Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje nieudolne próby zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Moje nieudolne próby zarobku (/Temat-Moje-nieudolne-proby-zarobku-167199)

Strony: 1 2


Moje nieudolne próby zarobku - ImMefju - 28-03-2020 19:46

Tak jak tytuł tematu mówi będę tutaj opisywał moje nieudolne próby zarobku przez internet.

Zacznijmy od tego że forum czytałem od czasu do czasu i nawet próbowałem coś zarobić. Niestety zysk był praktycznie zerowy. Na początek spróbowałem z PPI. Zysku z PPI nie miałem żadnego (co było spowodowane przez złe zabranie się do tematu). Brak zysku zniechęcił mnie strasznie i się poddałem, na szczęście miesiąc temu spróbowałem jeszcze raz. Ta próba też mnie zniechęciła więc stwierdziłem że dam sobie z tym spokój ale stwierdziłem że wejdę na stronę zobaczę ile zarobiłem. Ku mojemu zdziwieniu były tam 3$. I w ten o to sposób się tu znalazłem Smile. I tak jak tytuł mówi bardzo często mogę robić jakieś głupie błędy, ale jak to mówią praktyka czyni mistrza. Mam nadzieję że bardziej zaawansowani zarabiacze mi będą czasem dawać jakieś rady Smile.

Zarobione w marcu: 3$
Cel na kwiecień: 10$

I teraz pytanie do tych zarabiających na CPM (jeśli dobrze napisałem Smile, chodzi mi o contentlockery.) ludzie naprawdę się na to nabierają? Jakie strony do tego polecacie? I prosiłbym o strony z wypłatą PayPal bo na nim chciałbym trzymać wszystkie zarobione pieniądze by oddzielić te zarobione z internetu i te z normalnej pracy. Strona powinna też przyjmować fake content bo na nim chce się oprzeć


RE: Moje nieudolne próby zarobku - dazy19 - 28-03-2020 19:49

Z dajniwszych stron obczaj mylead tam jest wyplata na paypal ale tez i fajniejsze progamy gdzie odrobina myslenia te 50 zl zarobisz w tydzien a nawet i dzien Smile mam na mysli CPA soi /doi


RE: Moje nieudolne próby zarobku - ImMefju - 28-03-2020 19:58

(28-03-2020 19:49)dazy19 napisał(a):  Z dajniwszych stron obczaj mylead tam jest wyplata na paypal ale tez i fajniejsze progamy gdzie odrobina myslenia te 50 zl zarobisz w tydzien a nawet i dzien Smile mam na mysli CPA soi /doi
Ale mylead chyba fake ruchu nie wspiera?


RE: Moje nieudolne próby zarobku - broofie - 28-03-2020 20:53

Co masz na myśli pisząc fake ruch?
Jakich metod do tej pory próbowałeś? Te 3$ zarobione na czym?


RE: Moje nieudolne próby zarobku - ImMefju - 28-03-2020 21:19

(28-03-2020 20:53)broofie napisał(a):  Co masz na myśli pisząc fake ruch?
Jakich metod do tej pory próbowałeś? Te 3$ zarobione na czym?

Te 3$ zarobione na ppi. Mniej więcej już wiem skąd generować ruch. Mówiąc fake ruch chodzi mi o rzeczy w stylu że np jakiś nowy film do obejrzenia ale żeby obejrzeć trzeba wykonać zadanie i poza tym jakieś pseudo generatory walut do gier.


RE: Moje nieudolne próby zarobku - broofie - 28-03-2020 21:24

To MyLead średnio się sprawdzi. Jeśli chcesz zmonetyzować tego typu traffic to najlepsze wyniki uzyskasz korzystając z Content Lockera.

Chyba wiodącą siecią w tej materii jest Ogads (którą opisałem tutaj). Dobrze konwertujące oferty, głównie pod traffic z telefonów.
Jest również CPAgrip.com oraz cpabuild.com (tutaj mamy dużo gotowych Landing Page i bardzo fajny Content Locker creator Smile)


RE: Moje nieudolne próby zarobku - dzemba - 29-03-2020 12:31

(28-03-2020 19:46)ImMefju napisał(a):  I teraz pytanie do tych zarabiających na CPM (jeśli dobrze napisałem Smile, chodzi mi o contentlockery.)

Mi się ten skrót kojarzy tylko z "cost per mille" czyli ile jest płacone za 1000 akcji, np: wyświetleń, obejrzeń filmu, wejść na skracacz.

(28-03-2020 19:46)ImMefju napisał(a):  ludzie naprawdę się na to nabierają?

Nie wszyscy używają content lockerów do okradania innych Smile
Według mnie zarabianie w ten sposób to najniższa liga, niżej jest tylko e-whoring.


RE: Moje nieudolne próby zarobku - ImMefju - 29-03-2020 20:53

Z powodu braku czasu dziś nie wiele zrobiłem.
Dzisiaj wstawiłem tylko 1 film na YouTube i wbilem tam około 200 wyświetleń (mój autorski program do wbijania wyświetleń, bycie programistą zobowiązuje Big Grin. Wyświetlenia tak wbite utrzymują się od 2-3 dni). Poza wstawieniem filmu na YouTube zrobiłem konto na ogads i czekam na weryfikację. Jeśli dostanę się na ogads to zacznę jakieś początkowe testy jaka metoda będzie najskuteczniejsza. Póki co skupiam się na youtube (z powodu dosyć skutecznej i szybkiej metody na wyświetlenia) może potem wystartuje z innymi metodami. Myślałem stronę w seo promować ale przy hackach konkurencja spora więc łatwo nie będzie tym bardziej że nigdy nie próbowałem seo.

Posty będą raczej w godzinach wieczornych bo wtedy mam sporo czasu.


RE: Moje nieudolne próby zarobku - broofie - 29-03-2020 22:44

Dobrze widzieć działania z twojej strony.
Jak wygląda twoje doświadczenie z programowaniem?


RE: Moje nieudolne próby zarobku - ImMefju - 29-03-2020 22:52

(29-03-2020 22:44)broofie napisał(a):  Dobrze widzieć działania z twojej strony.
Jak wygląda twoje doświadczenie z programowaniem?
Programuje głównie w c# i vb.net ale umiem też html, js I css. Niestety co do programowania webowego jestem dosyć zacofany.