Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w ropę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestowanie w ropę (/Temat-Inwestowanie-w-rope-167381)



Inwestowanie w ropę - maniek19 - 06-04-2020 18:13

Witam, ropa sporo spadła, bawiłem się na demo w plus500 i nieźle mi wychodziło z zarobkowaniem na niej. Chciałem zapytać jednak jaką platformę polecacie do inwestowania w ten surowiec? Bo z tego co widzę to plus500 ma chyba jakieś duże marże, ale czy ogólnie jest bezpieczny itd? hmmm... Proszę o pomoc w tej sprawie Wink


RE: Inwestowanie w ropę - przeCinek19 - 06-04-2020 18:49

Polecam SimpleFX. Jeśli chcesz może założyć konto bez weryfikacji i wpłacić kryptowalutami. Jak chcesz więcej info zapraszam na priv.
Pozdrawiam.


RE: Inwestowanie w ropę - maniek19 - 07-04-2020 08:25

Zapomniałem dodać że nie mam żadnych bitcoinów i temu podobnych, chciałbym wpłacić pieniądze z konta bankowego


RE: Inwestowanie w ropę - maniek19 - 11-04-2020 20:27

f55


RE: Inwestowanie w ropę - ShuQi - 12-04-2020 19:40

Tak zasadniczo czego potrzebujesz?


Inwestycja w ropę - SKOR514 - 20-04-2020 21:29

Siemka!

Jak stoi obecnie ropa- wszyscy wiemy. Mam trochę wolnych funduszy i chciałbym je ulokować. Jestem kompletnie zielony, jeśli chodzi o inwestycję. Chciałbym kupić trochę baryłek i sprzedać je, kiedy sytuacja się unormuje. Gdzie powinienem zacząć działać? Jakie strony odwiedzić i co sprawdzić, aby dowiedzieć się jak najwięcej? Jeśli jest osoba, która mogłaby mnie wprowadzić w zamian, za, chociażby refa- byłoby super.

Dzięki za pomoc i wybaczcie pytanie, jeśli wydaje się głupie.


RE: Inwestycja w ropę - leooo - 21-04-2020 14:20

Dołączam do pytania UP


RE: Inwestycja w ropę - TriQel - 12-06-2020 16:54

Jak dalej szukasz, to odezwij sie na pw bo masz pelna skrzynke Wink