Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wybić na 1 msc ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Jak wybić na 1 msc ? (/Temat-Jak-wybic-na-1-msc-167420)



Jak wybić na 1 msc ? - shf - 09-04-2020 14:33

Niekiedyś czytałem, że są sytuacje, że ktoś wybił stronę w top5 stronę pod konkretną fazę na 1-2 dni po czym dostał filtr. Jak taką stornę ten ktoś wybił? Za pomocą programów typu GSA, Senuke ?

Czy masowo zakładał WEB 2.0 w ciągu jednego dnia i strona dostał promieniującego kopa?


RE: Jak wybić na 1 msc ? - Gremquen - 09-04-2020 15:30

jedno i drugie Smile
spam linkami daje bardzo dobre efekty, ale wlasnie jak piszesz - szybko wsiadasz a potem szybko spadasz z rowereka Smile


RE: Jak wybić na 1 msc ? - 6844 - 15-05-2020 19:01

Tego typu czary mary są dobre do szybkich tematów typu krzak.
Jeśli chcesz budować stałą silną pozycje w Google musisz zadbać o content, social media, UX, ofc wartościowe linki.


RE: Jak wybić na 1 msc ? - cezar78 - 20-05-2020 14:14

To działało ale z 8 lat temu, teraz google jest znacznie cwańsze


RE: Jak wybić na 1 msc ? - bardock3 - 22-05-2020 00:22

Znajdź używaną domenę z zapleczem linkowym z rejestrze DNS i szybciej Ci pójdzie niż z nową domeną. Nowe potrzebują czasu, by załapać - chyba, że jakiś long-tail.


RE: Jak wybić na 1 msc ? - parisgone - 24-06-2020 11:57

Nagły spam nawet nisko jakościowych linków może wrzucić dość świeżą domenę bez przeszłości na dosłownie chwilę do top3 (mi wrzuciło na mocnym keywordzie stronę na półtora dnia), potem wypadasz poza 50 i musisz być grzeczniejszy, żeby wrócić na normalne pozycje.


RE: Jak wybić na 1 msc ? - cezar78 - 05-07-2020 13:37

Mi nigdy się to nie udało ze świeżą domeną. Ale udało mi się z parasite. Robiłem fan page na facebooku, umieszczałem na nim słowo kluczowe dziesiątki razy i do tego kupowałem na seoclerks kilka tysięcy linków i taki fan page wbijał się do top 5 google na pare dni.


RE: Jak wybić na 1 msc ? - azzaz - 05-07-2020 15:17

Przykładowy linkbuilding


1 tydzień: 20 linków[5 trust rank, 15 profile] - 15x naked url, 5x generic

2 tydzień: 40 linków[10 trust rank, 30 profile] - 20x naked url, 15x generic, 5x anchory

3 tydzień: 70 linków[20 trust rank, 50 profile] - 40x naked url, 10x generic, 20x anchory w tym 15 linków z artykułów.

4 tydzień: 120 linków[50 trust rank, 70 profile] - 70x naked url, 15x generic, 35x anchory w tym 30 linków z artykułów.

Łącznie - 250 linków przyłożonych w sposób progresywny tak, żeby to w miarę naturalnei wyglądało dla googla jakby strona się wybiła wiralowo wśród użytkowników i to oni linkowali.

Z mojego doświadczenia tego typu ręczne linkowanie jak przedstawiłem powyżej odnosi naprawdę dobre efekty i w odróżnieniu od przyłożenia np. 300 linków automatem w jeden dzień utrzymuje się taka strona w wynikach wyszukiwania. Jakiś czas temu spadłem z rowerka po updacie i mniej więcej w ten sposób dosyć szybko udało mi się odbić i wrócić pięknie do topek. Opisywałem to dokładniej w swoim dzienniku przy samym updacie, potem jeszcze trochę linków doszło mniej więcej tą metodą co opisałem tutaj Wink

Wybijanie strony na jeden dzień spamowym linkbuildingiem to śliski temat. O ile jest to możliwe najczęściej, dopóki nie powtórzysz tego ze 30 x i nie będziesz widział co dobrze konwertuje będziesz na minusie bo strona będzie wybita, utrzyma się tam parę dni to o ile nie robiłeś tego wcześniej i nie wiesz dokładnie albo z własnego doświadczenia, albo masz niszę pod taką zabawę od kogoś strona najpewniej przez te kilka dni co się utrzyma w serpach nawet się nie zwróci(albo ja jestem wyjątkowym kaleką i to mi się takie metody nie zwracają, też możliwe). Najczęściej, żeby strona robiona pod zarobek w googlu faktycznie zarabiała trzeba ją na bieżąco zmieniać i testować różne konfiguracje co dobrze konwertuje, żeby z tego był bilon na co nie ma czasu przy tego typu blackseo najczęściej.


RE: Jak wybić na 1 msc ? - kontars - 15-11-2020 23:23

jesli chcesz zobaczyć przykład churn and burn to wejdż do matthew woodward. ma u siebie w jakims starszym wpisie case