Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł (/Temat-Fejster-Brak-wplaty-za-wymiane-paysafecard-o-wartosci-2-tys-zl-167525)

Strony: 1 2 3


Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - DeoRIP - 14-04-2020 20:16

Fejster miał wymienić mi 2000 zł z paysafecard na przelew do banku. Zależało mi na szybkiej wymianie i powiedział, że pieniądze będę miał do 1,5 godziny. Kody dostał 11-04-2020 20:50 i do tej pory pieniędzy nie dostałem. Kody ponoć wpisywał na STS i mu weryfikowali wypłatę z STS później dostałem informację, że STS ma przerwę do 14.04.2020 Ponaglałem go ale no umywał ręce, że nie przewidział tego. Dziś jest 14.04 a ja ciągle nie dostałem pieniędzy na konto. Poinformowałem go, że jutro idę na policję, jeśli nie przeleje pieniędzy do 7 rano. I na ten moment przestrzegam przed transakcjami z nim.


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Hybrid1990 - 14-04-2020 20:21

@[Fejster]


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Fejster - 14-04-2020 20:46

Oczywiście tak jak napisałeś mówiłem ci że nie mam gotówki i trzeba czekać na przelew z STS. Nie umywam rąk, nie przewidziałem tego że STS zrobi przerwę. W sumie to przerwa techniczna jak to określili u siebie na stronie nie miała nic do tego. Wypłata trafiła do weryfikacji i to im zajmuje do 7 dni roboczych.


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - twardy - 14-04-2020 20:47

btw

https://zarabiam.com/Temat-Fejster-ponownie-166219
https://zarabiam.com/Temat-do-usuniecia-165173


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Lipko111 - 14-04-2020 21:03

Jak nie zrobiles obrotu wplaconej kwoty to mozesz sobie poczekac.

STS w 99% weryfikuje wszystkk do kilku godzin. Pod tym wzgledem jest chyba najszybszym bukiem na rynku.


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Fejster - 14-04-2020 21:17

(14-04-2020 21:03)Lipko111 napisał(a):  Jak nie zrobiles obrotu wplaconej kwoty to mozesz sobie poczekac.

STS w 99% weryfikuje wszystkk do kilku godzin. Pod tym wzgledem jest chyba najszybszym bukiem na rynku.
Obrót robiłem zawsze. Z livesupport mam info że do 7dni ale zazwyczaj szybciej


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - PremAccHack - 14-04-2020 22:25

Fejster już któryś raz z kolei problemy. Jak dla mnie zakaz handlu.


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - SoLo17 - 16-04-2020 22:17

(14-04-2020 21:17)Fejster napisał(a):  
(14-04-2020 21:03)Lipko111 napisał(a):  Jak nie zrobiles obrotu wplaconej kwoty to mozesz sobie poczekac.

STS w 99% weryfikuje wszystkk do kilku godzin. Pod tym wzgledem jest chyba najszybszym bukiem na rynku.
Obrót robiłem zawsze. Z livesupport mam info że do 7dni ale zazwyczaj szybciej

Chłopie co Ty za bzdury wygadujesz. Te 7 dni to tylko w regulaminie. Jeśli pierwszy raz wypłacasz to weryfikacja do 2 godzin trwa, każdy kolejny raz wypłata niemal natychmiast (do kilku minut). Przyznaj się, że wtopiłeś kasę chcąc szybko i łatwo zarobić a nie mydlisz oczy Lol


Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Chinczykxx - 16-04-2020 22:33

na sts wyplata jest instant , ale depozyt ktory wlasnie wplaciles musi byc ruszony w jakims tam sposob bo Ci nie wyplaca tak o bo to im by sie nie oplacalo i rzeczywiscie srodki moze miec blokniete . Chlop pewnie odda jak w poprzednich tematach , poprostu przytulil pozyczke 2 k zero procent , plus pewnie zachowa prowizje wymiany zyc nie umierac

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Fejster - Brak wpłaty za wymianę paysafecard o wartości 2 tyś. zł - Hybrid1990 - 24-04-2020 20:35

@[Fejster] no i jak tam, 7 dni roboczych minęło.