Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja mobilna a sieci afiliacyjne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Aplikacja mobilna a sieci afiliacyjne (/Temat-Aplikacja-mobilna-a-sieci-afiliacyjne-167388)



Aplikacja mobilna a sieci afiliacyjne - szczowio - 07-04-2020 10:36

Hej, mam aplikację mobilna na systemy Android i iOS.
Aktualnie na Androidzie mam 24 tysiące użytkowników, zarabiam na nich za pomocą AdMoba, lecz w miesiąc udaje mi się zgromadzić jakieś 150zł, co mnie kompletnie nie satysfakcjonuje.
Ma ktoś z Was może jakiś pomysł/radę, jak 10x zwiększyć zarobki? Myślę, żeby nawiązać współprace z jakąś firmą i zarabiać dzięki afiliacji.
Użytkownicy aplikacji to uczniowie w wieku 14-19 lat.

Jaki produkt byście proponowali? Chciałem połączyć ją z korepetycjami, ale firmy aktualnie ze względu na korona wirusa wstrzymują decyzje w sprawie nawiązywania nowych współprac ;/


RE: Aplikacja mobilna a sieci afiliacyjne - rachman - 07-04-2020 11:03

Gry, modele do sklejania, coś co można w domu robić.


RE: Aplikacja mobilna a sieci afiliacyjne - MyLead.pl - 07-04-2020 14:32

Cześć @[szczowio],
jako sieć afiliacyjna MyLead możemy zaproponować Ci rozwiązanie w formie marketingu afiliacyjnego, o którym wspomniałeś. Posiadając aplikację z taką liczbą użytkowników możesz z powodzeniem rozpocząć zarabianie.

Możesz podzielić się z nami informacjami na temat swojej aplikacji, abyśmy mogli pomóc Ci dopasować odpowiednie oferty do Twojej niszy. Jaka jest tematyka aplikacji? Z jakich krajów pochodzą Twoi użytkownicy?

Możemy zaproponować Ci oferty oparte na wykonywaniu przez użytkownika określonej akcji i możliwości zdobycia nagród - KLIK.

W niedalekiej przyszłości odbędzie się również premiera Content Lockera, a jednym z dostępnych narzędzi będzie Mobile Reward, który pozwoli na monetyzację aplikacji. Tu możesz dowiedzieć się więcej - KLIK. Z pewnością poinformujemy Cię o premierze.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, możesz się z nami skontaktować.

Pozdrawiamy, zespół MyLead.