Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłaty z Chaturbate - Paxum/ ePayService - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Wypłaty z Chaturbate - Paxum/ ePayService (/Temat-Wyplaty-z-Chaturbate-Paxum-ePayService-167298)



Wypłaty z Chaturbate - Paxum/ ePayService - Gumiis - 01-04-2020 18:07

Hej!

Znalazłem już kilka wątków na ten temat, ale niestety wszystkie są już nie do końca aktualne. Mianowicie, zastanawiam się nad najlepszym sposobem wypłat z Chaturbate. Pieniądze są w USD i dostępne są poniższe metody płatności:

[Obrazek: Payment-methods.png]

Najbardziej rozważam Paxum (eu.paxum.com) oraz ePayService (epayservices.com - który jest nową opcją płatności i nie za wiele o nim wiem). Widziałem też, że COSMO Pay jest ok opcją.

Czy ktokolwiek się zna/ ma doświadczenie z tymi płatnościami? A może ktoś był już w mojej sytuacji i zna rozwiązanie? Będę wdzięczny za jakiekolwiek porady.


RE: Wypłaty z Chaturbate - Paxum/ ePayService - matek697 - 01-04-2020 19:43

Ja wypłacam w BTC i potem przekładam na PLN żeby nie ryzykować aż wartość spadnie

15 minut - 1 godzinę od maila, że wysłali btc wpada na portfel


RE: Wypłaty z Chaturbate - Paxum/ ePayService - Gumiis - 02-04-2020 15:12

Dzięki Smile

A o Paxum czy tym ePayService ktoś coś wie?


RE: Wypłaty z Chaturbate - Paxum/ ePayService - rzepuncja - 30-03-2021 18:04

Również szukam odpowiedzi na te pytania, jak to działa Smile Jeśli ktokolwiek coś wie to prosiłbym o odpowiedź Smile


RE: Wypłaty z Chaturbate - Paxum/ ePayService - SoLo17 - 01-04-2021 17:27

Na ePayService robisz konto, zlecasz tam wypłatę i kartą wirtualną przerzucasz hajs na Revoluta np. Tongue


RE: Wypłaty z Chaturbate - Paxum/ ePayService - rzepuncja - 02-04-2021 12:34

A jak to wyglada jesli chodzi o Paxum? Bo jednak Paxum najbardziej sie opłaca Smile


RE: Wypłaty z Chaturbate - Paxum/ ePayService - adamcio99922 - 02-04-2021 16:13

Paxum jest MEGA drogi. Może i w USA się opłaca, ale u nas sobie daruj. Już Skrill taniej wychodzi.

Najprostsza opcja to BTC.


RE: Wypłaty z Chaturbate - Paxum/ ePayService - rzepuncja - 02-04-2021 20:36

Czemu drogi? Prosiłbym o wytłumaczenie ogólnie jak to działa, bo z tego co widze to opłata jest najmniejsza wśród wszystkich opcji (0,50$ Processing fee)