Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto bankowe dla 19 latka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto bankowe dla 19 latka (/Temat-Konto-bankowe-dla-19-latka-167051)



Konto bankowe dla 19 latka - Drezek - 20-03-2020 19:36

Witam. Jakie konto osobiste będzie korzystne dla 19 latka? Myślę nad Milenium Konto 360 student lub mbank ekonto możliwości? Które z nich będzie fajniejszą opcją? Do konta osobistego chciałbym również konto walutowe. Jakieś propozycje?


RE: Konto bankowe dla 19 latka - KrasnalWeb - 20-03-2020 19:40

Sam osobiście polecam mBank


RE: Konto bankowe dla 19 latka - trybulski - 20-03-2020 22:49

Ja polecam Inteligo. Korzystam odkąd stałem się pełnoletni, a to było, dawno, dawno temu.... [i nawet nie wiadomo czy prawda]...

Ale Inteligo polecam jak najbardziej. Zero problem przez ładnych kilka czy kilkanaście lat.


RE: Konto bankowe dla 19 latka - SoLo17 - 20-03-2020 23:53

Ja korzystam z banku Santander, założyłem tam konto żerując na premiach bankowych beka które miałem po ich otrzymaniu zamknąć. Ale szczerze powiedziawszy bardzo wygodnie korzysta mi się z tego konta, na zdecydowany plus praktycznie bezpłatne konto o ile w miarę aktywnie z niego korzystasz. Fajna opcja to 5 natychmiastowych przelewów w miesiącu za darmo, no i wypłaty z bankomatów, WSZYSTKICH, bez prowizji.
Dodatkowo możesz zdobyć łatwe 250 zł za założenie konta, dodatkowe 80 zł za założenie konta z polecenia (chętnie pomogę). Mają też kilka innych promocji, w sumie do zgarnięcia około 6 stówek, więc myślę, że warto.
Jeśli byłbyś zainteresowany to śmiało się odezwij Smile


Konto bankowe dla 19 latka - Chinczykxx - 21-03-2020 08:19

A ja korzystam z pekao , do 26 roku w pełni darmowe wszystko, plus możliwość założenia konta bez wychodzenia z domu , poprzez weryfikacje biometryczna (selfie plus dowód) .

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Konto bankowe dla 19 latka - Drezek - 21-03-2020 20:33

Zapoznałem się z ofertami banków ponownie i padło na mbank wraz z kontem walutowym. Jednak wielkie dzięki za odpowiedzi!


RE: Konto bankowe dla 19 latka - adi_hq - 22-03-2020 23:20

(21-03-2020 20:33)Drezek napisał(a):  Zapoznałem się z ofertami banków ponownie i padło na mbank wraz z kontem walutowym. Jednak wielkie dzięki za odpowiedzi!

Ogarnij znajomego co ma tam konto, za polecenie można dostać 100 zł czyli np 50 dla Ciebie 50 dla znajomego


RE: Konto bankowe dla 19 latka - $tasio - 23-03-2020 13:20

Osobiście polecam Revolut, a odradzam Pekao
Dlaczego? Pekao nalicza bardzo dużą opłatę za przelewy transgraniczne (podam przykład: 250€ opłata 4.75€) częste problemy, oraz kiepski Support. Revoult jest w 100% darmowy + darmowa karta + karty wirtualne + natychmiastowe przelewy (darmowe)