Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coś na początek. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Coś na początek. (/Temat-Cos-na-poczatek-167439)



Coś na początek. - deyff123 - 10-04-2020 19:40

Witam, może na początku się przedstawię. Jestem Dawid, mam 17 lat i uczęszczam do technikum.. jestem na kierunku informatycznym. Z racji wirusa niestety muszę siedzieć w domu i chciałem jakoś dobrze zagospodarować wolny czas i jakoś dorobić a nie typowo grać w lola czy oglądać filmy, no i wiadomo chciałbym powoli odciążać budżet rodzinny. Dobrze też wiem, że zarabianie przez internet nie wiąże się na początku z wysokimi kwotami i nie jest wcale łatwe.. lecz wiadomo grosz do grosza..

Przejdźmy do sedna - Przychodzę z pytaniem na czym najlepiej zacząć uczyć się zarabiać ? Posiedziałem trochę na forum, lecz póki co mam mętlik w głowie.
Za wszelką pomoc dziękuję i pozdrawiam. Big Grin


RE: Coś na początek. - rAzEET - 10-04-2020 19:43

Jest 10000 innych takich tematów. Przejrzyj forum, zobacz co cię najbardziej interesuje i zacznij działać Tongue


RE: Coś na początek. - rachman - 10-04-2020 21:58

Najlepiej? Na tym na czym czujesz że dasz radę.


RE: Coś na początek. - Shimeon - 11-04-2020 00:25

(10-04-2020 19:40)deyff123 napisał(a):  Przejdźmy do sedna - Przychodzę z pytaniem na czym najlepiej zacząć uczyć się zarabiać ? Posiedziałem trochę na forum, lecz póki co mam mętlik w głowie.
Za wszelką pomoc dziękuję i pozdrawiam. Big Grin

Zacznij od panelów ankietowych. W międzyczasie poprzeglądaj działy na forum, w tym sieci afiliacyjne i inne programy partnerskie. Znajdź interesujący cię temat, opracuj metodę promocji oraz małymi krokami buduj swoje zaplecze. Nie inwestuj na razie (oprócz wiedzy) w nic.

Tyle w temacie.


RE: Coś na początek. - deyff123 - 11-04-2020 05:44

Dziękuję każdemu, powoli zagłębiam się w temat afiliacji oraz w międzyczasie korzystam z ankiet. Życzcie mi powodzenia może w przyszłości założę jakiś dziennik, aby pokazać czy z zerowej wiedzy można coś zarobić. Pozdrawiam.


Coś na początek. - Hybrid1990 - 11-04-2020 06:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.