Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić PINIONDZ w czasach koronawirusa w domu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarobić PINIONDZ w czasach koronawirusa w domu? (/Temat-Jak-zarobic-PINIONDZ-w-czasach-koronawirusa-w-domu-167382)



Jak zarobić PINIONDZ w czasach koronawirusa w domu? - crrl - 06-04-2020 18:50

Witam, nazywam się Aleks lat 18 ukończone Huh
Piszę, ponieważ kompletnie nie mam pomysłów jak aktualnie zarobić pieniądze na swoje drobne wydatki. Szukam sugestii. Aktualnie korzystam z klub kantar, monese, twisto, neo finance, sejfik oraz quidco. Wszystko co mogłem udało mi się wyciągnąć, ale co dalej? Próbowałem air dropów ale nie chce mi się w to bawić... Na drodze za dużo problemów z nimi miałem a mianowicie z weryfikacją. Wykorzystanie MyLead idzie mi natomiast marnie pomimo tego, że uczę się szybko wszystkiego co możliwe. Mam dostęp do programów takich jak Sony Vegas oraz Photoshop i inne office. Problem jest także w tym, że nie mogę niczego znaleźć na forum. Proszę o sugestie. Zapraszam do komentowania oraz wiadomości pw. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje i życzę również dużo zdrówka Big Grin


RE: Jak zarobić PINIONDZ w czasach koronawirusa w domu? - rachman - 06-04-2020 19:21

Jak nie możesz nic na forum znaleźć???
Byłeś w dziale poradniki, dzienniki itd.? Nic nie zainspirowało? Tam są dziesiątki metod opisane a Ty nic nie możesz znaleźć???...
Przeczytać setkę tematów i zająć się tym co się spodobało. Nie rezygnować za szybko. Potem się w tym rozwijać lub spróbować czegoś innego jak nie wyszło.


RE: Jak zarobić PINIONDZ w czasach koronawirusa w domu? - Hybrid1990 - 06-04-2020 19:37

Nie radzę ci zakładać takiego tematu jeszcze raz.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.