Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adbreaker - Oglądaj Spoty Reklamowe I Wygrywaj Nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Adbreaker - Oglądaj Spoty Reklamowe I Wygrywaj Nagrody (/Temat-Adbreaker-Ogladaj-Spoty-Reklamowe-I-Wygrywaj-Nagrody-16728)



Adbreaker - Oglądaj Spoty Reklamowe I Wygrywaj Nagrody - radzius12 - 18-11-2010 10:10

Nowy serwis w którym można zdobyć nagrody za oglądanie spotów reklamowych.
Strona wystartowała bodajże 15.11



Dlaczego po wzięciu udziału w konkursie odliczane są zdobyte punkty? Punkty to wewnętrzna waluta serwisu AdBreaker. Wydajesz je na udział w konkursach tygodnia i miesiąca, więc za każdym razem gdy decydujesz się zagrać w jednym z nich, punkty zostają odjęte od sumy punktów zgromadzonych dotychczas.

Kiedy dowiem się że wygrałem nagrodę? Po rozstrzygnięciu każdego z konkursów wyniki publikowane są w zakładce „Zwycięzcy”. Jeżeli jesteś jednym z nich otrzymasz potwierdzenie wygranej na adres mailowy podany przy rejestracji.

W jaki sposób mogę wygrać nagrodę miesiąca? Kiedy zdobędziesz 250 punktów możesz za nie „wykupić” udział w konkursie miesiąca. Tak jak w konkursie tygodnia klikasz w przycisk „Gram” widoczny przy opisie nagrody a potem Grasz w Kolory.

W jaki sposób mogę wygrać nagrodę tygodnia? Kiedy zdobędziesz 120 punktów możesz za nie „wykupić” udział w konkursie tygodnia. Jeśli się na to zdecydujesz kliknij w przycisk „Gram” widoczny przy opisie nagrody tygodnia. Zostaniesz przeniesiony do Gry w Kolory, której wyniki decydują o wygranej.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w konkursie dnia? 1. Zarejestrować się
2. Zalogować
3. Obejrzeć 5 spotów reklamowych
4. Zagrać w Kolory – grę determinującą zwycięzców nagród.

Czy udział w konkursach jest darmowy? Tak. Udział we wszystkich konkursach jest darmowy.

Czy rejestracja w serwisie AdBreaker jest darmowa? Tak. Za korzystanie z serwisu AdBreaker nic nie płacisz.


REFLINK
Czysty link: http://adbreaker.pl