Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
15 Funtów za Darmowy Cashbac - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
15 Funtów za Darmowy Cashbac (/Temat-15-Funtow-za-Darmowy-Cashbac-167076)

Strony: 1 2 3


15 Funtów za Darmowy Cashbac - adrnq - 22-03-2020 15:38

Hej,
Na brytyjskim topcashback czasem pojawiają się oferty w których można zyskać caahback za samą rejestrację konta na jakiejś stronie czy też wypełnienie ankiety.

Całość zajmie nam około 10 minut, cashback wypłacają do kilku dni. Działa

Instrukcja
1. Normalnie otrzymamy około 10 funtów, dodatkowe 5 funtów dostaniemy jeśli zarejestrujemy się z linku polecającego



2. Po założeniu konta potwierdzamy maila
3. Następnie logujemy się, wchodzimy w "Categories", na samej dole pojawi się "Free Cashback" rozwijamy i wchodzimy w to.
4. Wybija oferty, gdzie trzeba znaleźć i kliknąć "Profit Accumulator", nastepnie czerwony przycisk "Get cashback now",
teraz "Start my free trial", uzupełniamy dane, nie musza być prawdziwe!
5. Teraz wybije kilka Tutoriali, obok napisu "Offer details" wszędzie klikamy znak fajki(ptaszki) odklikujemy je aż do momentu jak wszystkie znikną. - za tą akcję otrzymamy 8 funtów cashback
6. Wracamy do Topcashback i do kategorii Free cashback, wybieramy teraz "Opinion Outpost" i zakładamy tam konto,
potwierdzamy maila (Czasami idzie z 1h), logujemy się i robimy 2 ankiety - za to otrzymamy 1,84 funta
7. Znowu wracamy do "Free Cashback" teraz wybieramy "Testers keepers",
kilkamy "get cashback", jeżeli jesteś na telefonie musisz właczyć "Wersja na komputer" w ustawieniach przegladaki,
na komputerze poprostu klikamy "join now", w polu numer domu dajemy jakaś liczbe, w "Post code" dajemy jakiś brytyjski kod pocztowy, np "EC4Y 8AX",
uzupełniamy dalej, tam gdzie trzeba dać numer telefonu wpisujemy 10 liczb, dane nie musza być prawdziwe.
potwierdzamy email. - za to mamy 1,20 funtów.

W sumie, bez reflinku otrzymamy: 11 funtów
Z reflinkiem: 16 funtów
W ciągu 20 minut w zakładce Account - Earnings powinniśmy widzieć nasze zarobki jako pending.
Trzeba poczekać kilka dni na zatwierdzenie cashback.



REF: REF



czysty link


RE: 15 Funtów za Darmowy Cashbac - Noizzyy - 22-03-2020 15:54

Na pewno dostanie się cashback po wykonaniu zadań zgodnie z instrukcją?


RE: 15 Funtów za Darmowy Cashbac - adrnq - 22-03-2020 15:58

(22-03-2020 15:54)Noizzyy napisał(a):  Na pewno dostanie się cashback po wykonaniu zadań zgodnie z instrukcją?

Na ten moment Ci 100% pewności nie dam. Zobaczymy za kilka dni. Póki co mam około 15 funtów na zaakceptowanie i wypłacenie.


RE: 15 Funtów za Darmowy Cashbac - Nokha - 22-03-2020 16:05

Z tego co wiem za rejestracje z linku polecającego otrzymuje się 5 funtów ale do wydania w jakimś brytyjskim sklepie modowym.
I jeszcze kwestia w sumie najważniejszej oferty (Profit Accumulator) bo za 8 funtów, w warunkach mamy :

"If you don't complete the 3 initial sign up offers (you need to do this to earn your £40+ in addition to the Cashback)."

Wydaje mi się, że sama rejestracja jak to jest opisane niestety nie wystarczy :/ Tamte dwie oferty wydają się legit.


RE: 15 Funtów za Darmowy Cashbac - kariolmax - 22-03-2020 16:26

(22-03-2020 15:58)adrnq napisał(a):  
(22-03-2020 15:54)Noizzyy napisał(a):  Na pewno dostanie się cashback po wykonaniu zadań zgodnie z instrukcją?

Na ten moment Ci 100% pewności nie dam. Zobaczymy za kilka dni. Póki co mam około 15 funtów na zaakceptowanie i wypłacenie.

Opinion outpost nie akceptuje mojego kodu pocztowego z fakenamegenerator. Ciągle wyskakuje mi pop-up, że jest on nieprawidłowy. Jakiś sposób?


RE: 15 Funtów za Darmowy Cashbac - Vicek - 22-03-2020 23:16

Mi z opinion outpost nie przyszedł wogóle mail z aktywacja, z profit accumulator tak samo nie,w pending nadal 0.....


RE: 15 Funtów za Darmowy Cashbac - mintek14 - 23-03-2020 00:05

(22-03-2020 23:16)Vicek napisał(a):  Mi z opinion outpost nie przyszedł wogóle mail z aktywacja, z profit accumulator tak samo nie,w pending nadal 0.....

mi to samo. Zapewne i tak nic nie dostaniemy z tego cashbacku


RE: 15 Funtów za Darmowy Cashbac - wrzod121 - 23-03-2020 11:45

Mi nie przyszedł mail aktywacyjny od Testers keepers, meh... // edit: Dobra, jest, porobiłem niby wszystko, ale śmiem wątpić w to, że te pieniądze wgl. wlecą, ale pożyjemy, zobaczymy.


RE: 15 Funtów za Darmowy Cashbac - kariolmax - 23-03-2020 23:47

U mnie pusto z naliczeniem Testers Keepers - nie było ani maila, w którym potwierdza się rejestrację, ani maila od topcashback, że zaliczyli akcję. W saldzie również tylko 2. oferty.


RE: 15 Funtów za Darmowy Cashbac - Vicek - 24-03-2020 08:37

Witam Dzisiaj Zaskoczyła mnie 1 rzecz...mianowicie przyszedl link autoryzujacy topcashback,wykonałem go i nagle zniknely FREE OFFERS i wraz z nim cashback,dopiero po 3-4 dniach ten email sie ukazał....wiec racej lipa co o tym sadzicie??? Smile Smile