Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siec partnerska i wymóg założenie działalności gospodarczej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Siec partnerska i wymóg założenie działalności gospodarczej (/Temat-Siec-partnerska-i-wymog-zalozenie-dzialalnosci-gospodarczej-167052)

Strony: 1 2


Siec partnerska i wymóg założenie działalności gospodarczej - Bobi2k17 - 20-03-2020 20:18

Witam, od kilku miesięcy zarabiam w pewnej sieci partnerskiej na kampaniach CPL. Dziś dostałem wiadomość od tej sieci że dom medialny z jednej z kampanii którą promuje wprowadza wymóg prowadzenia własnej działalności gospodarczej, co prowadzi do tego że jestem w przysłowiowej d.... ponieważ rozliczam się jako osoba fizyczna i nie wiem czy mnie stać po prostu na założenie działalności gospodarczej bo wiadomo są to koszy. Ma może ktoś jakiś pomysł jak to ugryżć? Moze jakiś inkubator dla firmy?


RE: Siec partnerska i wymóg założenie działalności gospodarczej - rachman - 20-03-2020 22:19

Chodzi o przyszłe działania czy boisz się tylko że nie wypłacą zarobku dotychczasowego.


RE: Siec partnerska i wymóg założenie działalności gospodarczej - Bobi2k17 - 21-03-2020 15:01

Chodzi o przyszłe działania. Zarabiam średnio na tej kampanii średnio 3 tys. zł co miesiąc , do tej porty rozliczałem się jako osoba fizyczna PIT 28 (8,5% co miesiąc do skarbówki) teraz dostałem informację że stawiają wymóg prowadzenia własnej działalności gospodarczej i boje się po prostu czy koszty z firmą czyli ZUS nie będą tak duże że po prostu nie będzie to dla mnie opłacalne. Znajomy mi wspomniał o inkubatorze dla firm ale wyczytałem że tam też nie jest kolorowo bo vat i podatek płaci się osobno.


RE: Siec partnerska i wymóg założenie działalności gospodarczej - twardy - 21-03-2020 15:30

Inne sieci partnerskie nie maja tej kampanii?


RE: Siec partnerska i wymóg założenie działalności gospodarczej - Bobi2k17 - 21-03-2020 20:07

Nie mają właśnie tej kampanii, a jak pojawia się w innych programach partnerskich to mają o połowę mniejszą stawkę ponieważ każdy bierze od nich tą kampanie.


RE: Siec partnerska i wymóg założenie działalności gospodarczej - Twarzy - 15-06-2020 12:28

Jeżeli zarabiasz 3 tys. zł co miesiąć to jaki problem założyć DG? Przecież przy tego typu działalności to nie są jakieś wielkie koszty i do tego możesz brać sporo rzeczy w koszty.


RE: Siec partnerska i wymóg założenie działalności gospodarczej - twardy - 15-06-2020 12:45

(15-06-2020 12:28)Twarzy napisał(a):  Jeżeli zarabiasz 3 tys. zł co miesiąć to jaki problem założyć DG? Przecież przy tego typu działalności to nie są jakieś wielkie koszty i do tego możesz brać sporo rzeczy w koszty.

Jerk

8,5% z 3k to sa jakies 3 stowki. Obstawiam, ze koszty prowadzenia dzialalnosci sa wyzsze niz 300zl miesiecznie Wink Prowadzenie dzialalnosci bo "mozesz brac sporo rzeczy w koszty" mija sie troche z sensem jej prowadzenia Wink


RE: Siec partnerska i wymóg założenie działalności gospodarczej - TriQel - 15-06-2020 12:51

Ogólnie to nie wiem jak w przypadku affiliacji ale ja np. jak pracowalem w sprzedazy to po przejsciu na dzialalnosc do tego co mi płacili dorzucili jeszcze vat. Moze uda ci sie dogadac Wink


RE: Siec partnerska i wymóg założenie działalności gospodarczej - itmaster - 15-06-2020 13:31

(15-06-2020 12:45)twardy napisał(a):  8,5% z 3k to sa jakies 3 stowki. Obstawiam, ze koszty prowadzenia dzialalnosci sa wyzsze niz 300zl miesiecznie Wink Prowadzenie dzialalnosci bo "mozesz brac sporo rzeczy w koszty" mija sie troche z sensem jej prowadzenia Wink

No chyba że sie pracuje na etacie, to wtedy koszty działalności są tylko zdrowotne + podatek i ew. koszty księgowej.


RE: Siec partnerska i wymóg założenie działalności gospodarczej - Na 5tyk - 15-06-2020 13:38

Zainteresuj się useme.eu Smile