Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ruch z domeny po byłym playerze - Prośba o poradę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Ruch z domeny po byłym playerze - Prośba o poradę (/Temat-Ruch-z-domeny-po-bylym-playerze-Prosba-o-porade-167556)



Ruch z domeny po byłym playerze - Prośba o poradę - Art-B - 16-04-2020 17:05

Cześć wszystkim,

Całkiem niedawno w moje posiadanie trafiła domena po byłym playerze z filmami i serialami online podlinkowana za pomocą iframe w wielu miejscach. Ruch z samej domeny wg GA to około 4tyś UU dziennie. Statystyki niestety są trochę przekłamane gdyż wszelkie linki do domeny są zagnieżdżone w iframe co za tym idzie GA zlicza wejścia na każdą linkującą do mnie podstronę na której znajduje się iframe z moim linkiem. Pytanie i prośba do Was to jakieś sugestie w jaki sposób mógłbym zmonetyzować taką ilość odwiedzających chętnych oglądać darmowe materiały.

Ruch głównie wschodni. Rosja, Ukraina itp.
Testowałem już jakieś programy CPL VOD ale nie przynosi to zysku. Będę wdzięczny za naprowadzenie mnie. Dzięki!


RE: Ruch z domeny po byłym playerze - Prośba o poradę - MyLead.pl - 17-04-2020 10:08

Cześć @[Art-B],
domena z ilością ruchu o jakiej mówisz, daje Ci wiele możliwości. Po dopasowaniu odpowiednich ofert do swojej niszy, masz dużą szansę na efektywną monetyzację strony.

Jako sieć afiliacyjna MyLead możemy zaproponować Ci oferty VOD w modelach PPI (instalacja) oraz CPA (podanie danych karty kredytowej), obydwa są odpowiednie do wykorzystania na domenie. Programy partnerskie VOD dla krajów wschodnich możesz sprawdzić tu - KLIK.

Proponujemy testowanie różnych ofert i sprawdzenie, która z nich przyniesie Ci największe zyski.

Gdybyś miał jakiekolwiek pytania pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.