Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na bitcoinach. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na bitcoinach. (/Temat-Jak-zarabiac-na-bitcoinach-167599)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - marmal - 25-12-2020 20:20

(25-12-2020 15:20)Kasunio napisał(a):  Poradnik działa w 100% do tej pory i wystarczy dobrze ustawić swoje oferty sprzedaży, aby móc zarobić fajne pieniądze.

Moim poleconym na Paxful zawsze chętnie pomagam na PRIV i wysylam całą instrukcje jak najlepiej i najbezpieczniej ustawić oferty sprzedaży na system płatności, który sobie wybiorą i pomagam przeprowadzić pierwsze transakcje i uzyskać pozytywne opinie.
Drogi Kasunio,
Do tej pory wzorowanie się poradnikiem doprowadziło mnie tylko do długów i problemów. Z kolei ustawienie bezpiecznych ofert kończy cieszy się zerowym zainteresowaniem.
Jeżeli powyższe to prawda i ja robię coś źle, to w takim razie poproszę o instrukcje na PW jak najlepiej ustawić oferty. Jeżeli mnie nie kojarzysz, to wszedłem z Twojego Paxful refa, login konczy sie na 613.


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - osk4rr - 26-12-2020 11:34

(25-12-2020 15:20)Kasunio napisał(a):  
(25-12-2020 03:31)osk4rr napisał(a):  Także z całym szacunkiem do Ciebie Kasiunio ale bzdury piszesz i takie karteczki, zdjęcia, weryfikację można sobie włożyć wiadomo gdzie Smile

Mozna sobie włożyć wiadomo gdzie? Bardzo ciekawe gdyż stosując się do tych zasad nigdy nie miałem żadnego problemu ze sprzedażą ani tym bardziej z chargebackiem na PayPalu. Jeśli już takowy sie pojawi to wysyłasz im wszystkie screeny transakcji oraz zdjecie dowodu z kartką z informacją o chęci kupna BTC przez tę osobę i to Ty wygrywasz spór. Jedyny problem z PayPalem jest taki, że niezależnie jaki biznes prowadzisz, mogą Ci bez powodu zablokować środki na 180 dni Z MOŻLIWOŚCIĄ ich wypłaty, a kilkanaście wymian zawsze zdążysz zrobić, więc nawet jeśli zainwestujesz 2000 zł, zrobisz kilka transakcji i zablokują Ci finalnie 5000 zł to 250% zrobić w pół roku to i tak świetny wynik.

Każda inwestycja wiąże się z jakimś ryzykiem jednak kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Poradnik działa w 100% do tej pory i wystarczy dobrze ustawić swoje oferty sprzedaży, aby móc zarobić fajne pieniądze.

Moim poleconym na Paxful zawsze chętnie pomagam na PRIV i wysylam całą instrukcje jak najlepiej i najbezpieczniej ustawić oferty sprzedaży na system płatności, który sobie wybiorą i pomagam przeprowadzić pierwsze transakcje i uzyskać pozytywne opinie.

(25-12-2020 12:44)marmal napisał(a):  
(25-12-2020 03:31)osk4rr napisał(a):  Jak myślicie, to przekręt? Spotkaliście się z czymś takim? Miałem taką sytuację już 3 razy.

Zdjęcie żebyście wiedzieli o co chodzi Smile
https://ibb.co/tK15ybW
Człowiek, który mnie oszukał też miał zmieniające się IP. U mnie się z zmieniło z Litwy na Australię. Dla mnie to jest czerwone światło, w szczególności Nigeria. Rozumiem, że skoro miałeś taką sytuację ze 3 razy, to wycofałeś się z nich?


Tak jeszcze na marginesie, podejrzewam, że autor tego poradnika nie spodziewał się, że przybierze on taką postać.

Dla świętego spokoju polecam po prostu zablokować każdy afrykański scamerski kraj w ostatecznim kroku tworzenia oferty tj. Nigeria, Niger, Cameroon, Ghana i zablokować wyswietlanie się oferty osobom korzystającym z VPN i proxy. Dosłownie w każdym możliwym biznesie online możecie trafić na oszustów co nie oznacza, że należy od razu przestać działać w internecie. Po prostu należy uważać i stosując się do pewnych ustalonych zasad, wszystko działa jak należy Smile


Nie wygrasz zadnego sporu na Paypal kiedy kupujacy otworzy go jako nieautoryzowana transakcja. Zapewne mial podpieta karte bankowa pod Paypal i zglosil uzycie jej bez jego zgody. Paypal wtedy rozwiazuje spor na Twoja niekorzysc. Nie pomoga karteczki, screeny itp.
No ja sprzedalem przez Paypal raz i mam spór takze 100% nieudanych transakcji ?

Szkoda, że na Paxfull nie można zakazać kupna krajom które wymieniłeś poprzez przelew bankowy :/


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - kotek34 - 29-12-2020 12:03

(25-12-2020 15:20)Kasunio napisał(a):  
(25-12-2020 03:31)osk4rr napisał(a):  Także z całym szacunkiem do Ciebie Kasiunio ale bzdury piszesz i takie karteczki, zdjęcia, weryfikację można sobie włożyć wiadomo gdzie Smile

Mozna sobie włożyć wiadomo gdzie? Bardzo ciekawe gdyż stosując się do tych zasad nigdy nie miałem żadnego problemu ze sprzedażą ani tym bardziej z chargebackiem na PayPalu. Jeśli już takowy sie pojawi to wysyłasz im wszystkie screeny transakcji oraz zdjecie dowodu z kartką z informacją o chęci kupna BTC przez tę osobę i to Ty wygrywasz spór. Jedyny problem z PayPalem jest taki, że niezależnie jaki biznes prowadzisz, mogą Ci bez powodu zablokować środki na 180 dni Z MOŻLIWOŚCIĄ ich wypłaty, a kilkanaście wymian zawsze zdążysz zrobić, więc nawet jeśli zainwestujesz 2000 zł, zrobisz kilka transakcji i zablokują Ci finalnie 5000 zł to 250% zrobić w pół roku to i tak świetny wynik.


Tak, a swistak siedzi.. Wg mnie za pisanie takich bzdur powinien byc warn bo piszac to narazasz innych niedoswiadczonych userow na powazne klopoty. Nie mam nic do Ciebie, ani do Twojego poradnika, ale naprawde prosze przestan pisac takie rzeczy.. Mam wrazenie, ze Ty nie masz bladego pojecia co to jest i jak dziala system PayPal.


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - Kasunio - 29-12-2020 20:03

(29-12-2020 12:03)kotek34 napisał(a):  Tak, a swistak siedzi.. Wg mnie za pisanie takich bzdur powinien byc warn bo piszac to narazasz innych niedoswiadczonych userow na powazne klopoty. Nie mam nic do Ciebie, ani do Twojego poradnika, ale naprawde prosze przestan pisac takie rzeczy.. Mam wrazenie, ze Ty nie masz bladego pojecia co to jest i jak dziala system PayPal.

Uważam że jeśli ktoś już się decyduje działać na PayPalu to jednak wie jak ten system działa i jak unikać problemów z nim związanych. Nie zmienia to faktu, że zgadzam się w 100% z tym, że niedoświadczeni użytkownicy mogą mieć problemy na początku z PayPalem, więc każdemu na start polecam Revoluta, jest o wiele bezpieczniejszy i ma szybsze wypłaty Wink


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - radek0389 - 29-12-2020 21:21

Biorąc pod uwagę wcześniejsze posty, można stworzyć poradnik alternatywny do tego, jak zarobić na paxful robiąc realne walki mając sprzymierzeńca i finansową tarczę w postaci PayPal Big Grin.


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - Kasunio - 29-12-2020 22:21

(29-12-2020 21:21)radek0389 napisał(a):  Biorąc pod uwagę wcześniejsze posty, można stworzyć poradnik alternatywny do tego, jak zarobić na paxful robiąc realne walki mając sprzymierzeńca i finansową tarczę w postaci PayPal Big Grin.

Zgaduję, że kilka takich osób się znajdzie, ale to też trzeba wiedzieć co i jak, bo jak ktoś trafi na ogarniętego sprzedającego to wcale nie jest pewne, że spór na PayPalu wygra xD


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - krauze5 - 30-12-2020 16:50

Przestrzegam tutaj wszystkich przed Revolutem! Ich system jest stworzony tak, ze w przypadku blokady konta następuje zablokowanie środków i odesłanie ich do nadawców! Sam przekonałem się o tym na początku swojej przygody... Sad


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - Kasunio - 09-01-2021 03:08

Każdy system płatności ma pewne wady, ale można ich unikać jeśli się postępuje według pewnych schematów. Revolut jest na pewno bardziej przyjazny dla nowych użytkowników niż PayPal, który czasami już po 1 transakcji może zablokować konto bez żadnej przyczyny. Niezależnie gdzie przyjmujemy pieniądze, warto je na pewno od razu wypłacać po otrzymaniu, żeby nic nie stracić przy ewentualnej blokadzie.


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - Kozisoft1 - 12-01-2021 11:04

Cześć, łapka w górę.

Mam jednak problem, nie mogę zalogować się na swoje konto PP gdyż potrzebna weryfikacja telefoniczna, a numer telefonu mam już inny, a tamten nieaktywny. Ktoś podpowie jak odzyskać konto? Szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć info. Dzięki.


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - Kasunio - 12-01-2021 23:47

(12-01-2021 11:04)Kozisoft1 napisał(a):  Cześć, łapka w górę.

Mam jednak problem, nie mogę zalogować się na swoje konto PP gdyż potrzebna weryfikacja telefoniczna, a numer telefonu mam już inny, a tamten nieaktywny. Ktoś podpowie jak odzyskać konto? Szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć info. Dzięki.

Najlepiej chyba zadzwonić do nich i poprosić o zmianę numeru. Podasz dane konta to powinni bez problemu pomóc.