Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam wspólnika- dochody biznes. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szukam wspólnika- dochody biznes. (/Temat-Szukam-wspolnika-dochody-biznes-167435)



Szukam wspólnika- dochody biznes. - SKOR514 - 10-04-2020 16:59

Witajcie.

Jak w temacie. Szukam wspólnika. Do czego? Stworzyłem poradnik dotyczący zarabiania na tworzeniu artykułów. Poradnik ma świetny odbiór, nisza jest. Więc do czego mi wspólnik? Nie mogę wiecznie zamykać się w kwocie wolnej od podatku, nie chce też kombinować przez znajomych mających DG. To właśnie dzięki jednemu z nich zrobiliśmy promocję, dzięki której poradnik przyniósł zyski na poziomie 13stu tysięcy w dwa miesiące. Xpokerface
Potencjał, jak widać jest. Ze względu na obecną sytuację w kraju nie mam zbytnio okazji na założenie własnej DG. Miałbym, więc propozycję współpracy z osobą, która ją ma i dzięki której mógłbym podpiąć pod moją stronę procesory płatnicze i mieć pewność, że wszystko będzie w pełni legalne. Oczywiście za odpowiedni procent. Zapraszam osoby zainteresowane współpracą na priv.


RE: Szukam wspólnika- dochody biznes. - Gremquen - 10-04-2020 19:01

zarabiasz 6.5k na miesiac z poradnika i dla ciebie jest przeciwnoscią to, że troche trudniej założyć DG?

po za tym...wcale nie trudniej bo ogarniesz on-line.

Coś mi tu nie pasuje


RE: Szukam wspólnika- dochody biznes. - trybulski - 10-04-2020 19:11

A to nie jest tak, żeby można było założyć gospodar...... aaaaa...

Napisz na przykład do infakt... poproś ich o założenie działalności w twoim imieniu.


RE: Szukam wspólnika- dochody biznes. - elszu - 10-04-2020 20:29

zalozenie dzialalnosci i zawieszenie przez puap to kilka minut roboty przeciez


RE: Szukam wspólnika- dochody biznes. - SKOR514 - 10-04-2020 20:30

Okej, temat do zamknięcia. Smile


Szukam wspólnika- dochody biznes. - Hybrid1990 - 10-04-2020 21:50

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.