Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
maseczki ochronne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: maseczki ochronne (/Temat-maseczki-ochronne-167133)

Strony: 1 2


maseczki ochronne - csmods - 25-03-2020 15:08

Witam
Moja matula szyje maseczki ochronne bawełniane wielokrotnego użytku.
Cena 8 zł, widziałem już podobne maski po 12-15 na allegro. Minister wprowadził w necie ograniczenia i prawie nigdzie nie da sie tego sprzedac.
Macie może pomysł gdzie to można upłynnić ? nawet 1zł zarobku to będzie już coś


RE: maseczki ochronne - adi_hq - 25-03-2020 15:10

Marketplace facebook ?


RE: maseczki ochronne - csmods - 25-03-2020 15:14

też nie można dodac na marketplace bo wyskakuje komunikat.
Na facebooku nie probowałem jeszcze dodawać. Trzeba byłoby założyć jakieś nowe konto i spróbować.


RE: maseczki ochronne - aron-baron - 25-03-2020 15:43

A po co komuś maseczka bawełniana ? Równie dobrze mogę sobie reklamówkę ze sklepu założyć... jak maska to tylko z filtrem reszta to badziew


RE: maseczki ochronne - mikiniki - 25-03-2020 15:49

(25-03-2020 15:43)aron-baron napisał(a):  A po co komuś maseczka bawełniana ? Równie dobrze mogę sobie reklamówkę ze sklepu założyć... jak maska to tylko z filtrem reszta to badziew

hahahahaha Big Grin
A co do tematu to może Allegro ? Popyt teraz jest MEGA!


RE: maseczki ochronne - trybulski - 25-03-2020 16:00

"Cena 8 zł, widziałem już podobne maski po 12-15 na allegro"

w takim razie co za problem wystawić na allegro za 11,99 skoro sprzedają się tam po 12?


RE: maseczki ochronne - banipunz - 25-03-2020 16:03

Jeśli masz czas i możliwości może porozwieszaj ulotki? U mnie w windzie zauważyłem już 3 'oferty' w tym jedna 'zalaminowaną' prawdopodobnie klejem na gorąco - nie da się jej zerwać a treść jest czytelna Lol


RE: maseczki ochronne - csmods - 25-03-2020 16:45

na allegro też usuwają aukcje co chwile. Minister zadbał żeby sprzedasz tego siadła.
Co do opini ze taka maska to gówno. Ona ma chronić ciebie przed tym jak ktoś np kichnie. Maski szpitalne sprzedawane po 15 zl są z papieru a mimo wszystko są używane. Smile


RE: maseczki ochronne - KingaSkyShop - 27-03-2020 16:58

(25-03-2020 16:45)csmods napisał(a):  na allegro też usuwają aukcje co chwile. Minister zadbał żeby sprzedasz tego siadła.
Co do opini ze taka maska to gówno. Ona ma chronić ciebie przed tym jak ktoś np kichnie. Maski szpitalne sprzedawane po 15 zl są z papieru a mimo wszystko są używane. Smile

Maski mają chronić ludzi wokół i ograniczyć rozpylanie "aerozolu" jak Ty kichniesz.

Allegro, Fb i OLX blokują sprzedaż tych produktów. Poszukaj na grupach e-commercowych, często ktoś pisze, że chce kupić różnego rodzaju maski. Może będą chętni.


RE: maseczki ochronne - Adiq - 28-03-2020 18:03

Napisz mi priv.