Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł (/Temat-Fejster-Brak-wplaty-za-wymiane-paysafecard-o-wartosci-2-tys-zl-167525)

Strony: 1 2 3


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - DeoRIP - 27-04-2020 15:47

(24-04-2020 20:35)Hybrid1990 napisał(a):  @[Fejster] no i jak tam, 7 dni roboczych minęło.

Dalej pieniędzy nie odzyskałem i sprawa została zgłoszona na Policję a z Fejsterem nie ma żadnego kontaktu.


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Ropsont - 27-04-2020 16:17

(14-04-2020 20:16)DeoRIP napisał(a):  (...) Kody ponoć wpisywał na STS i mu weryfikowali wypłatę z STS później dostałem informację, że STS ma przerwę do 14.04.2020 (...)

Wymiana pieniędzy, a realizacja kodów u bukmachera Lol
Myślałem, że mnie już nic nie zdziwi na tym forum, a jednak.

Dzięki Zarabiam.com można uzyskać ponadprzeciętną wiedzę w dziedzinie psychologii, nie kończąc żadnych studiów. Gościu jest ewidentnie hazardzistą, który liczył że zrealizuje szybko kody, wygra, wypłaci, spłaci autora tematu i gitarrrra... Ale jak widać los chciał inaczej. Jak zwykle.

Swoją drogą to bukmacherzy chyba z jakieś 70% zysków jakie generują, to mają z pieniędzy, które nigdy nie powinny tam trafić. Lol

Nie rozumiem jak można robić interes wymiany pieniędzy, nie posiadając ich fizycznie na koncie. Już samo to śmierdzi wałem na kilometr bo nie jest to w tej sytuacji wymiana pieniędzy, a pożyczka.

Zbanować!

P.S. Ciekawe gdzie wojowniczka uczciwości Paula Lol Czyżby już się nie chciało zakładać multi.


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - malpa2 - 27-04-2020 18:10

A co ciebie @[DeoRIP] ma obchodzić że typ ma coś obracać u sts czy gdzieś? Oczekiwaleś kasy za kody i tyle. Po drugie czemu wysłaleś mu kody pierwszy zamiast poczekać na kasę na koncie? Masz od typa więcej postów, więc on powinien przelać kasę pierwszy, tego nie rozumiem czemu tego nie zażądałeś. No ale dobrze że kolesia zgłosiłeś na policję. Jest nadzieja, że odzyskasz tą kasę.


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Noizzyy - 27-04-2020 18:19

Chyba trzeba zacząć dawać osobom, które już wcześniej miały jakieś problemy w trakcie transakcji łatkę ostrzegającą..

Tylko taka luźna sugestia jak coś Wink


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Fejster - 27-04-2020 18:29

W tym tygodniu zostanie wszystko uregulowane. Wbrew wcześniejszym spekulacjom nie przytulę sobie żadnej prowizji.


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Hybrid1990 - 27-04-2020 18:51

Termin na uregulowanie minął 3 dni temu, nie dotrzymałeś go, więc sprawa jest jasna - ban.
Jeśli DeoRIP nie da mi znać do końca 4 maja, że otrzymał pieniądze, ban zostanie na zawsze.


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Hybrid1990 - 05-05-2020 07:01

@[DeoRIP] otrzymałeś pieniądze?


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - DeoRIP - 05-05-2020 11:12

(05-05-2020 07:01)Hybrid1990 napisał(a):  @[DeoRIP] otrzymałeś pieniądze?

Nadal brak na koncie.


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Hybrid1990 - 05-05-2020 11:25

Zbanowany na stałe + łatka OSZUSTA.


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - TheBot - 05-05-2020 19:44

Dobrą opcją na forum by była zakładka "Transactions History" w profilu u każdego użytkownika forum ...
Każdy kto przeprowadził jakąś transakcję z danym użytkownikiem , mógłby zostawiać mu opinię pozytywną lub negatywną , dałoby to jakiś obraz kolejnemu userowi , który by zamierzał podjąć współpracę z danym użytkownikiem ... gdzieś kiedyś takie coś widziałem na innym forum .