Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na bitcoinach. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na bitcoinach. (/Temat-Jak-zarabiac-na-bitcoinach-167599)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - Kasunio - 03-07-2020 22:38

(03-07-2020 22:01)krauze5 napisał(a):  Jak wygladała weryfikacja? Jakie pytania miałeś i co musiałeś wykazać? Osobiście obracam dość sporymi kwotami w różnych biznesach internetowych, lecz nie posiadam na obecną chwilę DG. Myślę nad jej założeniem z początkiem przyszłego roku, jednak do tego czasu wole być ubezpieczony.

Zostałem zapytany do czego używam konta Revolut, przedstawiłem osobie z supportu na jakiej zasadzie działam i skąd pochodzą pieniądze przychodzące na moje konto, pokazałem screeny i w sumie tyle.


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - Markate - 06-07-2020 18:44

Od dłuższego czasu zastanawiałem się żeby zacząć na paxful popisałem do paru firm i jeśli otwieramy konto personalne to nie ma problemu, ale co do konta biznes zaczynają się schody. Oczywiście pisałem tylko do tych co zezwalają na handel krypto, ale nie o to chodzi. Niektóre firmy pytały czy mam licencje VFAA na sprzedaż krypto co mnie zdziwiło.

Więcej o licencjach tutaj: https://bitcoin.pl/licencja-vfaa/

Przyznanie jest oczywiście płatne i przeważnie cały proces trwa ok. 6 msc.

Cytat:Zostałem zapytany do czego używam konta Revolut, przedstawiłem osobie z supportu na jakiej zasadzie działam i skąd pochodzą pieniądze przychodzące na moje konto, pokazałem screeny i w sumie tyle.


@Kasunio Widzę, że już nie sprzedajesz na revolut co jest tego powodem ?

Chciałbym jeszcze poruszyć kwestie sprawdzania osób cześć sprzedawców weryfikuję, część nie, to tylko z kwestii chargebacków czy jest na to jakiś paragraf wiadomo, że nikt nie chce być posądzony o pranie brudnych pieniędzy.

A i jeszcze jedno nie chce Ci patrzyć w portfel, ale jesteśmy na forum o tematyce zarobków. Z profilu widzę, że jesteś na paxful 2 lata ile zarobiłeś przez ten okres i ile miałeś chargebacków ?


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - Kasunio - 06-07-2020 20:09

@Markate, czekam na weryfikację Business Revolut, aby nie martwić się o jakieś blokady na prywatnym Revolucie jeśli zaraz przekroczyłbym jakiś ich limit albo spowodował dużą ilością obrotu automatyczną blokadę przez ich system, dlatego chwilowa przerwa, skąd informacja że już nie sprzedaje na Revolut?

No ja zawsze polecam sprawdzać kupujących, ponieważ wiadomo jak wszędzie niekiedy czają się oszuści i płacą nie ze swoich kont, a potem właściciel konta żąda w banku czy innym systemie płatności chargebacka, raczej głównie z tego powodu większość legitnych sprzedawców, którzy działają na stronie już jakiś czas, wymagają weryfikacji dowodem. Dokładnie jak napisałeś, nikt nie chce być posądzony o pranie brudnych pieniędzy, więc dla świętego spokoju lepiej zawsze weryfikować kupującego.

Na początku zaczynałem z 1000 zł i sprzedawałem na PayPalu ale z racji na ich świetny system, dokonywałem tylko 1 sprzedaży tygodniowo, ponieważ wypłacać pieniądze mogłem co 72h (kpina), na szczęście obyło się bez chargebacków, gdyż sprzedawałem BTC tylko zweryfikowanym na stronie użytkownikom oraz dodatkowo wymagałem zdjęcia dowodu oraz kartki z datą sprzedaży, pod koniec 2019, jakoś w październiku dopiero ogarnąłem sobie Revoluta i zacząłem tam działać i staram się miesięcznie wyciągać na czysto około 10k PLN.


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - MokebeTesto - 11-07-2020 19:31

Niestety jeśli wymaga się kartki z dowodem to wtedy zarobisz dużo mniej, bo są ludzie, którzy mają po kilka tysięcy poztywów i sprzedają z 4-5% prowizją, więc wtedy staje się to mało opłacalne chyba, że siedzisz nad tym po 12h i sprzedajesz btc za kwotę 5-6k zł/dzień


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - Markate - 12-07-2020 07:20

To @Kasunio pochwal się :
https://paxful.com/vendor/dashboard

Na pewno wielu osób uzmysłowi jak działają transakcję na paxful (ich volumnen, cżestotliwosc no i %) , a jak wyciągasz tyle ile mówisz to na pewno da motywację,


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - krauze5 - 26-07-2020 00:45

Moje statystyki po niecalym miesiacu ponizej, ogolnie z Revo jest pewien problem. Nie zezwalaja na handel krypto nawet w momencie otwarcia Revolut Business. Rozmawialem na ten temat z supportem, jednak madrze rozdysponowane pieniadze z umiejetnoscia ich inwestycji pozwala w miare zarobic. Sam tak naprawde nie wyplacam srodkow (zbieram BTC) gdyz nie mam takiej potrzeby jednak moje saldo poszlo dosc znacznie w gore Wink

[Obrazek: Screenshot-20200726-013510-Paxful.jpg]


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - Markate - 30-07-2020 12:14

@Krauze5 Revolut nie zezwala na sprzedaż BTC ? Sprawdzali Cię jakoś ? Na jaki % sprzedawałeś ?


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - Pablo1878 - 30-07-2020 12:33

Ja osobiście radziłbym uważać na Revolut. Jedna "zła transakcja" i możecie zostać zablokowani na kilka miesięcy. Droga do zwrotu swoich środków to droga przez mękę. Moja dziewczyna używała konta do zakupów za granicą podczas urlopu i od pół roku "piszemy" z suporttem ale odpisują raz na 1 miesiąc. Wink


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - negat1v31 - 31-07-2020 07:58

Revolut się nie nadaje do tego typu transakcji, po tygodniu sprzedawania zablokowali mi konto ze środkami w celu weryfikacji, od ponad tygodnia czekam na jakikolwiek kontakt ze strony supportu, mam naszykowane papiery niestety nie ma sposobu żeby się z supportem Revoluta skontaktować. Z wyszukanych informacji w sieci nie spodziewam się odzyskania pieniędzy które tam zostały.


RE: Jak zarabiać na bitcoinach. - Krakersik - 31-07-2020 10:48

Jeśli doladowujesz konto revolut z konta podanego przy weryfikacji nie ma problemów. Ja nie wiem co Wy robicie że po wakacjach Wam konta blokują... nie mówie oczywiście o handlu btc tylko o zwykłym użytkowaniu za granica na własne potrzeby Wink