Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak złota u dealerów - Koronawirus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Brak złota u dealerów - Koronawirus (/Temat-Brak-zlota-u-dealerow-Koronawirus-167117)



Brak złota u dealerów - Koronawirus - Admin - 24-03-2020 08:36

Jestem zaskoczony bardzo rynkiem złota podczas tej naszej epidemii, z dnia na dzień ceny unicji zmieniają się o 100$ RolleyesRolleyes


parę dni temu 6000zł za uncje dziś 7600-8000zł.

Ceny spot u dealerów wzrosły z standardowych ceny spot + 4% do ceny spot + 10-15% Rolleyes

Skąd się to bierze? dwie duże mennice perth mint czy kanadyjska mennica królewska informują że sprzedaż złota wstrzymana (komunikat z 20 marca) efekt taki że na rynku brak fizycznego dostępnego złota u dealerów.

https://www.mint.ca/store/mint/customer-service/faq-1100010?lang=en_CA&rcmiid=tf

Myślę że w najbliższych tygodniach, rynek wtórny bardzo mocno się umocni i rozwinie, gdyż tyle ma trwać wznowienie produkcji.


RE: Brak złota u dealerów - Koronawirus - Ropsont - 24-03-2020 09:02

(24-03-2020 08:36)Admin napisał(a):  Jestem zaskoczony bardzo rynkiem złota podczas tej naszej epidemii, z dnia na dzień ceny unicji zmieniają się o 100$ RolleyesRolleyes

(...)

efekt taki że na rynku brak fizycznego dostępnego złota u dealerów.

Nie żeby coś ale skoro dużo ludzi siedzi obecnie w domach, to obowiązkowo zalecam obejrzenie poniższego video, jeśli ktoś jeszcze tego nie widział:





Obecnie każdy rynek działa bardzo dynamicznie, na bieżąco monitoruję sytuację. Śmiem dojść do wniosku, że to co się teraz dzieje to test dla ludzkości, światowego raka (systemu bankowego) oraz prawdziwej wartości pieniądza i parytetu złota. Wink

FED po raz kolejny mnie wczoraj położył na łopatki - o 13:00 naszego czasu FED wdrożył kolejne plany ratowania gospodarki Stanów. To spowodowało silne ruchy na giełdach, ropie, złocie, kryptowalutach. Są jak przerażony pies z podkulonym ogonem i wydają chaotyczne, w mojej ocenie, polecenia innym (Nie oszukujmy się - podległym) bankom centralnym. Najbliższe tygodnie mogą szarpać mocno cenami złota i ropy, w zależności od tego co się wydarzy i jak silny będzie rozwój Epidemii szczególnie w USA.


RE: Brak złota u dealerów - Koronawirus - cezar78 - 25-03-2020 20:08

Skacze tak samo jak bitcoin, raz w górę raz na dół. Nie wyczujesz