Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie Szukać Sprzedawców Mojego Towaru? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie Szukać Sprzedawców Mojego Towaru? (/Temat-Gdzie-Szukac-Sprzedawcow-Mojego-Towaru-167198)



Gdzie Szukać Sprzedawców Mojego Towaru? - Sebqu - 28-03-2020 19:23

Cześć,
Jestem producentem pewnych towarów i poszukuje sposobów jak mogę zwiększyć sprzedaż. Nie mówie tutaj o allegro, własnym sklepie + SEO, czy OLX.
Napisałem do FireAds, MyLead, eForsy i LeadNetwork, czekam na ich odpowiedź i chciałbym sprzedawać towar poprzez sieci afiliacyjne lub przez pośredników. Polecicie coś?
Dropshipping oczywiście też wchodzi w grę (target to chłopcy powiedzmy od 6-21 roku życia) ale jak szukałem ludzi do dropa na facebooku to było ponad 100 zainteresowanych, z czego może z 3 miały jakieś sklepy pod droga i generalnie no nie było czego szukać.


RE: Gdzie Szukać Sprzedawców Mojego Towaru? - Bobi2k17 - 29-03-2020 16:50

Co to za towar?


RE: Gdzie Szukać Sprzedawców Mojego Towaru? - NightXMare - 29-03-2020 19:53

Też jestem zainteresowany, mam teraz trochę wolnego czasu, więc można coś pomyśleć.


RE: Gdzie Szukać Sprzedawców Mojego Towaru? - czangus - 30-03-2020 20:19

Przygotowujesz ofertę i lecisz z mailingiem do potencjalnych odbiorców.


RE: Gdzie Szukać Sprzedawców Mojego Towaru? - Ascoran - 30-03-2020 21:50

Dlaczego nie przez allegro czy inny portal tego typu?
Pierwsze zastanów się gdzie znajdziesz swoją grupę docelową.
Na jakie strony wchodzą teraz osoby 6-21? Zapewne Facebook, instagram, snapchat, tiktok - tam wstaw dobrą reklamę i odnośnik do Twojego sklepu/aukcji
Jak produkt jest dobry i ma duże zainteresowanie i profesjonalną reklamę w miejscach gdzie Twoi odbiorcy najczęściej przesiadują to powinno być dobrze.
Nie wiem jaki to produkt więc nie jestem wstanie pomóc więcej, ale mogę dać przykład:
Gra karciana najlepsze miejsca do promocji to popularne sklepy z grami planszowymi.


RE: Gdzie Szukać Sprzedawców Mojego Towaru? - waruznrt - 31-03-2020 09:39

(28-03-2020 19:23)Sebqu napisał(a):  Dropshipping oczywiście też wchodzi w grę (target to chłopcy powiedzmy od 6-21 roku życia) ale jak szukałem ludzi do dropa na facebooku to było ponad 100 zainteresowanych, z czego może z 3 miały jakieś sklepy pod droga i generalnie no nie było czego szukać.

Towar fizyczny?
Przy takim targecie chyba najlepiej atakować instangram + tik-tok, ewentualnie może fejs.
Masz firmę założoną? Wielkość fizyczna towaru? (żeby skalkulowac koszt wysyłki)
Możliwy upselling niskim kosztem (dodanie czegoś gratis, albo taniego a dodatko doliczenie sobie kasy za to)?