Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie (/Temat-Vimba-20-w-Bitcoinach-za-zalozenie-konta-i-20-za-polecenie-167452)

Strony: 1 2 3


Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Domel32 - 11-04-2020 09:29

Vimba to portal oszczędnościowy i portfel kryptowalut w jednym. Główna siedziba firmy znajduje się w Nowej Zelandii. Została założona przez kilku entuzjastów Bitcoina w 2014 roku. Dzięki platformie możemy kupić instant kryptowaluty takie jak BTC i ETH za walutę FIAT oraz użyć funkcji autoinvest do cyklicznego zakupu kryptowalut w określonym przez użytkownika przedziale czasowym np. co tydzień, 2 tyg. lub miesiąc.

Niedawno powstał oddział w UK i firma rozpoczęła ekspansję na rynku europejskim. Z usług Vimba mogą korzystać już nie tylko klienci z Nowej Zelandii ale też z Europy.

[Obrazek: vimba-zarabiam-com_1.png]

EDIT: Promocja sprawdzona

Jak otrzymać 20$ od Vimba:

1) Zarejestruj się z linku:

Link: https://vimba.co możesz nie otrzymać bonusu

Reflink: https://vimba.co?referrer=R3o800eJ dzięki Cool

2) Przejdź weryfikację KYC - automatyczna zajmuje ok. 2 min. w niektórych przypadkach weryfikacja może się przedłużyć-przesyłasz zdjęcie prawa jazdy lub paszportu, dowód osobisty też może być oraz nagrywasz krótkie video-selfi.

3) Połącz zewnętrzny portfel BTC, na który chcesz otrzymać kupione kryptowaluty i bonus.

4) Kliknij Auto-invest, tam są wszystkie dane do przelewu i wpłać 100 EUR np. Revolutem w polu nr referencyjny wpisz swój nr VIMBA.

5) Vimba wypłaca prowizję w każdy piątek na portfel BTC.

Nie wiem jak będzie z wypłacalnością, prowizje przesyłają w piątki. Miałem problem z weryfikacją dlatego poprosiłem o ręczną weryfikację i czekam na zaakceptowanie.
Wpłaty Revolutem przechodzą bez problemu. Osoba, która mi to poleciła wpłacała już.

Sprawdziłem opinie o Vimba w sieci i na trustpilot 4,7/5. Teoretycznie promocja jak i firma wygląda na legit Smile

[Obrazek: 76654835da354.png]

[Obrazek: dow-d-wyp-aty-vimba-3.png]


Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Stachu - 11-04-2020 13:23

Próbuje się zweryfikować i przy wysyłaniu zdjęcia wyskakuje błąd „Connection lost. Please try again”. Miałeś to samo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Domel32 - 11-04-2020 13:28

Miałem problem z przeglądarką, blokowała robienie zdjęć. Przesłałem selfi i zdjęcia dowodu mailem.


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Nokha - 11-04-2020 14:12

Po zweryfikowaniu konta w zakładce z poleceniem pisze mi o nagrodzie 15 €, a nie 20 $, u was ile pisze?
+ jak wygląda w praktyce to auto-invest, wpłacamy 100 euro i co tydzień otrzymujemy jakieś krypto, bo w momencie kiedy normalnie chce z zakładki "Buy/Sell" coś ogarnąć to jest komunikat :
"We have our brains working hard to launch this feature in your region soon."


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Domel32 - 11-04-2020 15:26

Niestety nie pomogę, bo nie wiem jak to wygląda na ten moment w praktyce. Czekam na weryfikację a dopiero po weryfikacji można złożyć depozyt.
Żeby zaliczyło bonus wystarczy jednorazowy zakup przez autoinvest, nie trzeba kupować systematycznie - tyle wiem od osoby, która mi poleciła Vimbe.

Wiem, że trochę lipa tak bez sprawdzania promocji zakładać wątek ale jest kilka wolnych dni i można poczytać o serwisie, nie chciałem też tracić czasu.
Jeszcze wczoraj bonus można było otrzymać za inwestycję 10 EUR. Nie wiadomo kiedy tak naprawdę skończy się ta promocja.


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Nokha - 11-04-2020 15:59

Ja mam opcję i dane do depozytu ale nigdzie nie mam informacji na ile to mogę zainwestować i jaki z tego otrzymam zysk, na tej stronie https://vimba.co/features/automatic-bitcoin-investment w ich przykładowym kalkulatorze zysku jest 12 i 24 miesiące do wyboru także za dużo tu niewiadomych jak to działa czasowo dokładnie Big Grin
Czekam na info, pozdro! Smile


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Kokarda - 11-04-2020 16:43

Gdzie znajde wiecej informacji o programie partnerskim? W mobilnej przegladarce praktycznie nic nie moge znalezc.


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Domel32 - 13-04-2020 16:32

Małe sprostowanie co do weryfikacji dla osób, które może będą chciały skorzystać z serwisu mimo mojego nieumiejętnego przedstawienia promocji Big Grin Weryfikacja to zrobienie zdjęcia dokumentu tożsamości i video-selfi czyli trochę mniej standardowa niż napisałem. Wykonujemy instrukcje z ekranu: patrzymy w lewo, prawo i odczytujemy na głos kilka cyfr z ekranu. Jak znajdę trochę czasu to zrobię edit pierwszego posta.

@Nokha ok, jak będę po weryfikacji i ogarnę temat wpłat i wypłaty dam znać. Dzisiaj z supportu dostałem odpowiedź, że tego 4 kroku nie pominę i muszę przejść automatyczną weryfikację zgodnie z instrukcją. Próbowałem na kilku przeglądarka i tylko na operze zadziałało, ale z komunikatem, że moja weryfikacja potrwa dłużej oraz ''We will email you once your Vimba account is setup. We are reviewing your verification'' także czekam Smile

@Kokarda https://vimba.co/affiliates


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - piotreq86 - 16-04-2020 21:11

Program poleceń, jak program poleceń, ale co w ogóle wiadomo o tych auto-inwestycjach? Czy wiadomo, cokolwiek? Bo wrzucić 100€ w inwestycję, o której nie wiem nic i z której na bank jakąś tam część możemy stracić to brzmi średnio. Ktoś dokonał tam wpłaty, widać wtedy jakieś konkretne inwestycje, szczegóły?


Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Stachu - 16-04-2020 21:14

(16-04-2020 21:11)piotreq86 napisał(a):  Program poleceń, jak program poleceń, ale co w ogóle wiadomo o tych auto-inwestycjach? Czy wiadomo, cokolwiek? Bo wrzucić 100€ w inwestycję, o której nie wiem nic i z której na bank jakąś tam część możemy stracić to brzmi średnio. Ktoś dokonał tam wpłaty, widać wtedy jakieś konkretne inwestycje, szczegóły?


Ja dokonałem wpłaty. Z tego co wyczytałem to jutro będzie wiadomo o co dokładnie chodzi. Przelewane w dniach poniedziałek - czwartek 100€ na konto Vimba zostają zamienione na btc na nasz dowolny portfel, pierwsza wpłata będzie razem z bonusem 15€. Czy tak będzie opowiem jutro Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk