Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uploading w czasach wirusa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Uploading w czasach wirusa (/Temat-Uploading-w-czasach-wirusa-167299)



Uploading w czasach wirusa - Mr.Max - 01-04-2020 19:50

Jak się ma sytuacja w PPA PPI itp w dzisiejszych czasach? OGads wypłaca normalnie? Da się coś wyskrobać z tego, czy już umarło na amen? Mentoruje ktoś? Smile


RE: Uploading w czasach wirusa - radek0389 - 01-04-2020 21:33

Ogads wypłaca normalnie. Z tym że u mnie zauważalnie spadła konwersja, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy nie. Ktoś także zauważył podobne zjawisko?


RE: Uploading w czasach wirusa - raczeq - 12-08-2020 15:26

mam podobnie.


RE: Uploading w czasach wirusa - Shimeon - 13-08-2020 10:31

(01-04-2020 21:33)radek0389 napisał(a):  Ogads wypłaca normalnie. Z tym że u mnie zauważalnie spadła konwersja, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy nie. Ktoś także zauważył podobne zjawisko?

I jak? Poprawiła się konwersja? Bo nie wiem czy się rejestrować. Słyszałem, że stawki za ppi są tam całkiem, całkiem. Smile