Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z zasięgiem [Snapchat] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z zasięgiem [Snapchat] (/Temat-Problem-z-zasiegiem-Snapchat-167337)



Problem z zasięgiem [Snapchat] - VcWD - 04-04-2020 11:45

Witam, przepatrzyłem,wszystkie działy i ten wydał mi się najodpowiedniejszy,w razie czego proszę o przeniesienie.

Nie będę się rozpisywał na temat mojego działania,po prostu,mam swoje źródła ruchu,które gromadzę na snapchacie.

Mój problem (występuje od dawna,ale teraz ma chyba moment kulminacyjny) polega na "ucinaniu zasięgów",przez snapa,nie wiem jak to działa i o co chodzi,więc może ktoś mi odpowie. Mianowicie,podczas kiedy na codzień miałem 1000+ wyświetleń story,tak z dnia na dzień mam 400-500,a ludzie kiedy przekierowuję ich do przeczytania informacji na story,twierdzą,że go nie ma (oczywiście mówię odrazu,wszystko ustawione na publiczne - widoczne dla wszystkich) Tak jak też mówiłem,ludzie od dawna sporadycznie pisali,że nie widzą story,ale teraz jest to co 2 osoba. Jeśli ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać,proszę o wypowiedź. Dziękuję z góry i pozdrawiam.


Problem z zasięgiem [Snapchat] - Hybrid1990 - 02-05-2021 18:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.