Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na mocy obliczeniowej komputera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zarabiać na mocy obliczeniowej komputera? (/Temat-Jak-zarabiac-na-mocy-obliczeniowej-komputera-167148)



Jak zarabiać na mocy obliczeniowej komputera? - pawel384 - 25-03-2020 22:24

Cześć
Mam jednostkę, która działa jako serwer. Pracuje 24/h z bardzo lekkim programikiem.
Czy ktoś podsunie jakiś pomysł, sprawdzony sposób jak zarobić parę groszy na tym, że jednostka i tak pracuje ?

Zadowoli mnie 30-50 zł miesięcznie

Bardzo proszę o pomysły.


RE: Jak zarabiać na mocy obliczeniowej komputera? - trybulski - 26-03-2020 14:15

Nie wiem na jakim jesteś poziomie zaawansowania ale możesz użyć Xevila do postawienia własnego serwisu z OCR.


RE: Jak zarabiać na mocy obliczeniowej komputera? - dzemba - 26-03-2020 22:54

Ja na takim urządzeniu postawiłem bota do gry mmo, miesięcznie robił mi około 300 zł, ale gra w której to robiłem już jest martwa Smile ale możesz coś w tym temacie poszukać.


RE: Jak zarabiać na mocy obliczeniowej komputera? - cezar78 - 03-04-2020 12:39

Zainstaluj sobie w firefox (działa najlepiej ze starym firefoxem 55.0.3) plugin refcontrol, jako fake referrer ustaw link (lepiej kup domenę i przekieruj) dowolnego programu partnerskiego najlepiej związanego z seo lub zarabianiem na swojej stronie, żeby właściciele witryn się zainteresowali.
Zbierz poteżną listę stron 10000+ (scrapeboxem lub zleć komuś)
Zainstaluj imacros, nagraj imacro przeglądające te strony, musisz umieścic tą listę w folderze iMacros/Datasources/lista.txt
Ustaw odtwarzanie na szybko lub średnio
Uruchom firefoxa na serwerze i niech imacro przeglada strony 24h/7
Wszyscy których strony odwiedziłeś będą mieli w statystykach fake referrer-a (link do twojej domeny/aff linka) i wielu z ciekawości kliknie zeby zobaczyć co to za strona.
Jak bedziesz promował coś ciekawego to kupią a ty zarobisz


RE: Jak zarabiać na mocy obliczeniowej komputera? - VendeN - 31-05-2020 19:14

Gamerhash


RE: Jak zarabiać na mocy obliczeniowej komputera? - m.babicz - 01-06-2020 01:40

Programy typu honeygain czy packet stream są dobrym pomysłem. Jeśli nie jesteś za bardzo zawansowany.