Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? (/Temat-21-lat-Dropshipping-Wlasna-agencja-reklamowa-500-tys-w-rok-167172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - Parajusa - 23-04-2020 15:44

Powodzenia w biznesie!


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - zkszks - 01-05-2020 11:22

Mam nadzieję, że dziennik będzie funkcjonował na bieżąco, ponieważ mam zamiar go obserwować Smile Mam kilka pytań do autora.
1. W jaki sposób wynajdujesz niszę na dany produkt?
2. Czy jest nadal sens rozpoczynania sprzedaży na allegro oraz innych tego typu portalach, gdzie coraz więcej zysku jest ładowana w prowizję, oraz ciężko się wybić przy wielkich firmach?
3. Czy opłaca się coś sprzedawać bez odłożonego większego kapitału? Chodzi mi o pojedyncze produkty, gdyż jestem w trakcie zbierania oszczędności na to. Czy lepiej poczekać i ruszyć pełną parą?

Pozdarawiam Smile


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - SKOR514 - 01-05-2020 12:24

Powodzenia i w razie, gdybyś potrzebował copy, to zgłaszamy się. Jesteśmy w stanie wykonać artykuły na kilka milionów zzs miesięcznie, więc w razie potrzeby- chętnie wspomożemy. Smile


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - kesis - 08-06-2020 18:03

cześć Smile
jak Ci idzie ? sama ostatnio otworzyłam sklep oparty o dropshipping ale narazie nie generuje jeszcze takich dniówek jak Ty Smile


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - bossos - 08-06-2020 18:22

Ja też działam na dropie od miesiąca. Póki co 2k wydatki 1k przychód Big Grin


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - Mailowiec - 08-06-2020 19:03

(08-06-2020 18:22)bossos napisał(a):  Ja też działam na dropie od miesiąca. Póki co 2k wydatki 1k przychód Big Grin

Jaka branża, masz full automat do składania zamówień w hurtowni czy wszystko ręcznie?


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - bossos - 08-06-2020 20:31

Branża - zdrowie. Składam sam zamówienia na Ali (było ich raptem bodajże 12, więc wiesz)


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - joter52 - 11-06-2020 11:31

Witam, mały update na 11.06.2020, agencji dalej nie ma czekam do końca lipca na 200 tysięcy z dofinansowania, ale ja tutaj w innej sprawie.
Któregoś dnia zgłosił się do mnie użytkownik tego forum który chciał pomóc w realizacji strony agencji. Podpisaliśmy umowę ja pokazałem wybrany szablon i mieliśmy zaczynać działać. Ta osoba nic nie zrobiła przestała odpisywać i odpuściła. Na dodatek aktualnie przekopiowała mój biznes na szablonie który ja wybrałem do agencji facepalm . Dodatkowo gość zaobserwował wszystkie osoby obserwujące mnie na instagramie. Dlatego proszę was uważajcie na ludzi bo szczurów jest pełno. A ja oczywiście sprawą się zajmę z moim prawnikiem i do kolegi się na spokojnie odezwiemy Smile


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - dzemba - 12-06-2020 11:57

Dlatego w moim dzienniku pisze strasznie ogólnie i z nikim z forum nic nie załatwiam Tongue szkoda nerwów.

Wbrew pozorom to forum jest bardzo słabym miejscem do robienia jakichkolwiek interesów.


RE: 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? - joter52 - 11-08-2020 15:57

Mała aktualizacja na
11.08.2020
Mały bilans w biznesach z ostatnich 3 miesięcy:
+ 43.459 PLN
- 69.786 PLN
= -26.326
Dużo pieniędzy zainwestowane w btc przed wzrostami stąd ten minus, dodatkowo dużo otwartych projektów z jeszcze nie opłaconymi fakturami.
Z agencją czekam do końca sierpnia bo jest szansa na jeszcze większą kasę i są to już 6 cyfrowe sumy.
Dodatkowo szkolę się w kierunku wystąpień publicznych i niedługo planuję nagrać jakieś własne szkolenie Smile
Zadajecie dużo pytań na priv, nie mam czasu odpisywać lepiej zadawać pytania tutaj i postaram się na wszystkie odpowiadać Smile

Miłych urlopów i wakacji Big Grin