Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najtańszy lapek do FIFY 21 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Najtańszy lapek do FIFY 21 (/Temat-Najtanszy-lapek-do-FIFY-21-167338)



Najtańszy lapek do FIFY 21 - zbuntowany1916 - 04-04-2020 11:48

Siema, mozecie polecić jakies mozliwie najtansze lapki, na ktorych pojdzie FIFA 21? Lapek tylko do neta i wlasnie do tej gry, na niczym innym mi nie zalezy, jedynie na mozliwie najnizszej cenie. Z góry dzieki za sugestie. Smile


RE: Najtańszy lapek do FIFY 21 - mrpabl058 - 04-04-2020 12:15

Nie ma czegoś takiego jak lapek do fify xD Popatrz sobie na najniższe wymagania (chociaz zalecam rekomendowane) i celuj w coś z takimi parametrami. I cóż mogę doradzić, nie poleecam kupowania najtańszego chłamu, bo za rok będziesz pytał o lapka do fify22. Może poceluj w coś używanego w dobrym stanie


RE: Najtańszy lapek do FIFY 21 - rob2499 - 04-04-2020 13:27

Mógłbyś chociaż podać mniej więcej ile cali chcesz, bo nikt za Ciebie tego laptopa nie wybierze ani nie kupi. To tak jakbyś powiedział, że chcesz kupić najtańsze auto, żeby jeździło i tyle..

Poza tym nie wiadomo jakie wymagania ta gra będzie mieć, choć pewnie domyślić się można.


RE: Najtańszy lapek do FIFY 21 - trybulski - 05-04-2020 08:19

Szczerze? Szkoda kasy jeśli to ma być tylko do Fify Neta. Ale jak już bym coś kupował, to raczej z wyższej półki w tym przypadku.


RE: Najtańszy lapek do FIFY 21 - zbuntowany1916 - 20-04-2020 18:16

(04-04-2020 13:27)rob2499 napisał(a):  Mógłbyś chociaż podać mniej więcej ile cali chcesz, bo nikt za Ciebie tego laptopa nie wybierze ani nie kupi. To tak jakbyś powiedział, że chcesz kupić najtańsze auto, żeby jeździło i tyle..

Poza tym nie wiadomo jakie wymagania ta gra będzie mieć, choć pewnie domyślić się można.

Nie interesuje mnie ile cali - są 2 punkty, które musza byc spełnione:
1. Musi uciagnac FIFE 21 (ewentualnie 20) na rekomendowanych
2. Musi kosztować jak najmniej

Smile

(05-04-2020 08:19)trybulski napisał(a):  Szczerze? Szkoda kasy jeśli to ma być tylko do Fify Neta. Ale jak już bym coś kupował, to raczej z wyższej półki w tym przypadku.

To FIFA jest taka wymagajaca, jeśli chodzi o parametry? Myślałem, ze nie. Smile


RE: Najtańszy lapek do FIFY 21 - trybulski - 20-04-2020 18:35

Może i nie jest, ale teraz FIFA 20 a za 4 lata fifa 24.
Więc sam rozumiesz, lepiej kupić coś od razu z myślą o przyszłości Smile


RE: Najtańszy lapek do FIFY 21 - Hybrid1990 - 21-04-2020 06:53

@[zbuntowany1916] odpiszę ci tutaj, bo nie ogarniasz zapchanej skrzynki PW. Wyczyść ją.

zbuntowany1916 napisał(a):
Hybrid1990 napisał(a):Witaj, zbuntowany1916!

Otrzymujesz ostrzeżenie od moderatora na praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet.
--
Zdublowanie swojego tematu w innym dziale.
--
No wiem, przypadkiem, zaraz usunąłem przecież, chyba lekka przesada.

Wczoraj w pierwszym temacie odpowiedziałeś na posty, a po 5 minutach założyłeś nowy temat w innym dziale. To nie jest przypadek, tylko celowe działanie.
I co ty niby usunąłeś? Nic.
"Lekką przesadą" to jest to, co napisałeś do mnie.
Masz 90% warnów, czyli miesiąc blokady na pisanie postów. Polecam ci ich odpracowanie.

@temat
Jak laptop do neta i fify? Popatrz sobie jakie wymagania ma fifa 20:
https://www.eurogamer.pl/articles/2019-06-08-fifa-20-wymagania-na-pc
a następnie poszukaj sobie laptopa o takich parametrach lub lepszych. W sklepach elektronicznych online masz opcje wyszukiwania z każdym parametrem laptopa, wystarczy pozaznaczać odpowiednie podzespoły i gotowe, wybierasz spośród dostępnych i kupujesz. Fifa 21 też ci pójdzie bez problemu na takim laptopie co 20.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.