Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co inwestować podczas Kryzysu 2020? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co inwestować podczas Kryzysu 2020? (/Temat-W-co-inwestowac-podczas-Kryzysu-2020-167239)

Strony: 1 2


W co inwestować podczas Kryzysu 2020? - Hazardzistaa - 30-03-2020 09:40

Czy ktoś z Was podjął już jakieś kroki inwestycyjne podczas kryzysu który aktualnie się rozpoczął? Nasze złotówki już zaczynają topnieć... Kurs dolara/franka/euro już mocno wybił. Surowce? Giełda? Nieruchomości? Kryptowaluty?
W złoto już ciężko wejść bo brak fizycznego na rynku... oby hiperinflacja Nas niedopadła Rolleyes


RE: W co inwestować podczas Kryzysu 2020? - Kurdt - 23-06-2020 12:08

Ja na razie czekam z inwestycjami. Przed nami widmo powrotu koronki. Jak nas znowu zamkną w domach to nasza gospodarka umrze całkowicie.


RE: W co inwestować podczas Kryzysu 2020? - chill - 07-07-2020 11:27

kryptowaluty obecnie bardzo się wahają. Różne dziwne rzeczy działy się z bitcoinem. Sam nie mam zaufania do tego rodzaju inwestycji, wiele osób zyskało na tym duze pieniadze, jednak z drugiej strony jest to jedna wielka niewiadoma i trochę bałbym się inwestować w ten sposób więcej swojej kasy.
Podobnie jak giełda. NIby coś się ruszyło ale nie wiadomo co będzie jak koronawirus wróci w październiku, czy nie będzie przypadkiem jakiegoś załamania gospodarki
Moim zdaniem dobrze jest w obecnych czasach inwestować w swój biznes oraz w swoja wiedze.


RE: W co inwestować podczas Kryzysu 2020? - Dominik1 - 20-08-2020 15:16

Dobra opcja moga byc akcje lecz raczej bym sie nie spieszyl.


RE: W co inwestować podczas Kryzysu 2020? - zarabiammix2020 - 02-09-2020 22:02

według mnie dobra inwestycja jest złoto oraz kryto waluty takie jak BTC i ETH.
warto mieć w domu wiele dobra by gdy coś spadnie na drugim zarobić.


RE: W co inwestować podczas Kryzysu 2020? - Admin - 12-09-2020 09:42

ze zlotem to sie spozniles kilka miesiecy, aktualnie masz najwyzsza wycene uncji od długiach lat, kupowanie na górce nie jest mądrym pomysłem, choć to czy mamy górkę czy wybinduje na 2,5/3k$ tego nikt nie wie... dywersyfikacja zawsze dobra, krypto, zloto, waluty, nieruchomosci, surowce, akcje.


RE: W co inwestować podczas Kryzysu 2020? - tomek019 - 16-09-2020 13:55

(12-09-2020 09:42)Admin napisał(a):  ze zlotem to sie spozniles kilka miesiecy, aktualnie masz najwyzsza wycene uncji od długiach lat, kupowanie na górce nie jest mądrym pomysłem, choć to czy mamy górkę czy wybinduje na 2,5/3k$ tego nikt nie wie... dywersyfikacja zawsze dobra, krypto, zloto, waluty, nieruchomosci, surowce, akcje.

zgadza się, w tym roku wybiło nowe ATH na złocie, także dużo lepszym tematem byłaby tutaj inwestycja w whisky inwestycyjne lub rum który goni popularnością rynek whisky coraz bardziej. Można również inwestować w akcje spółek które dają dywidendy a ich obecne notowania sporo spadły.

Najlepiej podzielić sobie kapitał ( jeśli mamy co dzielić ), na kilka różnych rzeczy:
kryptowaluty
Forex
Akcje spółek
Whisky

Jeśli ktoś ma większy kapitał to również nieruchomości.

Osobiście uważam że surowce to najgorsza z możliwych opcji, mrozimy często swój kapitał na bardzo długi okres czasu.


RE: W co inwestować podczas Kryzysu 2020? - ciekma - 21-10-2020 18:02

A co myślicie o Amazon? Pojawia się dość dużo artykułów o rozbudowie ich sieci w Polsce i o możliwym dość sporym wzroście ich akcji na giełdzie.


RE: W co inwestować podczas Kryzysu 2020? - Jnvestor - 21-10-2020 20:06

(21-10-2020 18:02)ciekma napisał(a):  A co myślicie o Amazon? Pojawia się dość dużo artykułów o rozbudowie ich sieci w Polsce i o możliwym dość sporym wzroście ich akcji na giełdzie.

Wejście do Polski wzrostu na giełdzie im nie da. Akcje pewnie będą rosnąć dalej, ale obecnie i tak już cena jest mocno napompowana jak dla mnie. Całkowita kapitalizacja wynosi obecnie około 1,6 biliona $, mniej więcej tyle samo co Microsoft, ale ten z kolei ma 5 razy większy roczny zysk. To już mówi wystarczająco dużo, że jednak są lepsze okazje niż Amazon. Chociaż to zależy jakie masz plany, jak myślisz długoterminowo to akcje Amazona wydają się sensowne.


RE: W co inwestować podczas Kryzysu 2020? - kontars - 17-11-2020 11:55

każdy powie Ci inaczej.

Do mnie codziennie pisze ktoś z bitcoinami, nie mój styl.

Musisz podjąc decyzję z czym czujesz się najlepiej. Jak lubisz emocje to rzeczywiście, surowce, krypto etc.