Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 200k zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 200k zł (/Temat-Inwestycja-200k-zl-167054)

Strony: 1 2 3


Inwestycja 200k zł - marcin20221 - 20-03-2020 22:28

Witam posiadam 200 tyś zł na inwestycję w polecicie zainwestować roi roczne jakie by mnie interesowało 10-30%


RE: Inwestycja 200k zł - Captain - 21-03-2020 04:32

Ja gdybym miał bardzo dużo pieniędzy na inwestycje to prawdopodobnie kupiłbym akcje CDProject Red bo jest prawdopodobne tak na 90%, że po premierze Cyberpunka bardzo wzrosną, a potem jeszcze będą przecież kolejne gry, sieciowa wersja Cyberpunka, Wiedzmin 4... To chyba jedna z lepszych inwestycji na chwilę obecną. Może się oczywiście zdarzyć, że coś się nie uda i akcje nie wzrosną, ale dużo bardziej prawdopodobne jest, że CDP Red będzie odnosił kolejne sukcesy i akcje będą wzrastały.


RE: Inwestycja 200k zł - szczygielek - 21-03-2020 04:35

A interesuje Cie może inwestycja w lokal gastronomiczny? Oferuje zwrot inwestycji po 30 miesiacach z dobrym zyskiem! Wink


RE: Inwestycja 200k zł - Kamil202 - 21-03-2020 07:56

Jak bym miał takie pieniądze nigdy bym się nie pytał w co inwestować, dlaczego ponieważ jak stracisz pieniądze będziesz miał pretensje do tej osoby. Zanim coś zaczniesz inwestować warto z pól roku się edukować będziesz spokojniejszy jak wiesz w co inwestujesz oraz masz o tym wiedze, najlepsza wiedza jest w książkach. Smile


RE: Inwestycja 200k zł - trybulski - 21-03-2020 12:51

@[Kamil202] najlepsza wiedza jest w testach i doświadczeniu
w książkach bywa nie aktualna Smile


RE: Inwestycja 200k zł - shf - 22-03-2020 19:52

200k ? Zdecydowanie nieruchomości. Czemu? Bo je rozumiem i wiem jakie są przyszłościowe.


RE: Inwestycja 200k zł - azzaz - 22-03-2020 23:21

Jeśli musisz pytać na forach w co zainwestować taką kwotę to ja bym się wstrzymał z inwestycjami, a najpierw doedukował w tej dziedzinie. Polecam poczytać/pooglądać/posłuchać etc. traderów, ludzi, którzy iwnestują w nieruchomości, ludzi którzy inwestują w akcje, kruszce etc. Poznać zasady działania rynku i dopiero potem kierując się własnym rozumem podjąć decyzję.

(22-03-2020 19:52)shf napisał(a):  200k ? Zdecydowanie nieruchomości. Czemu? Bo je rozumiem i wiem jakie są przyszłościowe.

Nie zgadzam się z tym. W chwili pandemii koronawirusa ceny mieszkań lecą w dół jak głupie i pewnie jeszcze będą lecieć. Jak ktoś teraz zainwestuje w nieruchomość wartą 400k to bym się nie zdziwił jak za jakiś czas ona będzie kosztować już 370k. Po cenach najmu widać nawet jak ceny spadają, a ludzie którzy wcześniej inwestowali w najem krótkoterminowy teraz płaczą.(Jak się lewarowali się kredytem to już w ogóle straty w opór). Wynajem też będzie trudniejszy bo obcokrajowcy(głównie ukraincy) masowo wyjeżdżają za granicę = spada popyt, a podaż jest taka sama.


RE: Inwestycja 200k zł - marcin20221 - 23-03-2020 20:52

(22-03-2020 23:21)azzaz napisał(a):  Jeśli musisz pytać na forach w co zainwestować taką kwotę to ja bym się wstrzymał z inwestycjami, a najpierw doedukował w tej dziedzinie. Polecam poczytać/pooglądać/posłuchać etc. traderów, ludzi, którzy iwnestują w nieruchomości, ludzi którzy inwestują w akcje, kruszce etc. Poznać zasady działania rynku i dopiero potem kierując się własnym rozumem podjąć decyzję.

(22-03-2020 19:52)shf napisał(a):  200k ? Zdecydowanie nieruchomości. Czemu? Bo je rozumiem i wiem jakie są przyszłościowe.

Nie zgadzam się z tym. W chwili pandemii koronawirusa ceny mieszkań lecą w dół jak głupie i pewnie jeszcze będą lecieć. Jak ktoś teraz zainwestuje w nieruchomość wartą 400k to bym się nie zdziwił jak za jakiś czas ona będzie kosztować już 370k. Po cenach najmu widać nawet jak ceny spadają, a ludzie którzy wcześniej inwestowali w najem krótkoterminowy teraz płaczą.(Jak się lewarowali się kredytem to już w ogóle straty w opór). Wynajem też będzie trudniejszy bo obcokrajowcy(głównie ukraincy) masowo wyjeżdżają za granicę = spada popyt, a podaż jest taka sama.

Powiem CI że już inwestuje w różne rzeczy i byłem po prostu ciekawy właśnie co by ktoś tu polecił myślę o nieruchomościach aczkolwiek poczekam aż ceny ich zejdą z powodu tego co się dzieje Wink także możesz być spokojny Wink


RE: Inwestycja 200k zł - karuzel - 24-03-2020 13:35

@marcin20221 Nie jest to dobry czas na inwestycję. Big Grin Najlepiej obserwować.
Odradzam wszelkiego rodzaju giełdy (gpw,new connect i itd.) tj. zakup akcji CD Projektów i innych spółek, bo jak się nie znasz to masz duże szanse, że popłyniesz. Opieranie się na szczęściu, komunikatach oficjalnych i newsach z for giełdowych dostępnych dla plebsu to droga do utraty kapitału. Od lat 90 gpw poczynając od pierwszego sprzedawcy mercedesów, po manometry kończąc na sadovay to była zawsze wylęgarnia spekulantów i różnej maści oszustów, którzy skutecznie czyścili jeleni.
Chyba, że przeczekać obecne dołki, jak to się jeszcze zwali (zakończy pandemia) i kupić po dobrej cenie którąś ze spółek z wig20 np. KGHM i liczyć, że się uda. Tak naprawdę to inwestycja w akcje to nigdy nie był dobry biznes. Dużo stresu, nieprzespane noce i nieprzewidywalność :-)


RE: Inwestycja 200k zł - antykt - 24-03-2020 15:39

karuzel piszesz że inwestycja w akcje to nie jest dobry biznes a co twoim zdaniem jest?