Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na bitcoinach. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na bitcoinach. (/Temat-Jak-zarabiac-na-bitcoinach-167599)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - Kasunio - 22-04-2020 10:34

(22-04-2020 10:31)kotek34 napisał(a):  Wszytko fajnie i ladnie opisane, tylko przyjmowanie wplat PayPal za Bitcoiny to jakies nieporozumienie i szkoda, ze autor o tym nic nie wspomina.

Jakoś nigdy nie miałem z tym problemu. Sprzedaję tylko zweryfikowanym użytkownikom platformy i jeszcze PayPal się nie przyczepił Wink Zawsze można sprzedawać na Revoluta/Monese czy jeszcze na coś innego. Na stronie jest bardzo dużo metod płatności do wyboru.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - nik5pl - 22-04-2020 17:45

(22-04-2020 10:34)Kasunio napisał(a):  
(22-04-2020 10:31)kotek34 napisał(a):  Wszytko fajnie i ladnie opisane, tylko przyjmowanie wplat PayPal za Bitcoiny to jakies nieporozumienie i szkoda, ze autor o tym nic nie wspomina.

Jakoś nigdy nie miałem z tym problemu. Sprzedaję tylko zweryfikowanym użytkownikom platformy i jeszcze PayPal się nie przyczepił Wink Zawsze można sprzedawać na Revoluta/Monese czy jeszcze na coś innego. Na stronie jest bardzo dużo metod płatności do wyboru.

Z doświadczenia revolut jest jeszcze gorszym pomysłem facepalm wszystko ok do momentu "weryfikacji" i bujanie się z weryfikacją przez długi czas Sex paypal z tego co wiem robił podobnie.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - Kasunio - 22-04-2020 18:10

(22-04-2020 17:45)nik5pl napisał(a):  
(22-04-2020 10:34)Kasunio napisał(a):  
(22-04-2020 10:31)kotek34 napisał(a):  Wszytko fajnie i ladnie opisane, tylko przyjmowanie wplat PayPal za Bitcoiny to jakies nieporozumienie i szkoda, ze autor o tym nic nie wspomina.

Jakoś nigdy nie miałem z tym problemu. Sprzedaję tylko zweryfikowanym użytkownikom platformy i jeszcze PayPal się nie przyczepił Wink Zawsze można sprzedawać na Revoluta/Monese czy jeszcze na coś innego. Na stronie jest bardzo dużo metod płatności do wyboru.

Z doświadczenia revolut jest jeszcze gorszym pomysłem facepalm wszystko ok do momentu "weryfikacji" i bujanie się z weryfikacją przez długi czas Sex paypal z tego co wiem robił podobnie.

Również z doświadczenia wiem, że działam w ten sposób od ponad roku i nie miałem jeszcze żadnych problemów ani z PayPalem, ani z Revolutem. Być może miałeś pecha bądź przyjmowałeś jakieś lewe transakcje i dostałeś blokadę.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - malpa2 - 22-04-2020 19:06

A czy jeśli ktoś wyśle nam na paypal to widać czy wysłał jako przelew do przyjaciela/znajomego czy wysłał kase jako towar i może zrobić spór ewentualny? Bo debili i wyłudzaczy nie brakuje co wysyłają kasę a potem zakładają niesłuszny spór. Co sądzisz o skrillu?


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - Kasunio - 22-04-2020 19:14

(22-04-2020 19:06)malpa2 napisał(a):  A czy jeśli ktoś wyśle nam na paypal to widać czy wysłał jako przelew do przyjaciela/znajomego czy wysłał kase jako towar i może zrobić spór ewentualny? Bo debili i wyłudzaczy nie brakuje co wysyłają kasę a potem zakładają niesłuszny spór. Co sądzisz o skrillu?

Po kliknięciu na płatność widać czy została naliczona oplata przez PayPala czy platnosc była bez prowizji. Skrill jak najbardziej okej, ale osobiście nie sprzedawalem na skrillu, wydaje mi się że PayPal ma jednak więcej użytkowników i dużo szybciej sprzedasz BTC właśnie na PP, ale możesz przetestować Skrilla Wink


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - SalvatoreConte - 22-04-2020 23:09

Poszlo z refa. Jutro zrobię weryfikację.


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - Kasunio - 22-04-2020 23:15

(22-04-2020 23:09)SalvatoreConte napisał(a):  Poszlo z refa. Jutro zrobię weryfikację.

Jakbyś miał jakieś pytania, potrzebował pomocy z ustawieniem oferty to pisz priv Smile


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - zelu - 23-04-2020 07:14

Ile wyciągasz dziennie/miesiecznie i przy jakiej inwestycji?


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - ravsk8 - 23-04-2020 08:58

PayPal to tylko jedna z opcji. Na stronie jest multum opcji wymiany na różne procesory.
Kupiłem tam kilka razy. Strona jest tak skonstruowana że blokuje twoje środki i dopiero kiedy dostaniesz pieniądze to akceptujesz transakcje i dochodzi do wymiany.

Wiadomo że konto musi być zweryfikowane i najlepiej ze stażem bo wtedy najszybciej dochodzi do wymiany.

O ile dobrze jeszcze pamiętam to strona chyba też pobiera prowizję?


RE: Jak zarabiać BEZ RYZYKA na bitcoinach! - Kasunio - 23-04-2020 09:03

(23-04-2020 07:14)zelu napisał(a):  Ile wyciągasz dziennie/miesiecznie i przy jakiej inwestycji?

Staram się inwestować tyle, żeby w całym miesiącu zarobić 10k na czysto.

(23-04-2020 08:58)ravsk8 napisał(a):  PayPal to tylko jedna z opcji. Na stronie jest multum opcji wymiany na różne procesory.
Kupiłem tam kilka razy. Strona jest tak skonstruowana że blokuje twoje środki i dopiero kiedy dostaniesz pieniądze to akceptujesz transakcje i dochodzi do wymiany.

Wiadomo że konto musi być zweryfikowane i najlepiej ze stażem bo wtedy najszybciej dochodzi do wymiany.

O ile dobrze jeszcze pamiętam to strona chyba też pobiera prowizję?

Tak, ale odczuwa ją jedynie kupujący, gdyż dostaje on BTC pomniejszone o tą prowizję. Nie jest ona jakaś ogromna, wynosi około 1%.