Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
aby zobaczyć tag przyznaj punkt reputacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: aby zobaczyć tag przyznaj punkt reputacji (/Temat-aby-zobaczyc-tag-przyznaj-punkt-reputacji-167576)



aby zobaczyć tag przyznaj punkt reputacji - Pawlak093 - 17-04-2020 20:14

Nie wiem czy na mybb jest takie coś i nie wiem czy ktoś w ogóle takie coś by chciał ale.... chodzi o modyfikację dokładnie tag w którym aby zobaczyć ten tag trzeba przyznać autorowi postu punkt reputacji.


RE: aby zobaczyć tag przyznaj punkt reputacji - yazir - 17-04-2020 22:45

Ogólnie technicznie jest to możliwe, z tym że kwestia czy nie będzie to nadużywane przez bezsensowne posty byle tylko dostać repy


RE: aby zobaczyć tag przyznaj punkt reputacji - twardy - 17-04-2020 23:15

(17-04-2020 22:45)yazir napisał(a):  Ogólnie technicznie jest to możliwe, z tym że kwestia czy nie będzie to nadużywane przez bezsensowne posty byle tylko dostać repy

https://zarabiam.com/Forum-Refback-za-Reputy-128

Lol


RE: aby zobaczyć tag przyznaj punkt reputacji - Admin - 18-04-2020 06:35

(17-04-2020 20:14)Pawlak093 napisał(a):  Nie wiem czy na mybb jest takie coś i nie wiem czy ktoś w ogóle takie coś by chciał ale.... chodzi o modyfikację dokładnie tag w którym aby zobaczyć ten tag trzeba przyznać autorowi postu punkt reputacji.


Używamy tego od dobrych paru lat w zamkniętych działach elity. Wprowadzanie tego do publicznego użytku może być trochę problematyczne w tej sytuacji choć realne, nie mniej nie widzę jakiś istotnych powodów aby była wieksza sensowność wprowadzania tego.


RE: aby zobaczyć tag przyznaj punkt reputacji - trybulski - 18-04-2020 11:12

Jestem Za. Kilka dużych większych for zagranicznych tak ma i fajnie się to u nich spisuje.

"Ogólnie technicznie jest to możliwe, z tym że kwestia czy nie będzie to nadużywane przez bezsensowne posty byle tylko dostać repy".

Spam to Spam. Przecież i teraz bez tego blokujecie za spam. Poza tym po co komuś spamowanie dla repów? Jak komuś zależy to i bez tego je zdobędzie. To będzie w ostateczności jedynie kolejnym sposobem na zdobywanie repów.