Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czateria Free Chat Spambot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Czateria Free Chat Spambot (/Temat-Czateria-Free-Chat-Spambot-167368)



Czateria Free Chat Spambot - Dk2RR - 06-04-2020 11:33

1.Nazwa przedmiotu : Czateria Free Chat Spambot
2.Opis przedmiotu :
Czateria free chat działa na zasadzie ruletki, czyli łączy nas z losowym użytkownikiem. Program wysyła mu wiadomość i szuka nowego użytkownika. Nie działa na wbudowanej przeglądarce, przez co zużywa minimalną ilość zasobów.
Wpisujesz swoją wiadomość, podajesz czas jaki ma być między nimi, przepisujesz kapcze i tyle.

No i jak zwykle
Nie zwracam pieniędzy jeśli okaże się że program nie spełnia twoich oczekiwań. Nie wiem jaka jest konwersja przy spamie na tym serwisie, nie wiem czy linki tam przechodzą, nie wiem jak z banami. Po prostu nie wiem i mnie to nie obchodzi. Jak ktoś chce, to niech sobie sprawdzi i dopiero potem kupuje. A jak nie, to niech nie kupuje i tyle. Tak samo jak portal wprowadzi jakieś zabezpieczenia - nie obiecuje że naprawię.
Tak tylko piszę żeby mi nikt potem nie stękał na pw
3.Zdjęcia :
[Obrazek: czateria.png]
4.Kontakt : pw
5.Cena : 20zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal


RE: Czateria Free Chat Spambot - Dk2RR - 14-04-2020 11:27

ref


RE: Czateria Free Chat Spambot - aplolderek - 28-05-2020 10:52

Linki wchodzą?


RE: Czateria Free Chat Spambot - Dk2RR - 30-07-2020 17:44

(28-05-2020 10:52)aplolderek napisał(a):  Linki wchodzą?

Z tego co widziałem, to inni użytkownicy wysyłają je w formacie xxx.pl (bez www.), chociaż nie wiem czy pełne wchodzą


RE: Czateria Free Chat Spambot - mgll - 30-07-2020 22:28

Widzę w temacie free, a tutaj za 20zł, jak to możliwe, czego nie rozumiem?


RE: Czateria Free Chat Spambot - bronex - 31-07-2020 06:34

Sam tez posiadam swojego autorskiego bota do chaterii. Jest wersja na chat oraz na chat-ruletkie. Dokladnie tak jest, linki wchodzą w postaci: strona.pl

Wystarczy usunac www oraz http a uzytkownik musi sobie skopiowac albo przepisac do przegladarki


RE: Czateria Free Chat Spambot - Dk2RR - 31-07-2020 08:49

(30-07-2020 22:28)mgll napisał(a):  Widzę w temacie free, a tutaj za 20zł, jak to możliwe, czego nie rozumiem?

Tego, że jesteś w dziale sprzedam, a nie oddam za darmo Smile A tak serio, to free chat, tak się nazywa podstrona z ruletką, to też tak nazwałem program.


Czateria Free Chat Spambot - Hybrid1990 - 17-05-2022 18:37

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.