Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie nielicencjonowanego hazardu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Promowanie nielicencjonowanego hazardu (/Temat-Promowanie-nielicencjonowanego-hazardu-167103)



Promowanie nielicencjonowanego hazardu - kamciono5 - 23-03-2020 14:20

Mam do was pytanie odnośnie promowania nielicenjonowanych kasyn, poker roomów itp.

Na tym forum (i kilku innych polskich) zauważyłem, że uzytkownicy promują kasyna, bukmacherów, poker roomy i chciałem się zapytać jak to jest z tą ustawą hazardową. Czy na forach, które są promowane w pl i content jest w języku polskim użytkownicy mogą promować oferty hazardowe ?


RE: Promowanie nielicencjonowanego hazardu - thomasward - 23-03-2020 15:27

To że forum jest po polsku wcale nie znaczy, że jest na polskim serwerze, a właściciel mieszka w Polsce.


RE: Promowanie nielicencjonowanego hazardu - Ropsont - 23-03-2020 15:38

Też mi się wydaje, że trzeba rozgraniczyć promowanie, a korzystanie z usług. Forum może być np w języku Polskim dla obywateli Polski mieszkających za granicą lub będących tam na wakacjach. Jeśli przebywasz na terytorium innego kraju to obowiązuje Cię prawo tego kraju. Oznacza to, że jeśli ktoś np. pracuje w Niemczech, gdzie gra w kasynach online jest legalna, to mogę założyć tam konto i grać. Jeśli ktoś robi to mieszkając w PL, to łamie prawo na własną odpowiedzialność, a skąd osoba prowadząca takie forum ma o tym wiedzieć? Myślę, że sytuacja jest identyczna jak w przypadku gdy wyjedziesz do Holandii i zjarasz sobie blanta. Nie łamiesz prawa PL bo nie jesteś w Polsce, nie łamiesz prawa NL bo w tamtym kraju jest to dozwolone. Tak mi się wydaje, chyba że jest tu jakiś ekspert od tej odnogi prawa, to niech mnie poprawi. Wink


RE: Promowanie nielicencjonowanego hazardu - trybulski - 23-03-2020 16:00

Promować możesz, ale nikt ci nie zagwarantuje braku odpowiedzialności, poza nielicznymi przypadkami.


RE: Promowanie nielicencjonowanego hazardu - cezar78 - 24-03-2020 18:24

Dla spokoju ducha lepiej promuj na zagranicznych stronach. Zarobisz 4 razy więcej revshare niż z polskich biednych hazardzistów.