Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dropshipping - własny sklep - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Dropshipping - własny sklep (/Temat-Dropshipping-wlasny-sklep-167379)



Dropshipping - własny sklep - Maniak2019 - 06-04-2020 17:42

Od czego zacząć może ktoś pomoże, chcę zacząć prowadzić sklep z suplementami diety oraz odżywkami dla sportowców.

Jaki sklep polecacie oraz jakie hurtownie ?


RE: Dropshipping - własny sklep - KingaSkyShop - 11-04-2020 19:24

U nas, w Sky-Shop.pl, po założeniu konta testowego masz dostęp do e-booka "Dropshipping krok po kroku", w którym znajdują się wszystkie informacje na temat tego modelu sprzedaży Wink

Wiedzę znajdziesz też na naszym blogu, w zakładce dropshipping: https://blog.sky-shop.pl/category/dropshipping/

Jeśli chodzi o hurtownie to sam musisz zrobić research. Nikt nie poda Ci na tacy własnej kury znoszącej złote jaja. Dopytaj o warunki współpracy w kilku miejscach, sprawdź opinie na Google, grupy na Fb i zobacz, co piszą o danym kontrahencie. Zwróć szczególną uwagę na czas wysyłki i dokładność opisów produktów (w przypadku suplementów jest to bardzo istotne).
Jakbyś miał jakieś pytania to pisz Wink


RE: Dropshipping - własny sklep - qwerty_89 - 12-04-2020 17:56

Też rozważam wejście w dropshipping - dzięki Kinga za podzielenie się linkiem!


RE: Dropshipping - własny sklep - zila - 14-04-2020 10:30

Jeśli kto chce to zapraszam do mnie - jednak trzeba jeszcze poczekać na wystartowanie projektu.
U nas nie musisz szukać hurtowni, gdyż mamy podpisane umowy w wieloma hurtowniami.
Po zalogowaniu się wystarczy wybrać interesujące Cię kategorie i kliknąć pobieranie produktów, które po chwili pojawiają się u Ciebie w sklepie.


RE: Dropshipping - własny sklep - Kubaka2424 - 14-04-2020 11:32

Zila można więcej info?


RE: Dropshipping - własny sklep - Maniak2019 - 14-04-2020 19:25

(14-04-2020 10:30)zila napisał(a):  Jeśli kto chce to zapraszam do mnie - jednak trzeba jeszcze poczekać na wystartowanie projektu.
U nas nie musisz szukać hurtowni, gdyż mamy podpisane umowy w wieloma hurtowniami.
Po zalogowaniu się wystarczy wybrać interesujące Cię kategorie i kliknąć pobieranie produktów, które po chwili pojawiają się u Ciebie w sklepie.


Można o więcej informacji ?


RE: Dropshipping - własny sklep - zila - 21-05-2020 15:28

System jeszcze jest w fazie budowy.

Mamy już bardzo dużo podpisanych umów z hurtowniami, tak więc swobodnie będzie można otworzyć sklep z dowolnym asortymentem.

Dam info gdy ruszymy.


RE: Dropshipping - własny sklep - zila - 24-09-2020 21:08

Jak byłby ktoś zainteresowany to zapraszam na PW.
System już ruszył.

W wiadomości napisz mi czy masz hosting i domenę (jeśli nie dam kod rabatowy na zakup)
Napisz mi również, czy poradzisz sobie z instalacją WP+WC, czy raczej wolisz, abym za Ciebie skonfigurował sklep - Twoim zadaniem będzie w tedy tylko utworzyć kategorie i przygotować stronę główną oraz pobrać produkty jednym kliknięciem.


RE: Dropshipping - własny sklep - alexandr - 30-11-2020 14:56

Dzięki za podzielenie się linkiem Smile