Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Like / Followy - Instagram - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Like / Followy - Instagram (/Temat-Like-Followy-Instagram-167455)



Like / Followy - Instagram - KaRoLeK535 - 11-04-2020 09:37

1.Nazwa przedmiotu : Follow / Like na Instagramie
2.Opis przedmiotu : Followy i Like na platformie Instagam, źródło pozyskania realne konta wykonujące akcje przez bota, szybkość wykonania i realizacji dopasowana do twoich potrzeb. Efekty poniżej Rolleyes ( 100 like w kilka minut reszta poprzez wybicie postu na Top w "#" [ przy liczbie follow na koncie tylko 70 w tamtym czasie ] )
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : priv / mail
5.Cena :
Like :
2. 100 - 1,5zł
3. 1000 - 15zł
Reszta według cennika ( przy większej ilości negocjacja możliwa )
Follow :
1. 50 - 4,5zł
2. 100 - 8zł
3. 500 - 35zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :
Przelew / Paypal
[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]


RE: Like / Followy - Instagram - Dante_/ - 11-04-2020 10:51

@[KaRoLeK535] Główne pytanie brzmi, czym Twoja usługa różni się od usług, które oferują SMM Panel'e np. Followiz?
Dla porównania:
Ty sprzedajesz 100 like za 3zł
Followiz sprzedaje 100 like za 0.018$ ~ 0,075zł

Ty sprzedajesz 50 follow za 9zł
Followiz sprzedaje 50 follow ( refill ) za 0.099$ ~ 0,41zł

Ja rozumiem, że próbujesz zarobić, ale narzucanie takiej marży jest trochę słabe.

Jeżeli napiszesz, że Twoje follow pochodzą z Polski to czy zapewnisz mi, że jak kupię 500 follow to każde z tych kont będzie wyglądało na polskie, realne i zapewnisz refill ( tego raczej oczekuje się za taką cenę )?


RE: Like / Followy - Instagram - KaRoLeK535 - 11-04-2020 11:09

Ta oferta jest moją pierwszą także i testową jeśli nie będzie chętnych zejdę z ceny Smile.
Nawet gdybym chciał zbliżyć się do Followiz cenowo to i tak nie przebije ich stawek :/ .
Konta są różnego pochodzenia i nigdzie nie napisałem ani nie zapewniłem o tym że konta są z konkretnego kraju albo że zapewniam refill Smile


RE: Like / Followy - Instagram - Dante_/ - 11-04-2020 11:19

(11-04-2020 11:09)KaRoLeK535 napisał(a):  Ta oferta jest moją pierwszą także i testową jeśli nie będzie chętnych zejdę z ceny Smile.
Nawet gdybym chciał zbliżyć się do Followiz cenowo to i tak nie przebije ich stawek :/ .
Konta są różnego pochodzenia i nigdzie nie napisałem ani nie zapewniłem o tym że konta są z konkretnego kraju albo że zapewniam refill Smile

I o taką odpowiedź mi chodziło, a ja napisałem "jeżeli napiszesz", a nie że napisałeś Smile. Pisząc post nie miałem zamiaru "zmuszać" Ciebie do zrównania cen z SMM panel'ami, a zwrócić Tobie i potencjalnym kupującym uwagę o to jaką marże dałeś ( ponad 3000% w przypadku 100 like i ponad 2000% w przypadku 50 follow ).


Like / Followy - Instagram - Majka - 30-06-2021 10:58

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.