Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trust Wallet poleceni tokeny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Trust Wallet poleceni tokeny (/Temat-Trust-Wallet-poleceni-tokeny-167168)



Trust Wallet poleceni tokeny - Pakula - 26-03-2020 23:41

Mam pytanie odnośnie Trust Wallet. Pod koniec marca bedzie można wymienić tokeny za poleconych na pieniądze. Czy to prawda? Jeśli tak to może ktoś na ten temat sie wypowiedzieć? Mam trochę poleconych i jestem ciekaw czy coś za nich zarobię.


RE: Trust Wallet poleceni tokeny - cris007 - 28-03-2020 19:04

Niestety nie do końca. Pod koniec marca, Twoje tokeny które masz w zakładce Earnings zostaną przesłane do Twojego portela Trust Wallet i będziesz je miał widniejące jako ilość TWT. Jednak nadal nie będziesz mógł tego rozmienić na BTC,USD czy PLN.

Jednakże, warto trzymać TWT w portfelu, ponieważ jeśli tokeny w przyszłości zostaną wprowadzone do obrotu na giełdzie, będziesz już mógł je wtedy wymienić na realne pieniądze.
Z tego co czytałem TrustWallet jeszcze nie powiedział kiedy zamierzają to zrobić.


RE: Trust Wallet poleceni tokeny - Pakula - 28-03-2020 22:49

Czyli coś prawdy jest że bedzie można je kiedyś wymienić


RE: Trust Wallet poleceni tokeny - DonLupin - 29-03-2020 01:27

Nic z nimi niestety nie zrobisz, to jest scam, nie warto tracić czasu, support w ogole od 3 tygodni nie odpisuje