Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jaki sposób strona na facebook może zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: W jaki sposób strona na facebook może zarabiać (/Temat-W-jaki-sposob-strona-na-facebook-moze-zarabiac-167403)



W jaki sposób strona na facebook może zarabiać - Pawel725791 - 07-04-2020 16:06

Witam wszystkich forumowiczów w ten ciepłe popołudnie Smile

Od 4 lat prowadze na facebooku strone, która obecnie ma 12tyś polubień, które ciągle rosną, strona cieszy się dużą popularnością oraz aktywnością.
Tygodniowo na strone wchodzi około 8,500 osób.

Chciałbym się zapytać czy mogę w jakiś sposób (reklamy lub coś innego) sprawić żeby strona zaczęła w jakiś sposób zarabiać? Jeśli tak będe wdzięczny za wszystkie pomysły.

Jeśli ktoś jest zainteresowany może współpracować ze mną, pomóc w tym żeby strona zarabiała a jestem gotów podzielić się zyskami jeśli jest to wogóle możliwe Smile

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi Smile
[Obrazek: Bez-tytu-u.jpg]


RE: W jaki sposób strona na facebook może zarabiać - mysc - 07-04-2020 21:13

Co to za tematyka FP?Smile


RE: W jaki sposób strona na facebook może zarabiać - Pawel725791 - 07-04-2020 21:36

Społecznościowy typu spotted Wink

Może są jakieś sposoby na to by strona zaczęła przynosić dochody nawet i nie wielkie Smile

(07-04-2020 21:13)mysc napisał(a):  Co to za tematyka FP?Smile

dawaj na gg pisałem do ciebie


RE: W jaki sposób strona na facebook może zarabiać - cezar78 - 09-04-2020 19:50

Spróbuj jakieś oferty CPA, najlepsze będą te gdzie wystarczy podać maila do konwersji


RE: W jaki sposób strona na facebook może zarabiać - Hopekk94 - 09-04-2020 19:53

Moze reklamy firm w okolicy


RE: W jaki sposób strona na facebook może zarabiać - VendeN - 31-05-2020 19:31

Promując inne strony posty z innych stron usługi sprzedając coś z wysoką marżą wynajem powierzchni reklamowej