Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ (/Temat-Codzienne-Darmowe-turnieje-na-Video-Sloty-grasz-Za-Darmo-mozesz-wygrac-167105)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - stolar7 - 26-05-2020 14:31

Długo czekaliście na wypłatę albo odpowiedź z supportu?
1. Turniej, w którym wygrałem zakończył się 2 tygodnie temu, następnie w ciągu jakiś 3 dni pomyślnie przeszedłem KYC. Do tej pory brak hajsu, a status wypłaty widnieje jako "in KYC".
2. Napisałem do nich w tej sprawie 5 dni temu - do tej pory cisza..


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Granger19 - 26-05-2020 15:04

(26-05-2020 14:31)stolar7 napisał(a):  Długo czekaliście na wypłatę albo odpowiedź z supportu?
1. Turniej, w którym wygrałem zakończył się 2 tygodnie temu, następnie w ciągu jakiś 3 dni pomyślnie przeszedłem KYC. Do tej pory brak hajsu, a status wypłaty widnieje jako "in KYC".
2. Napisałem do nich w tej sprawie 5 dni temu - do tej pory cisza..

Środki są wypłacane co tydzień w środę i czwartek.
Jeśli masz status In KYC to nie zweryfikowałeś poprawnie konta, wejdź na telegram i napisz tam do supportu, to otrzymasz pomoc od razu.


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - damianq90 - 26-05-2020 16:06

Ja mam takie pytanko, ostatnio udało mi się wygrać 10EURO za 11 miejsce w jakimś turnieju.
Czy wybierając wypłatę na NETELLER/SKRILL muszę mieć tam konto odpowiednio także w walucie EURO? Tzn np. mając konto np. SKRILL w PLN nie przewalutuje to po swojemu i przelew nie dojdzie? Bo założyłem nawet specjalnie NETELLER w EUR właśnie (SKRILL MAM OD LAT W PLN)


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - schnap - 26-05-2020 18:32

Dojdzie bez problemu na skrill tylko niech Cie nie zdziwi ich złodziejski przelicznik walut


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - stolar7 - 27-05-2020 00:11

Maila odnośnie poprawnego przejścia przez KYC i pełnego zweryfikowania konta otrzymałem niewiele po wysłaniu niezbędnych dokumentów. Także raczej nie w tym rzecz.
Ale dzięki za sugestię, uderzę do nich jeszcze na Telegramie.


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Press0 - 01-06-2020 17:46

Kolejna dycha wygrana Big Grin

[Obrazek: Screenshot-1.png]


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - schnap - 02-06-2020 08:35

Mi też w niedziele wpadła dyszka - razem już 60€ w ciągu 1,5 miesiąca Wink


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - prymul1 - 09-06-2020 12:02

Kod na złoty bilet: echo
Ważny do 15.06 Smile


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Clyde - 13-06-2020 14:26

I mnie sie udalo cos wygrac. Mozna przelac pieniadze na konto w zl w Pko? Jaki wtedy kurs € policza . Ktos tak przelewal ?


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - PremiumAcc - 13-06-2020 14:59

(13-06-2020 14:26)Clyde napisał(a):  I mnie sie udalo cos wygrac. Mozna przelac pieniadze na konto w zl w Pko? Jaki wtedy kurs € policza . Ktos tak przelewal ?

mozesz na kartę bezpośrednio, ale nie mam pojęcia jakie kursy, pewnie od banku zależy też