Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPS - Ludzie klikają w linki na telefonie, na komputerze kupują - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: CPS - Ludzie klikają w linki na telefonie, na komputerze kupują (/Temat-CPS-Ludzie-klikaja-w-linki-na-telefonie-na-komputerze-kupuja-167522)



CPS - Ludzie klikają w linki na telefonie, na komputerze kupują - Soplica - 14-04-2020 18:41

Cześć, zarabiając w modelu CPS jest problem z tym, że ludzie przeglądają zwykle neta na telefonie i klikają w reflinki, a na komputerze dokonują zakupu z czystego linku, przez co nie nalicza mi prowizji.

Jak sobie z tym radzicie?


RE: CPS - Ludzie klikają w linki na telefonie, na komputerze kupują - Gremquen - 14-04-2020 20:33

Może informacja przy reklamie żeby weszli przez twoją stronę bo inaczej cena "promo" będzie nieaktualna? Albo jakiś zegarek odliczający czas promocji albo właśnie info żeby najpierw wrócili do ciebie. Myślę że na cześć zadziała


RE: CPS - Ludzie klikają w linki na telefonie, na komputerze kupują - Soplica - 14-04-2020 20:54

(14-04-2020 20:33)Gremquen napisał(a):  Może informacja przy reklamie żeby weszli przez twoją stronę bo inaczej cena "promo" będzie nieaktualna? Albo jakiś zegarek odliczający czas promocji albo właśnie info żeby najpierw wrócili do ciebie. Myślę że na cześć zadziała

Ja reflinki wstawiam w grupie na FB. Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem, albo ty mnie ;p


RE: CPS - Ludzie klikają w linki na telefonie, na komputerze kupują - eseles - 15-04-2020 20:41

To moze cos w stylu aby otrzymac produkt w widocznej cenie podaj maila a my wyslemy Ci specjalnie wygenerowany dla Ciebie link i tam dajesz refa jak ktos bedzie chcial z kompa kupic to moze sobie wezmie linka z maial tylko teraz jak ludzie beda chetni do podawania maila.

Opcja druga na wlasnej domenie wczytuj linka w iframe 100% na 100% to jak ktos nawet recznie przepisze adres Twojej strony to i tak odpali mu sie sprzedazowa z refem bo Ciagle bedzie Twoja domena odpalona tylko zawartosc iframe bedzie sie potem zmieniac. Tylko nie wiem jak fb na takie iframe reaguje zebys zaraz bloka na domene nie dostal.

Tak mi sie wymyslilo a jak w praktyce to nie wiem Big Grin


RE: CPS - Ludzie klikają w linki na telefonie, na komputerze kupują - Soplica - 16-04-2020 19:25

(15-04-2020 20:41)eseles napisał(a):  To moze cos w stylu aby otrzymac produkt w widocznej cenie podaj maila a my wyslemy Ci specjalnie wygenerowany dla Ciebie link i tam dajesz refa jak ktos bedzie chcial z kompa kupic to moze sobie wezmie linka z maial tylko teraz jak ludzie beda chetni do podawania maila.

Opcja druga na wlasnej domenie wczytuj linka w iframe 100% na 100% to jak ktos nawet recznie przepisze adres Twojej strony to i tak odpali mu sie sprzedazowa z refem bo Ciagle bedzie Twoja domena odpalona tylko zawartosc iframe bedzie sie potem zmieniac. Tylko nie wiem jak fb na takie iframe reaguje zebys zaraz bloka na domene nie dostal.

Tak mi sie wymyslilo a jak w praktyce to nie wiem Big Grin

Ja ściągam ruch głównie z grup na FB Smile - Ale sieć partnerska odpowiedziała mi, że jeśli użytkownik korzysta w momencie klikania reflinka z sieci domowej na WiFi to zliczy mi prowizję jeśli kliknie w link na telefonie, a na kompie kupi. O tyle dobrze Smile