Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? (/Temat-Pytanie-konto-z-sort-code-Revolut-Monese-i-167137)

Strony: 1 2


(Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - VIOLLET - 25-03-2020 18:03

Szukam konta obsługujące prowadzenie konta w Funtach, z możliwością przelewów wewnętrznych poprzez sort code i numer konta. Wiem że Revolut, Monese oraz Transferwise, ale w Transferwise żeby dosyć takie konto, trzeba wpłacić z własnego konta 20GBP. Są jeszcze jakieś takie aplikacje?


RE: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - rAzEET - 25-03-2020 18:20

Dlaczego nie chcesz Revoluta? To najlepsza opcja Tongue


RE: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - VIOLLET - 25-03-2020 18:39

Patrzę za alternatywami


RE: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - Hoolig4n - 25-03-2020 19:35

N26, Monzo- tak na szybko Smile


RE: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - VIOLLET - 26-03-2020 11:35

(25-03-2020 19:35)Hoolig4n napisał(a):  N26, Monzo- tak na szybko Smile


Ładnie (y) łapka w górę idzie.


N26 nie jest przypadkiem w euro?
- no właśnie jest, tylko i wyłącznie w euro A po brexicie nie ma opcji założenia tam konta z numerem sort code.

Monzo jest tylko dla ludzi mieszkających w UK.
Więc...
Rozglądam się dalej za jakąś alternatywą???


RE: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - Fejster - 27-03-2020 22:46

Jeśli chodzi o transferwise to nie musisz z własnego konta 20 GBP wpłacać. Wystarczy wpłacić kartą niespersonalizowaną Smile


RE: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - VIOLLET - 02-04-2020 10:47

(27-03-2020 22:46)Fejster napisał(a):  Jeśli chodzi o transferwise to nie musisz z własnego konta 20 GBP wpłacać. Wystarczy wpłacić kartą niespersonalizowaną Smile

Dokładnie.. przelewy na tym serwisie są tańsze niż w monese, bo zamiast 2£, płaci się 0,60£, ale przelewy w UK, idą aż 24 godziny :O. Jak zamawia się kartę, to idzie aż 14 dni. Ale spoko że są numery konta z UK, PL, EU.. Smile


RE: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - Fejster - 02-04-2020 10:49

24h? To trafiłeś na weryfikacje. U mnie szło instant


RE: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - VIOLLET - 04-04-2020 00:47

(02-04-2020 10:49)Fejster napisał(a):  24h? To trafiłeś na weryfikacje. U mnie szli instant
A teraz zleciłem kilka przelewów ale wieczorem. Kartę już mam. Myślę że sprawnie będzie chodził teraz ten Bankier, bo poza tymi trzema Appkami, to nie ma raczej już nic, co?


RE: (Pytanie) konto z sort code? Revolut, Monese i? - Fejster - 06-04-2020 21:14

Są jeszcze przynajmniej 2 ale właśnie je testuje. Jedno już mnie delikatnie zawiodło bo od 30 min czekam na 1 GBP Big Grin

Nie chcę wrzucać niepewnych tematów więc dajcie mi parę dni.

@edit

Apka bofin. Mi osobiście nie przypadła do gustu. Robię na nią przelew z revolut i po kilku minutach wraca. Nie wiem dlaczego. Może ktoś to rozszyfruje Smile