Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IBAN Wallet +25€ na start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: IBAN Wallet +25€ na start (/Temat-IBAN-Wallet-25%E2%82%AC-na-start-167147)

Strony: 1 2


IBAN Wallet +25€ na start - piotreq86 - 25-03-2020 21:43

IBAN Wallet to europejski fintech, zapewniający internetową platformę inwestycyjną, która pozwala swoim użytkownikom inwestować w kilka produktów o różnych stopach procentowych i na różnych warunkach, oferując zarabianie pasywne. Platforma działa na rynku od 2016 r. Iban Wallet licencjonowany jest przez EMI (podobnie jak Monese), która z kolei regulowana jest przez Europejski Bank Centralny. W ramach programu poleceń oferuje 25€ bonusu na start.

Czysty link:
https://www.ibanwallet.com/

Jak zdobyć darmowe 25€ od IBAN Wallet?

1. Rejestrujemy się z linku polecającego. Mój link to:

https://app.ibanwallet.com/r/RPIOTR1GJU4

2. Podajemy nasz adres email, oraz numer telefonu, który weryfikujemy smsem.
3. W kolejnym kroku, jak na screenie poniżej mamy okienko z kodem zapraszającym. Jest to najważniejsza część procesu rejestracji. To właśnie ten kod pozwoli zarobić nam za darmo 25€. Mój kod to:
RPIOTR1GJU4

[Obrazek: 39SHe4.jpg]

4. W dalszym kroku, podajemy nasze dane i weryfikujemy je za pomocą dokumentu tożsamości, tj. paszportu (dla Polski dostępny jest tylko paszport).
5. Po zakończonej sukcesem weryfikacji (proces trwa kilka godzin) dokonujemy depozytu. Aby otrzymać darmowy bonus w wysokości 25€ dokonujemy wpłaty na kwotę 1000€.
6. Kiedy depozyt zostanie zaksięgowany, bonus otrzymujemy natychmiast.

Wypłatę depozytu razem z bonusem możemy zlecić od razu. Korzystając z programu poleceń możemy zapraszać kolejne osoby, a nagrodę +25€ dostają obie ze stron. Makymalnie możemy zarobić 250€ zapraszając 10 osób.

Poniżej potwierdzenie otrzymania bonusu:

[Obrazek: iuBmFb.jpg]

i potwierdzenie otrzymania przelewu z wypłatą:

[Obrazek: 0oEjER.jpg]

Spory depozyt, ale promocja sprawdzona i pewna. Zapraszam.


RE: IBAN Wallet +25€ na start - DonLupin - 27-03-2020 22:28

Serio myslisz ze ktoś wpłaci 1000 euro od tak? Dajcie spokój


RE: IBAN Wallet +25€ na start - piotreq86 - 27-03-2020 22:47

Oczywiście, że są osoby które będą chciały skorzystać. Wystarczy 24h i masz dodatkowe 100 złotych za darmo. Screen z wypłaty bonusu 25€ już za samo polecenie.

[Obrazek: S1J5qs.jpg]

Trzeba mieć tylko kapitał. Sporo użytkowników tego forum może nie ma tego 1000€ na koncie. Ja to rozumiem, deal nie jest dla każdego.
Pomijając tą kwestię z wiadomości jakie dostałem, po weekendzie jednak kolejna osoba powinna skorzystać z mojego polecenia. Dopóki będą znajdował takie promocje, które działają, które pozwalają realnie zarobić będę się nimi tutaj dzielił. Darmowe 25€ premii od IBAN Wallet to jak najbardziej taka okazja.


RE: IBAN Wallet +25€ na start - NightXMare - 28-03-2020 00:39

(27-03-2020 22:28)DonLupin napisał(a):  Serio myslisz ze ktoś wpłaci 1000 euro od tak? Dajcie spokój

Moim zdaniem też zbyt wysoka kwota jak na 25€


RE: IBAN Wallet +25€ na start - malpa2 - 28-03-2020 19:10

Jakie wpłaty do tego IBAN Wallet oferują? Mają karte, skrill, trustly?


RE: IBAN Wallet +25€ na start - piotreq86 - 28-03-2020 19:12

Wpłata kartą, lub przelewem.


RE: IBAN Wallet +25€ na start - siudzin - 06-04-2020 20:58

Ktos to sprawdzał czy legitne bo nie wiem czy strach wplacac?


RE: IBAN Wallet +25€ na start - piotreq86 - 06-04-2020 21:16

Jak widać legit:

[Obrazek: oK2IW1.jpg]

[Obrazek: m0scgL.jpg]

[Obrazek: S1J5qs.jpg]

Wink


RE: IBAN Wallet +25€ na start - siudzin - 07-04-2020 12:37

Wszystko dziala i szybka realizacja polecam!


RE: IBAN Wallet +25€ na start - cezar78 - 10-04-2020 11:34

Wpłacić i wypłacić za chwile z bonusem. Śmierdzi mi to scamem. Nikt nie rozdaje takich pieniędzy za darmo