Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie najlepiej inwestowac oraz czy inwestowac? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Gdzie najlepiej inwestowac oraz czy inwestowac? (/Temat-Gdzie-najlepiej-inwestowac-oraz-czy-inwestowac-167277)



Gdzie najlepiej inwestowac oraz czy inwestowac? - siudzin - 31-03-2020 22:22

Czesc, gdzie waszym zdaniem najlepiej inwestowac w bitcoin? I czy sądzicie ze aktualnie dobrze jest zainwestowac gdy cena jest miedzy 5-7k oraz czy mozliwe i jak bardzo waszym zdaniem mozliwy jest skok w przeciagu najblizszych 2miesiecy do ceny 10k?


RE: Gdzie najlepiej inwestowac oraz czy inwestowac? - tomant - 01-04-2020 14:37

Chcesz wróżenia z fusów? To zadawaj takie pytania Wink. Na pewno dostaniesz różne odpowiedzi. I na ich podstawie wydasz swoje pieniądze?
2 miesiące to bardzo krótki okres. A teraz może zdarzyć się bardzo wiele. Jedni wróżbici mówią o 1000 a nawet 500 USD - inni o ATH 35k.

Osobiście uważam że aktualne poziomy długoterminowo są atrakcyjne. Uważam też że mogą, choć wcale nie muszą być jeszcze atrakcyjniejsze. Nie postawiłbym jednak na to żadnych pieniędzy przeznaczonych na życie, ani tym bardziej takich z kredytu. Sam kupuję tylko za drobne, bo aktualnie tylko takie mam nadwyżki, które jeśli stracę to mnie to nie zaboli.

Decyzję musisz podjąć sam - nie będziesz musiał mieć do nikogo pretensji jeśli coś pójdzie nie tak.


RE: Gdzie najlepiej inwestowac oraz czy inwestowac? - lamar6 - 01-04-2020 18:16

@up Zgadzam się w 100%.
Po pierwsze nie pytaj na forach czy teraz inwestować tylko sam podejmij decyzję.
Odpowiedzi możesz otrzymać bądź znaleźć tysiące ale prawda jest taka, że na takim walorze jakim jest BTC ciężko cokolwiek przewidzieć w perspektywie 2 miesięcy a szklanej kuli nie ma nikt.

A co do dłuższej perspektywy to banki centralne teraz drukują na potęgę, w NBP drukarki się wręcz palą, czeka nas duża inflacja, cena złota fizycznego i papierowego się rozjeżdża, ludzie muszą gdzieś lokować gotówkę (a jak złota nie będzie albo będzie drogie to może zaczną kupować BTC) bo PLN to coraz bardziej gówniana waluta. Możliwe, że kurtyna opadnie po wyborach (tych u nas i tych w USA). I wtedy ... cóż, moim zdaniem będzie lepiej mieć BTC niż polskie cebuliony. Ale to moja wizja, inni mogą przewidywać inaczej.


RE: Gdzie najlepiej inwestowac oraz czy inwestowac? - siudzin - 07-04-2020 13:22

Nie rozumiem oburzenia z waszej strony. Panowie tylko zapytalem co o tym sądzicie i czy waszym zdaniem ten scenariusz jest realny. Póki co czekam na lepszą cene a nie kieruje się tym co ktoś mi powiedział wiec..


RE: Gdzie najlepiej inwestowac oraz czy inwestowac? - lamar6 - 07-04-2020 14:17

To nie oburzenie - po prostu pytanie bez odpowiedzi. Cena BTC jest tak zmienna, że trudno przewidzieć co będzie za 2 miesiące.

Jeśli miałbym odpowiedzieć ogólnie to akumulacja BTC wg mnie jest dobrym pomysłem - ale to w perspektywie na lata a nie 2 miesiące.


RE: Gdzie najlepiej inwestowac oraz czy inwestowac? - Yani - 08-07-2020 15:39

W ciągu najbliższych 2 lat osiągnie cene przynajmniej na poziomie 100tys zł warto. Czy warto grać w parze z btc, według mnie nie, ja jestem zawsze stratny. Za to Ethereum polecam zawsze jestem do przodu.