Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Maskowanie linku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Maskowanie linku (/Temat-Maskowanie-linku-167250)



Maskowanie linku - Jestem Warzywem - 30-03-2020 17:26

Witajcie, mam pytanko.

Skracając indywidualny link z kampanii programów sieci partnerskiej poprzez bit.ly chwile po załadowaniu strony widać pełny adres, a dopiero chwile po tym stronę na którą przekierowuje np. stronę pożyczek. Czy da się zrobić tak, aby ktoś kto wchodzi przez skracacz nie widział tego indywidualnego linku?


RE: Maskowanie linku - Surimi - 30-03-2020 17:34

Masz na myśli to, że skracasz np.link google,com przez bit.ly i wychodzi np. bit.ly/45345 i chcesz, żeby nie było widać tego bit.ly czy jak?


RE: Maskowanie linku - aron-baron - 30-03-2020 17:44

Nie mu chodzi o to że jak ktoś klika w link to widać linki pośrednie czyli widać z jakiej sieci pochodzi link... Hm wydaje mi się że tego nie da się ukryć bo najczęściej występuje to gdy internet słabo działa


RE: Maskowanie linku - Jestem Warzywem - 30-03-2020 18:03

(30-03-2020 17:44)aron-baron napisał(a):  Nie mu chodzi o to że jak ktoś klika w link to widać linki pośrednie czyli widać z jakiej sieci pochodzi link... Hm wydaje mi się że tego nie da się ukryć bo najczęściej występuje to gdy internet słabo działa

Dokładnie tak, o to chodzi. Przepraszam ale jestem po nocy bez snu i mózg funkcjonuje tylko w połowie Big Grin a jakaś domena/inny skracacz?


RE: Maskowanie linku - aron-baron - 30-03-2020 18:16

Ja nie mam pojęcia ale też podpinam się Smile chętnie się dowiem


RE: Maskowanie linku - rachman - 30-03-2020 20:45

To raczej zależy od szybkości przekierowania. Ukryć możesz ładując stronę w iframce ale ...


RE: Maskowanie linku - trybulski - 31-03-2020 15:35

Domena zero zł + hosting CBA + własny skracacz na WP - pretty links.


RE: Maskowanie linku - mysc - 31-03-2020 22:20

(30-03-2020 20:45)rachman napisał(a):  To raczej zależy od szybkości przekierowania. Ukryć możesz ładując stronę w iframce ale ...

(dokończę za rachmana)

... ale w iframe nie można wykonać przekierowań, także możliwość dotyczy wyłącznie programów będących własnością sieci w której zarabiasz (czyli programów SMS - po których i tak każda obeznana osoba pozna do kogo należą).

@[Jestem Warzywem] - jeśli masz duży ruch, możesz poprosić sieć w której zarabiasz o indywidualny alias. To utrudni identyfikację.. no ale i tak nie uniemożliwi Smile

Czemu tak Ci zależy żeby to ukryć? W praktyce wystarczy że ktoś zapyta o dany program supportu kilku sieci lub przejrzy po prostu listę dostępnych kampanii. Jak ktoś będzie chciał znaleźć skąd wziąłeś program - w końcu znajdzie...

.


RE: Maskowanie linku - Jestem Warzywem - 02-04-2020 10:16

(31-03-2020 22:20)mysc napisał(a):  
(30-03-2020 20:45)rachman napisał(a):  To raczej zależy od szybkości przekierowania. Ukryć możesz ładując stronę w iframce ale ...

(dokończę za rachmana)

... ale w iframe nie można wykonać przekierowań, także możliwość dotyczy wyłącznie programów będących własnością sieci w której zarabiasz (czyli programów SMS - po których i tak każda obeznana osoba pozna do kogo należą).

@[Jestem Warzywem] - jeśli masz duży ruch, możesz poprosić sieć w której zarabiasz o indywidualny alias. To utrudni identyfikację.. no ale i tak nie uniemożliwi Smile

Czemu tak Ci zależy żeby to ukryć? W praktyce wystarczy że ktoś zapyta o dany program supportu kilku sieci lub przejrzy po prostu listę dostępnych kampanii. Jak ktoś będzie chciał znaleźć skąd wziąłeś program - w końcu znajdzie...

.



Działam w jednym z programów partnerskich z tematem w którym konkurencja jest dość spora i dodatkowo robią na złość.


RE: Maskowanie linku - Jestem Warzywem - 07-06-2020 22:02

Wracam do tematu, może ktoś wie jak to ogarnąć?