałem żeby to się pokrywało z nazwą z paypala... Jak na moje to jest perfidne wykorzystywanie polityki paypala... Co oznacza nieautoryzowana transakcja? Mógł zasymulować włamanie na konto, nie wiem, sposób jak widać skuteczny. Sprawa zgłoszona do moderatorów paxful i nawet nic jeszcze nie odpisali, tak się tym interesują Big Grin


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - Kasunio - 28-04-2020 14:59

(28-04-2020 14:52)musiek01 napisał(a):  Tak miał zweryfikowane konto i zrobionych kilka transakcji. Co do danych to na paxful masz tylko podany nick, to jak robiłem kilka innych transakcji z kimś innym to nie widziałem żeby to się pokrywało z nazwą z paypala... Jak na moje to jest perfidne wykorzystywanie polityki paypala... Co oznacza nieautoryzowana transakcja? Mógł zasymulować włamanie na konto, nie wiem, sposób jak widać skuteczny. Sprawa zgłoszona do moderatorów paxful i nawet nic jeszcze nie odpisali, tak się tym interesują Big Grin


[Obrazek: 00802324.png]

Klikając ten przycisk w okienku chatu na Paxful możesz sprawdzić zweryfikowane dane użytkownika, z którym przeprowadzasz wymianę.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - musiek01 - 28-04-2020 15:17

Jak był zweryfikowany to dane też miał pewnie kradzione.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - nik5pl - 28-04-2020 15:40

(28-04-2020 13:01)Kasunio napisał(a):  
(28-04-2020 08:59)musiek01 napisał(a):  Czy takie bez ryzyka to bym mocno uważał... W ten weekend dałem się jak głupi złapać oszustowi przez paypal, transakcje wszystko fajnie, wysłał mi kasę jako dla znajomych czyli bez żadnej prowizji, a dzień później dostałem spór, że niby jego transakcje były nieautoryzowane i przyznali mu rację. Dziś dostałem decyzję, że pieniądze muszę zwrócić, czyli bitcoinów nie odzyskam i kasy też. Uważajcie na transakcje przez paypal, bo każdy dosłownie każdy może was wychujać.

Pisze to jako przestroga oczywiście.

Na pewno kupujący miał zweryfikowane konto i jego dane pokrywały się z danymi z PayPala? Nigdy nie miałem sporu na PayPal, a korzystam z Paxful już prawie 2 lata.

(28-04-2020 09:25)malpa2 napisał(a):  No proszę a było mówione że paypal wysłane jako przelewy do znajomych jest bezpieczne, nie można założyć sporu itp. Paypal coraz gorszy się staje z tego co widzę. Najbezpieczniej chyba skrill albo jakieś monese/bnc10 a z Paypalem szkoda nerwów, bo zawsze jakiś tłumok może rozpocząć niesłuszny spór.

Raczej nikt niesłusznych sporów nie zakłada, konto PayPal albo karta do niego podpięta musiały być kradzione i właściciel zgłosił chęć chargebacka w banku. Na PayPalu bezpośrednio nie da się zgłosić transakcji "do przyjaciół i rodziny."

Da się.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - MokebeTesto - 28-04-2020 16:38

(28-04-2020 13:01)Kasunio napisał(a):  Raczej nikt niesłusznych sporów nie zakłada, konto PayPal albo karta do niego podpięta musiały być kradzione i właściciel zgłosił chęć chargebacka w banku. Na PayPalu bezpośrednio nie da się zgłosić transakcji "do przyjaciół i rodziny."

No kurczę i jak ja mam rejestrować się z Twojego reflinka jak Ty takich rzeczy nie wiesz?

Da się zgłosić taką transakcję i nawet jeśli to właściciel konta wysłał hajs to i tak na 99% ją odzyska. Wystarczy, że podczas kupowania logował się przez VPN i już jesteś w dupie. Paypal to niesamowity rak, odradzam każdemu korzystanie z tego syfu. Ich ochrona sprzedających to jest żart. Kiedyś wysłałem nawet nagranie z przekazywania tego co sprzedawałem i co? Paypal zwrócił hajs kupującemu.

PS Na paypalu ostatnio zaszły zmiany, jak ktoś tobie wysyła hajs, a ty chcesz tej osobie go zwrócić to paypal nie oddaje prowizji., którą pobrał. Prowizję musisz opłacić z własnej kieszeni. Kolejny powód, żeby nie używać tego gówna