Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ (/Temat-Codzienne-Darmowe-turnieje-na-Video-Sloty-grasz-Za-Darmo-mozesz-wygrac-167105)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - MAZIK - 27-04-2020 17:52

(27-04-2020 12:03)Vicek napisał(a):  Napisalem i niestety lipa pisali ze nie moga mi zmienic ze wzgledu na jakis regulamin dziwne...

Mysle że powinienieś skontaktować sie na ich discord https://discord.gg/S8znE3F z prośba o wyjasnienie sytuacji - tam są osoby z firmy wieć może coś wskórasz o ile mówisz prawde i twój problem polega jedynie na tym że nie wypełniłeś pola z nazwiskiem.

W mojej ocenie różnica jest jak ktoś poda fake dane i poda fake nazwisko / adres w stosunku do osoby która poda prawdziwe dane osobowe / jedynie nie wypełni pola z nazwiskiem - jeżeli faktycznie tak wyglada twoje sytuacja - to pewnie szło by to ogarnąć

(27-04-2020 11:24)Vicek napisał(a):  Cholera ale mam pecha ;((( wygralem 50 euro ale w profilu last name nie wpisalem nazwiska,przepadlo

Co innego jak ktoś poda fałszywe dane osobowe i nic sie nie zgadza i na koncu ktoś wygra i poprosi o zmiane danych to nie wypłącą ale ty pisałeś ze podałeś prawdziwe dane ? ale poprostu nie wypłeniłeś przez omyłke pola z naziwskiem ?

Jezeli faktycznie tak wyglada sytuacja to mysle że idzie to ogarnąc pisząć na ich discord bo jak ktoś założył xx kont na fake dane żeby zwiekszyć swoje szanse grając z paru kont na raz to nie ma szans że wypłacą - takie konta padają przy 1 wypłącie i 1 weryfikacji dokumentów.

Firma weryfikuje konta podobnie jak kasyna online które oferują np Darmowe Bonusy na start - jak ktoś założy xx kont aby zgarnać gratisówki na start to takie konta padają przy 1 wypłacie i weryfikacji dokumentów
+ przy kasynach online dochodzą inne czynniki takie jak zakladanie wielu kont z tego samego urządzenia / internetu ( adresu IP )
.


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Vicek - 27-04-2020 18:58

No Nie Wiem Spróbóje na supporcie mi nie odpisują,a na KYC proponuja usuniecie konta,fakt zalozylem drugie juz na innego maila.....a tamto zotsawie i sproboje na tym Discordzie moze mi sie uda,jak Masz jakies rady jeszcze to dzieki z całego serca bo 230 zł nie chodzi piechata... Wink


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Press0 - 29-04-2020 09:36

Gram od kilku dni. Za 2 biletem udało mi się osiągnąć top100 w miesięcznym. Do końca parę dni jeszcze, ale wydaję mi się, że gorzej jak top200 nie spadnę i coś wpadnie Big Grin


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Clyde - 29-04-2020 10:42

W tych grach wygrana to czysty przypadek ? Czy da sie jakos ta rozgrywke taktycznie rozegrac ?


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Zarabiacz321 - 29-04-2020 12:05

Tez obczailem ze mam zle dane wiec nowe konto zakladamy Big Grin


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - prymul1 - 29-04-2020 13:55

(29-04-2020 12:05)Zarabiacz321 napisał(a):  Tez obczailem ze mam zle dane wiec nowe konto zakladamy Big Grin

Też miałem ten problem. Jednak zebrałem wszystkie potrzebne dokumenty do KYC i wysłałem do nich na maila. Poprosili mnie o wyjaśnienia, dlaczego adres jest inny i dlaczego nazwisko jest inne niż w serwisie. Wyjaśniłem, że nie znałem serwisu i im nie ufałem na początku i zdecydowałem nie podawać prawdziwych bądź wszystkich danych. Oni grzecznie podziękowali i zaktualizowali moje dane w serwisie na podstawie dostarczonych informacji Smile

Oczywiście na dokumentach większość danych zasłoniłem - widoczne były tylko te, które wymagają w FAQ, czyli obecne miejsce zamieszkania, imię i nazwisko, wiek oraz email konta Netteler. Obecnie czekam na wypłatę Smile

Jeżeli ktoś wygrał nagrodę pieniężną, a ma podane nieprawdziwe dane w profilu to niech z nimi to wyjaśni i opisze w prost jak sytuacja wyglądała - nic trudnego, a szkoda tracić € Smile


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - malpa2 - 29-04-2020 14:36

Email konta skrill miałeś na myśli chyba? Wink


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - prymul1 - 29-04-2020 14:38

(29-04-2020 14:36)malpa2 napisał(a):  Email konta skrill miałeś na myśli chyba? Wink
Nie, email konta Netteler miałem na myśli

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - malpa2 - 29-04-2020 15:44

Fakt, na netteler też wypłacają Smile


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - keram212 - 29-04-2020 18:14

Mam może troszkę dziwne pytanie ale jednak, czy jeśli sie wygra to trzeba jakiś podatek od tego odprowadzić czy jak to jest?