Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinstake - Kran + Staking kryptowalut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Coinstake - Kran + Staking kryptowalut (/Temat-Coinstake-Kran-Staking-kryptowalut-167268)

Strony: 1 2


Coinstake - Kran + Staking kryptowalut - zyziekcoins - 31-03-2020 15:59

Witam chciałem przedstawić dzisiaj Coinstake jest to nic innego jak darmowy kran kryptowalutowy połączony z możliwością kopania metodą proof of stake.

Zbieramy co 60 minut wybrany przez nas projekt i automatycznie zaczyna on się nam stakować. Coinstake pobiera prowizję z tego co nam codziennie się ukopie więc nic nie inwestujemy ani nie tracimy. Fajna alternatywa dla tych co mają czas w ciągu dnia i mogą sobie zbierać kryptowaluty i automatycznie są one pomnażane.

Platforma działa bez problemu kopie cały czas tam i wypłacałem kilka razy szybko dochodzi wypłata np na crex24 można wypłacić i wymienić na btc itd.

Polecam od siebie kopać np 404 lub 2x2 - mają duży zwrot 1,1% lub 1% dziennie i dość popularne projekty i sporo się dostaje 404 za klik około 60 wiec szybko kopie.

Najbardziej zbierajcie 2x2 dostajecie go niby bardzo bardzo mało ale kopanie wynagrodzi wam to w dłuższym terminie no i cena jest 70 satoshi a np 404 tylko 6 wiec roznica ogromna. i PROJEKT 2x2 jest na pewno rozwijany bo mocno w nim siedze a 404 jedynie kopany

ref : https://www.coinstake.in/?r=454
czysty link :https://www.coinstake.in


Za polecenie otrzymujemy prowizje od tego co zbiorą nasi poleceni i dodatkowo to co kopią też coś kapie powoli więc jak ktoś lubi to może budować zespół sobie zawsze pare krypto więcej.

Polecam i pozdrawiam.

dzięki za przeniesienie sory za błąd


RE: Coinstake - Kran + Staking kryptowalut - tomant - 31-03-2020 17:16

No to spróbuję. Masz we mnie refa Smile.


RE: Coinstake - Kran + Staking kryptowalut - lamar6 - 31-03-2020 17:30

Dałeś dwie strony o podobnym działaniu - która lepsza?


RE: Coinstake - Kran + Staking kryptowalut - zyziekcoins - 31-03-2020 18:56

Witam i dziękuje za zaufanie i rejestracje Smile


Co do wyboru btcpop jest w pewien sposób lepszy ponieważ mniejszy % prowizji zabierają 2% a w coinstake 3% ale polecam używać 2 np coinstake zbierać 404 a w btcpop 2x2 albo tylko 404 wedle uznania. Btcpop też daje wieksze ilosci kryptowalut tylko że musimy czekać caly dzien by wyplacili nam co uzbieralo sie danego dnia na konto i zaczyna kopac a stake od razu nam pracuje to co zebralismy.

Ja uzywam obu nic to nie kosztuje a zawsze wiecej krypto kazdego dnia.

Sporo jest możliwości działam kilka lat i sprawdzam wszystko dokładnie.


RE: Coinstake - Kran + Staking kryptowalut - lamar6 - 03-04-2020 11:46

Jest gdzieś info ile tego przybywa z podziałem na poszczególne waluty?

Zarejestrowałem się z refa, z tego fauceta leci strasznie mało tych walut.
Ale podpiąłem bitrad.io i BRO wpadają bardzo przyjemnie

https://zarabiam.com/Temat-BRO-Bitradio-zarabiaj-sluchajac-radia-147261

[Obrazek: bro.gif]


RE: Coinstake - Kran + Staking kryptowalut - zyziekcoins - 03-04-2020 13:11

(03-04-2020 11:46)lamar6 napisał(a):  Jest gdzieś info ile tego przybywa z podziałem na poszczególne waluty?

Zarejestrowałem się z refa, z tego fauceta leci strasznie mało tych walut.
Ale podpiąłem bitrad.io i BRO wpadają bardzo przyjemnie

https://zarabiam.com/Temat-BRO-Bitradio-zarabiaj-sluchajac-radia-147261

[Obrazek: bro.gif]

Wiadomo krany mają to do siebie że dużo nie ma z tego ale tutaj chodzi o to że stakują nam się one czyli kopią każdego dnia więc mamy coraz więcej ich. Proponuje traktować to jako długoterminowa zabawa. Ja kopie 2x2 na coinstake jak i btcpop bo projekt jest rozwijany i cena jest stabilna w obecnych czasach spadkow i kryzysow wiec fajnie. Mam kontakt z developerami i sam jestem tzw wielorybem jeżeli chodzi o 2x2 bo skupowałem go masowo wcześniej i kopie kilka miesięcy. zwrot mam około 33-34% miesięcznie więc bardzo fajnie. Jest go prawie 5mln sztuk tylko w obiegu aktualnie więc warto wykorzystać jak ktoś się zna.


RE: Coinstake - Kran + Staking kryptowalut - tomant - 03-04-2020 13:28

Napiszesz coś więcej o tym 2x2? Dla mnie to coś jest zupełnie nieznane.


RE: Coinstake - Kran + Staking kryptowalut - zyziekcoins - 04-04-2020 10:59

(03-04-2020 13:28)tomant napisał(a):  Napiszesz coś więcej o tym 2x2? Dla mnie to coś jest zupełnie nieznane.

Generalnie niedługo pojawi się obszerne roadmap czyli to co będą robić w danym roku-dwóch.

2X2 Będzie działac na zasadzie dapsów opartych o TRON. Grać nimi będzie można w kasynach już maja 1 współprace podpisana i dziala mozna sprawdzić na stronie.

Chcą być użytecznym projektem nie tylko kopanie chociaż samo to daje ogromny zwrot w skali roku.

Nie mogę też zdradzać żadnych większych informacji bo nie są one jeszcze ogłoszone publicznie. Ja działam bardzo mocno poza sceną z wieloma developerami i mam informacje po prostu często dużo wcześniej o nowinkach.

Wg mnie warto kopać dla samego % kopania i % składanego. A co dalej z projektem to zobaczysz niedługo Smile Każdy podejmuje sam decyzję ja tylko pokazuje co sam robie.

Pozdrawiam.


RE: Coinstake - Kran + Staking kryptowalut - lamar6 - 04-04-2020 15:05

Tak zerknąłem na tą kryptowalutę 2X2 i jakoś mnie nie porwało.
5mln sztuk to faktycznie mało ale jak weźmiemy inflację 365% to za niecałe 4 miesiące będzie tego 10mln, za kolejne 100 dni - 20mln i tak będzie rosło wykładniczo bez końca (nieograniczony supply) - nie za bardzo rozumiem sens takiego zabiegu.

Cena się trzyma - w stosunku do dolara waluta w miesiąc straciła 33% co przy 30% stackingu w tym okresie daje prawie wyjście na zero.


RE: Coinstake - Kran + Staking kryptowalut - zyziekcoins - 07-04-2020 13:55

(04-04-2020 15:05)lamar6 napisał(a):  Tak zerknąłem na tą kryptowalutę 2X2 i jakoś mnie nie porwało.
5mln sztuk to faktycznie mało ale jak weźmiemy inflację 365% to za niecałe 4 miesiące będzie tego 10mln, za kolejne 100 dni - 20mln i tak będzie rosło wykładniczo bez końca (nieograniczony supply) - nie za bardzo rozumiem sens takiego zabiegu.

Cena się trzyma - w stosunku do dolara waluta w miesiąc straciła 33% co przy 30% stackingu w tym okresie daje prawie wyjście na zero.


Jeszcze nic nie pokazali nawet. maja 1 współprace z kasynem małym internetowym opartym o kryptowaluty.

Roadmap niedługo zostanie opublikowany.

10MLN to malutka ilosc. 404 dla przykładu kopia od miesięcy cena jest na dnie ale masa ludzi ciagle dochodzi i kopie a jest go ponad 4mld w obiegu i ciagle rosnie. Więc te 10 czy 100mln dla mnie to nic.

Nie rozumiesz chyba kolego sensu stakowania. Spadki sa 30% bo cały rynek krypto jak i światowy poleciał na łeb na szyję. Ja kopie od ponad 5 miesięcy 2x2 i jestem na ogromnym plusie a jeszcze nic sie nie zaczeło. Posiadam duże ilości i nie obchodzi mnie cena bo traktuje to w perspektywie do końca 2020 kopie i potem wypłacam sobie co 2-3 dni urobek i kopie się ciągle mam dochód pasywny w pełni i tak to buduję. Nie patrz na % cene i wykresy nic to nie daje. Ja zarabiam tak od 5 lat i nauczyłem się i buduje tylko takie pasywki i mam codziennie zyski coraz większe nic nie robiąc praktycznie. Nie kupuje żadnych projektów na długi termin i licze moze wzrosnie. Big Grin to najgorsze co mozna robic. Wole powoli ale codziennie mam pieniadze i wrzucam czesc dalej w kolejne rzeczy , dywidendy w krypto itd 10% tylko wszystkiego mam w gotówce na życie i opłaty i tyle. 90% inwestuje dalej i dalej. Musisz zmienić myślenie a wiele się zmieni.