Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż polubień - legalne czy nie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Sprzedaż polubień - legalne czy nie ? (/Temat-Sprzedaz-polubien-legalne-czy-nie-167145)



Sprzedaż polubień - legalne czy nie ? - ksvsky - 25-03-2020 20:29

Cześć !
Jestem tu nowy, przed chwilą trafiłem na wpisy dotyczące szybkielajki.pl i wszystkich innych serwisów tej spółki i nasuwa mi się jedno pytanie !
Czy w Polsce pośrednictwo w sprzedaży lajków itp lub sprzedaż bezpośrednia owych polubień jest legalna ?
Od dawna chciałem założyć firmę jako agencja marketingowa czy coś podobnego jeszcze nie mam określonej formy działalności i działać w podobny sposób...
Dlatego chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda od strony prawnej i nie tylko i wierzcie mi lub nie ale nie miałem na celu żadnego przekrętu.
Cieszę się że znalazłem to forum , biorę się do przeglądania innych wątków czekając na odpowiedź Smile


RE: Sprzedaż polubień - legalne czy nie ? - trybulski - 26-03-2020 14:14

CO może w tym być nie legalnego?


RE: Sprzedaż polubień - legalne czy nie ? - VendeN - 31-05-2020 17:36

Wg. regulaminu portalów społecznościowych z tego co pamiętam jest zabronione, ale nikt nic sobie z tego nie robi.