Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mercury Cash - 10€ bonusu na start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Mercury Cash - 10€ bonusu na start (/Temat-Mercury-Cash-10%E2%82%AC-bonusu-na-start-167540)



Mercury Cash - 10€ bonusu na start - piotreq86 - 15-04-2020 17:34

Mercury Cash to platforma umożliwia intuicyjne przelewy, płatności oraz wymianę i obrót pomiędzy kryptowalutami a walutami tradycyjnymi. Projekt powstał w 2017 roku, serwis pochodzi z Florydy, w Stanach Zjednoczonych. W ramach programu poleceń Mercury Cash oferuje 10$ bonusu na start.

Czysty link:
https://www.mercury.cash/

Jak zdobyć darmowe 10€ od Mercury Cash?

1. Korzystamy z linku polecającego. Mój reflnk to:

https://dashboard.mercury.cash/register?referal=49b1353d520912a7e5cef14cb70a7b9b

2. Po kliknięciu w powyższy link podajemy naszego maila, ustalamy hasło, wybieramy kraj zamieszkania i tworzymy konto.

3. Potwierdzamy następnie nasz adres e-mail i logujemy się do aplikacji.

4. W kolejnym kroku uzupełniamy formularz, w którym podajemy nasze dane, jak niżej:

[Obrazek: 1ftmTo.jpg]

następnie dokonujemy weryfikacji numeru telefonu, wpisując otrzymany kod sms i weryfikujemy tożsamość przesyłając zdjęcie dokumentu. Potwierdzenie weryfikacji konta zajmuje serwisowi ok. 24h.

5. Ostatni krok to depozyt i pierwszy zakup kryptowalut w serwisie. Przechodzimy do zakładki Depozyt. Dokonujemy wpłaty o wartości min. 100€, za którą następnie kupujemy kryptowaluty. Depozyt środków możliwy jest za pomocą przelewu. Formularz depozytu wygląda, jak niżej:

[Obrazek: KQSKOZ.jpg]

Podajemy w nim kwotę, jaką planujemy wpłacić, następnie dodajemy dane naszego konta, z którego chcemy dokonać depozytu środków i wybieramy źródło pochodzenia naszych środków. Klikając "+ Add New Bank Account" rozwinie nam się menu jak niżej:

[Obrazek: AQjVZ0.jpg]

Po wpisaniu numeru IBAN naszego konta z którego będziemy dokonywać wpłaty system automatycznie sam uzupełni wszystkie pozostałe pola. Wykryje kraj naszego banku, jego nazwę, numer BIC, a w polu właściciela będzie widoczne i zablokowane nasze imię i nazwisko. Depozytu możemy dokonać wyłącznie z własnego konta. Po zatwierdzeniu konta i potwierdzeniu operacji depozytu otrzymamy numer rachunku bankowego na jaki mamy dokonać wpłaty i wszystkie dane do wpłaty. Ważne, aby wysyłając przelew pamiętać o wpisaniu Reference Number w jego tytule.

[Obrazek: N6XAB8.jpg]

Kiedy przelew trafi na nasze konto (trwa to max 1 dzień roboczy) dokonujemy zakupu. Po sfinalizowaniu transakcji bonus +10€ zostanie dodany do naszego konta.

Potwierdzenie otrzymania premii 10€ od serwisu poniżej:

[Obrazek: pGGT7e.jpg]

[Obrazek: VDisa6.jpg]

Bonus 10€ otrzymują obie strony - osoba, która zaprasza oraz nowa osoba, która właśnie się zarejestrowała. Możemy zapraszać znajomych i zgarnąć kolejne darmowe pieniądze.

Sprawdzona promocja. Serdecznie zapraszam do skorzystania.

* Jeśli bonus nie zostałby dopisany w ciągu 24h, możemy napisać wiadomość do supportu na czacie i premia zostanie dopisana manualnie. Przy pytaniu o adres email osoby zapraszającej - mój adres e-mail to:
[email protected]
Smile


RE: Mercury Cash - 10€ bonusu na start - Nokha - 15-04-2020 18:16

Gdzie można tam znaleźć jakąś zakładkę z informacjami o tej promocji, założyłem konto , dokumenty wgrane ale nigdzie nie widzę informacji o tym bonusie, chyba że pojawia się coś takiego dopiero po całkowitej weryfikacji, depozycie?

edit : Dobra zauważyłem jak coś Smile


RE: Mercury Cash - 10€ bonusu na start - SkylineR34 - 20-04-2020 16:07

Też nie mogę znaleźć info o promocji ani reflinka.
Gdzie tego szukać?

Edit:
A co do bonusu, napisałem na czacie i kazali czekać 3-5 dni.


RE: Mercury Cash - 10€ bonusu na start - piotreq86 - 23-04-2020 18:01

Co do reflinka to znajduje się on na głównej stronie na prawo w zakładce Dashboard. Jest tam baner z taką Panią, który się zmienia:

[Obrazek: q7M1s6.jpg]

Kiedy się zmieni trzeba kliknąć Invite Now. I tam mamy swój reflink. Gdyby się długo nie zmieniał, możemy spróbować na tel, lub wejść z mojego reflinka z pierwszego postu i powinno przeskoczyć.

W zakładce Regional Settings jako walutę domyślną należy ustawić €. Standardowo walutą domyślną jest tam $. Dzięki temu otrzymamy bonus w wysokości 10€ i nasze zaproszenie również będzie dawać +10€.

Ostatnie wypłaty bonusów były przedwczoraj. Poniżej potwierdzenie

[Obrazek: ObIsZw.jpg]

I potwierdzenie otrzymania wypłaty z Mercury na Revolut:

[Obrazek: Kdwcgx.jpg]

Kto jeszcze nie skorzystał śmiało zapraszam Big Grin


RE: Mercury Cash - 10€ bonusu na start - tomgrim - 30-04-2020 23:20

Niezłe cwaniaki z nich. Prawie przez tydzień nie puścili żadnego bonusu, dopiero dzisiaj (a właściwie wczoraj bo jest już po północy) przyznali wszystkie.
Oczywiście od razu zleciłem wypłatę. Niestety moja wypłata jak i wszystkich moich znajomych została cofnięta i trzeba teraz bulić 5 euro ;/


RE: Mercury Cash - 10€ bonusu na start - piotreq86 - 01-05-2020 12:47

Mi wczoraj wpadły 2 bonusy, czyli 20€.
W chwili obecnej prowizja za wypłatę wynosi już 5€. Postanowiłem zamienić 20€ na BTC. Opłata za zakup Bitcoina wynosi 1%. Ale niestety przy wypłacie BTC prowizja to 0.0005 BTC. Finalnie wypłaciłem 15.35€.
Ciekawe, jak jest z ETH, bo 0.005 ETH to jakieś 5 pln Big Grin
No, ale tego już nie sprawdzę. Gdyby ktoś kombinował niech da info, jak z wypłatą w ETH.


RE: Mercury Cash - 10€ bonusu na start - tomgrim - 01-05-2020 13:23

Wygląda na to, że opłata za wypłatę w BTC jest stała bo tyle samo chciało pobrać za równowartość 10 jak i 20 euro (około 4 euro na chwilę obecną).
Ja niestety wypłaciłem już swoje bonusy ze stratą 5 euro, co mnie tak nie zabolało jak znajomych którzy mają pojedyncze bonusy. Poradziliśmy sobie w ten sposób, że przesyłają mi bez opłat wewnątrz platformy swoje bonusy zamienione na BTC a ja wszystko wypłacę hurtem Wink


RE: Mercury Cash - 10€ bonusu na start - piotreq86 - 02-05-2020 10:05

Jak coś prowizja dla wypłaty Etherum wynosi 0.005 ETH, czyli ok. 1€ Wink