Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? (/Temat-21-lat-Dropshipping-Wlasna-agencja-reklamowa-500-tys-w-rok-167172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - eryczekkk - 14-08-2020 10:10

Cześć , od jakiegoś miesiąca dopiero zacząłem sie interesować zarabianiem w internecie i wpadłem na dropshipping. Z moich obserwacji i rozmów wynika ,że da sie na tym na prawde nieźle zarobić ale na innych rynkach niż polski. Ja planuje zacząć od allegro z polskimi hurtowniami ale im dalej w las tym widzę,że generowanie dochodu może być trudne. Może Ty i inni forumowicze macie jakieś wskazówki na start? Pozdrowionka!


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - Allan - 14-08-2020 15:35

Miło czyta się Twoje posty joter52, dają motywacyjnego kopa - jak widać ciężka praca popłaca Huh


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - joter52 - 23-11-2020 00:32

Aktualizacja na
11.08.2020
Agencja dalej w toku, wydane 8.000 zł na wniosek o dofinansowanie, którego nie udało się uzyskać i kasa poszła w błoto Sad. No nic są nowe projekty, dużo nowych osób, nowe sklepy.


Tutaj dla przykładu sklep na UK: 2 miesiąc sklepu i mamy 40 tys. funtów przy narzucie 150%.
[Obrazek: 127096272-191727145838751-5628084654123989475-n.jpg]
Dropshipping is dead?
Pozdrawiam wszystkich jak ktoś ma jakieś pytania lub chce się czegoś dowiedzieć to proszę o komentarze pod tematem Smile


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - czabalo123 - 23-11-2020 10:02

Super, też od jakiegoś miesiąca zacząłem działać w dropie. Na początku zacząłem na USA ze sklepem shopify ( reklamy na fb) nawet fajnie to hulało, ale musiałem przejść na wordpressa i na PL bo nie miałem tyle funduszy abym mógł sobie pozwolić zamrozić pieniądze na miesiąc. Na paypal mam zamrożone do tej pory i mnie to bardzo denerwuje, paczki podochodziły a pieniądze jak narazie są nienamacalne. Na wordpresie mam podpiete Payu i pieniądze przesyłam sobie na bieżąco i w taki sposób jakoś udaje mi się pchać ten biznes. Jakieś tam obroty mam więc muszę znaleźć jakąś ksiegową która mi to ogarnie bo działalność sobie założyłem sam ale bez konsultacji z kimś i nie wiem czy nie popełniłem jakichś błędów. Czy masz może kogoś który ogarnia takie tematy ?


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - joter52 - 23-11-2020 13:02

(23-11-2020 10:02)czabalo123 napisał(a):  Super, też od jakiegoś miesiąca zacząłem działać w dropie. Na początku zacząłem na USA ze sklepem shopify ( reklamy na fb) nawet fajnie to hulało, ale musiałem przejść na wordpressa i na PL bo nie miałem tyle funduszy abym mógł sobie pozwolić zamrozić pieniądze na miesiąc. Na paypal mam zamrożone do tej pory i mnie to bardzo denerwuje, paczki podochodziły a pieniądze jak narazie są nienamacalne. Na wordpresie mam podpiete Payu i pieniądze przesyłam sobie na bieżąco i w taki sposób jakoś udaje mi się pchać ten biznes. Jakieś tam obroty mam więc muszę znaleźć jakąś ksiegową która mi to ogarnie bo działalność sobie założyłem sam ale bez konsultacji z kimś i nie wiem czy nie popełniłem jakichś błędów. Czy masz może kogoś który ogarnia takie tematy ?
Każdy księgowy powinien ogarnąć takie tematy, celuj w młodych księgowych najlepiej ze swojego miasta. Sam teraz mam zamrożone 10.000 gbp na paypalu i walka trwa Big Grin


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - czabalo123 - 23-11-2020 14:20

jak to jest z tym otrzymaniem pieniedzy do 25 dni po otrzymaniu towaru ? maja prawo odblokowac ?


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - joter52 - 13-06-2021 15:11

Aktualizacja na
13.06.2021
Minął prawie rok, od ostatniego wpisu, z chęcią bym wrócił do wrzutek tylko bardziej merytorycznych czy jest ktoś chętny dowiedzieć się czegoś nowego o dropie i nie tylko?


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - itmaster - 13-06-2021 15:41

Pewnie, dawaj.


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - TyperekS - 13-06-2021 17:04

(23-11-2020 13:02)joter52 napisał(a):  
(23-11-2020 10:02)czabalo123 napisał(a):  Super, też od jakiegoś miesiąca zacząłem działać w dropie. Na początku zacząłem na USA ze sklepem shopify ( reklamy na fb) nawet fajnie to hulało, ale musiałem przejść na wordpressa i na PL bo nie miałem tyle funduszy abym mógł sobie pozwolić zamrozić pieniądze na miesiąc. Na paypal mam zamrożone do tej pory i mnie to bardzo denerwuje, paczki podochodziły a pieniądze jak narazie są nienamacalne. Na wordpresie mam podpiete Payu i pieniądze przesyłam sobie na bieżąco i w taki sposób jakoś udaje mi się pchać ten biznes. Jakieś tam obroty mam więc muszę znaleźć jakąś ksiegową która mi to ogarnie bo działalność sobie założyłem sam ale bez konsultacji z kimś i nie wiem czy nie popełniłem jakichś błędów. Czy masz może kogoś który ogarnia takie tematy ?
Każdy księgowy powinien ogarnąć takie tematy, celuj w młodych księgowych najlepiej ze swojego miasta. Sam teraz mam zamrożone 10.000 gbp na paypalu i walka trwa Big Grin

Tak dla innych, księgowy jest od tego by Ci rozliczać faktury, ile podatków do zapłacenia itd., a nie od doradzania. Od doradzania, co i jak jest doradca podatkowy DOBRY, mówi co masz zrobić, a Ty wiedze przekazujesz księgowemu. Księgowy nie będzie wiedział czy dobrze, czy źle, czy opłacalnie czy nie.


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - shf - 13-06-2021 19:11

Niedługo droppshippingiem tez mam sie zająć, więc każde info mile pożądane Big Grin