Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ (/Temat-Codzienne-Darmowe-turnieje-na-Video-Sloty-grasz-Za-Darmo-mozesz-wygrac-167105)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - MAZIK - 26-03-2020 14:16

Sekcja Social Pass tu macie codziennie - weekendowe i miesieczne zadania / cele za które otrzymujecie dodatkowe punkty.

[Obrazek: SIx32Vr.png]

System punktów za aktywnosć i co 700 punktów można otworzyć kolejną skrzynke a co 10 poziomów jest do odebrania za punkty kolejny gwarantowany złoty bilet do turka za 5k .
Do turka za 5k można uzbierać sporo złotych biletów - każdy bilet to dodatkowa szansa na kolejne podejście - wejściówke do dużego turka miesiecznego .

Natomiast jak ktoś użyje kolejnego złotego biletu do wstępu do turka za 5k to jego poprzedni wynik sie skasuje i zaczyna od nowa swoje podejście.

Dlatego jak ktoś ma już wysokie płatne miejsce w turku za 5k to nie powinien korzystać z kolejnego złotego biletu - bo jego poprzedni wysoki rezultat sie wyzeruje.
Kolejne złote bilety wstępu są dla osób które mają słabe wyniki w dużym turku i chcą zrestartować swoją szanse - nowe podejście.


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Captain - 26-03-2020 17:32

Mam wątpliwości co do tego czy ta strona na pewno jest legitna i wypłacalna. Niby autor tematu pisał, że chodzi o to aby promować gry hazardowe tej firmy, ale tam nigdzie nie ma żadnych linków typu ,,Teraz możesz spróbować za prawdziwe pieniądze! Kliknij tutaj!'', żadnych odnośników do tych gier gdzie się wpłaca prawdziwą kasę, ani nic. Jeśli faktycznie chodzi o promowanie to coś to promowanie jest w najlepszym razie bardzo słabe, dlatego podejrzanie mi to wygląda.


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - MAZIK - 26-03-2020 17:57

Jest w pełni wypłacalna - Zajmiesz jedno z płatnych miejsc to dostaniesz kase. Po wygraniu turnieju w ciągu paru dni otrzymujemy wiadomość na nasz email który podaliśmy przy rejestracji - z gratlulacjami i prośbą o 1 razową weryfikacje konta oraz podanie metody płatnosci - w odpowiedzi na email wysylamy scan dowodu + podajemy metode płatności na którą chcemy kase - Skrill / Netteler lub konto bankowe. - Nastepnie w ciągu max 7 dni wypłacają kase.

Przy kolejnych wygranych wszystko odbywa sie automatycznie ( konto juz zweryfikowane dowodem )

[Obrazek: 40k3eNV.png]

[Obrazek: L9CRjHl.png]

Takie 3 przykładowe wyciągi z kont graczy - jak jest oznaczenie in KYC ( zazwyczaj przy 1 wygranej gracza ) - czyli kasa oczekuje aż przeslemy scan dowodu i potwierdzimy dane
a na srodkowym wyciągu histori z konta gry widać że inny gracz rozgrał łącznie 395 turków i już wypłacił ze stronki łącznie 175 euro.


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - xdax1 - 26-03-2020 19:12

Jednym plusem tego grania tutaj jest taki, że skutecznie odpycha mnie przed graniem za prawdziwą kasę! Rolleyes
Na 10 bonusowych gier za $100 tylko w jednej cokolwiek zarobiło. Nie mówiąc o innych, gdzie wygrane też nie powalają. Przynajmniej widać, że gry nie są w żaden sposób podkręcone.

@[MAZIK]
Mam nadzieję, że można zamazać najbardziej poufne dane?


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - fusek - 26-03-2020 20:03

33 miejsce i golden ticket xd


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - wrzod121 - 26-03-2020 20:09

Okej... nie mam pojęcia co się stało, nie wygrałem golden ticketu, a mogę w turnieju za golden ticket wziąć udział XD


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - dexter2 - 26-03-2020 21:29

też brałem udział aż w 2 turniejach A biletu nie miałem


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - lubieblanty - 27-03-2020 09:54

bo to jest jak gra w totka 300 turniejow i 0 wygranych takze jak ktos ma czas to zawsze mozna puscic bo nic nie kosztuje ale niech nie mysli ze zarobiony bedzie no i pokazuje dobitnie o co chodzi w kasynach gdzie 1 wygrywa a reszta sie sklada na jego wygrana + prowizja dla kasyna Big Grin


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - fusek - 27-03-2020 19:48

udalo sie zajac 4 miejsce i wygrac 15 euro ;-)


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - MAZIK - 27-03-2020 20:20

Bardzo dobrze - gratuluje - za tydzien dostaniesz hajs bedziesz mógł wkleić na forum własne potwierdzenie ze stronka jest wypłacalna i da sie wygrać ( choc nie jest łatwo )

(27-03-2020 09:54)lubieblanty napisał(a):  bo to jest jak gra w totka 300 turniejow i 0 wygranych takze jak ktos ma czas to zawsze mozna puscic bo nic nie kosztuje ale niech nie mysli ze zarobiony bedzie no i pokazuje dobitnie o co chodzi w kasynach gdzie 1 wygrywa a reszta sie sklada na jego wygrana + prowizja dla kasyna Big Grin

Co ty porównujesz gre w kasynach do systemu darmowych turnejów gdzie w 1 turnieju gra 1000 + czasem 1500 osób a nagrody są dla 8 czy 10 miejsc to prosta matematyka że wygrać tutaj nie jest łatwo - Jedynie porównianie do kasyn możesz mieć grając w ich gry firmy Pragmatica jak ktoś widzi ze gierki słabo mu płaca na free spinach bonusach i nic nie wygrywa to może mieć przekonanie że podobnie bedzie jak bedzie grał za real $ w kasynach online w gry tej samej firmy za swoj $

- tylko że w tym samym czasie co ty psioczysz na ich gry widząć ze nic ci nie dają i myslisz że nigdy byś nie zagrał za swoją kase w ich gry za real $ - pewna grupa osób akurat w tym samym czasie wygrywa w tym samym turnieju na tej samej grze po x 300 czy x 500 stawka plasując sie w czołowych miejscach i z koleji oni myślą sobie hmmm dobre te gry może warto spróbować za real kase w kasynach online.

Tak firma robi marketing swoich gierek - a żeby nie było ja osobiście nie jestem jakimś wielkim fanem ich gier wole gry innych firm dostawców slotów ..... z tej firmy ( Pragmatic ) mam może 3-4 sloty które uważam za dobre a reszte za szajs - jak gram online za real $ w kasynie to 1 moim wyborem nie są sloty ich firmy.